Тайната на дългата и здрава коса - 79

  • 98 619
  • 749
# 225
преди години си бях намацотила косата с цяло яйце....какво да ви кажа,около мен не се стоеше  Sick
Тайната е в разделянето. Белтък в корените, жълтък за дължините  Mr. Green

Нормално е да мирише, но по-интересно е как го изми от косата си. Simple Smile

Ееее, човек да не каже нещо и вие вече го нападате..  Twisted Evil четох, че белтъка е за мазна коса и затова..проблем с измиването нямах и косата ми не мирише изобщо на яйце
Виж целия пост
# 226
elssssss, виждам че си се засегнала и за това се извинявам. Просто се пошегувах и нямах намерение да те обиждам. Не знам къде и какво четеш, но ако имаш проблем с омазняването, то има и други неща, които биха ти помогнали. Все пак се радвам, че си останала доволна, но въпреки всичко не мога да препоръчам на другите дами да си мажат косите с белтък. Аз самата съм си мазала косата със зехтин и жълтък и се е случвало да не съм отделила добре жълтъка от белтъка и знам колко трудно след това се измива от косата.
Аз съм за домашните маски, но човек не бива да изпробва абсолютно всичко, което е прочел или чул, защото има и такива, които по скоро  са вредни от колкото полезни.
Виж целия пост
# 227
Това е пускано и преди. Писала съм преди мнооого време за 1 маска с 1 авокадо и знам, че няма да повторя НИКОГА.

Какъв беше ефекта? newsm78
Ефектът беше, че си оскубах прекрасно подхранената ми коса, докато я среша и махна авокадото.
А по-старите знаят защо си пазя дължината на косата.
П. П. още 4 см и ще ми е под Д-то Mr. Green.
Виж целия пост
# 228
Аз също си направих маската с какаото - много ми хареса! Просто косата ми е като нова! Само дето ми свърши бадемовото масло - трябва да си купя пак! Grinning
Виж целия пост
# 229
 Фризьорка  препоръча  на приятелката ми да си слага само лак за коса на водна основа. Някой да знае  марка такъв лак и въобще какво му е хубавото ,че е на водна основа??Може би да не утежнява косъма, че тя е с тънка коса? Понеже и аз съм с такава коса, къде да търся такъв лак?
Виж целия пост
# 230
Фризьорка  препоръча  на приятелката ми да си слага само лак за коса на водна основа. Някой да знае  марка такъв лак и въобще какво му е хубавото ,че е на водна основа??Може би да не утежнява косъма, че тя е с тънка коса? Понеже и аз съм с такава коса, къде да търся такъв лак?
По-скоро тези на водна основа не са толкова агресивни към косъма, защото в другите има повече спирт и смоли?! Те изсушават косата и изтъняват косъма, доколкото знам!
Виж целия пост
# 231
Фризьорка  препоръча  на приятелката ми да си слага само лак за коса на водна основа. Някой да знае  марка такъв лак и въобще какво му е хубавото ,че е на водна основа??Може би да не утежнява косъма, че тя е с тънка коса? Понеже и аз съм с такава коса, къде да търся такъв лак?

Londa имат такива.
Виж целия пост
# 232
elssssss, виждам че си се засегнала и за това се извинявам. Просто се пошегувах и нямах намерение да те обиждам. Не знам къде и какво четеш, но ако имаш проблем с омазняването, то има и други неща, които биха ти помогнали. Все пак се радвам, че си останала доволна, но въпреки всичко не мога да препоръчам на другите дами да си мажат косите с белтък. Аз самата съм си мазала косата със зехтин и жълтък и се е случвало да не съм отделила добре жълтъка от белтъка и знам колко трудно след това се измива от косата.
Аз съм за домашните маски, но човек не бива да изпробва абсолютно всичко, което е прочел или чул, защото има и такива, които по скоро  са вредни от колкото полезни.

Аз не съм препоръчала на никого да си маже косата с белтък..просто споделих с каква маска съм. Ам какви неща биха ми помогнали, сподели нещо, че вече ми омръзна, а краищата са ми много сухи  Cry
Виж целия пост
# 233
Препоръчвам ти ето това за краищата: http://www.biopharmahair.com/?step=module_action&modname=pri … =2&order[]=price. При мен веднага изчезва сухотата и придава много хубав здрав вид на косата. Освен това не омазнява и не утежнява косата.
Виж целия пост
# 234
Скоро в едно списание четох  за косопада.Имаше една маска с бира.Затипля се и се облива косата .Главата се обвива с  затоплена хавлия и се стои така около 20 мин. Мисля скоро да я пробвам , че в момента съм със страхотен косопад. А някои от вас да я е пробвал вече?
Виж целия пост
# 235
Като "мокър лак" препоръчвам - Хербина, зелен спрей и новия спрей фиксатор на Ейвън със средна фиксация.  И двата са изпитани, но по-скоро Хербина - и като миризма, и като фиксация.
Виж целия пост
# 236
Препоръчвам ти ето това за краищата: http://www.biopharmahair.com/?step=module_action&modname=pri … =2&order[]=price. При мен веднага изчезва сухотата и придава много хубав здрав вид на косата. Освен това не омазнява и не утежнява косата.
Цена ще споделиш ли? Hug
Виж целия пост
# 237
Препоръчвам ти ето това за краищата: http://www.biopharmahair.com/?step=module_action&modname=pri … =2&order[]=price. При мен веднага изчезва сухотата и придава много хубав здрав вид на косата. Освен това не омазнява и не утежнява косата.
Цена ще споделиш ли? Hug

Около 7-8 лева е, но аз го ползвам само за краищата и  сравнително икономично, но при твоята голяма коса  Grinning - знам ли  Thinking
Виж целия пост
# 238
Шушулче ти ще си баш принцеса на сбатбата Party

elssssss за сухите краища - в домашните маски - мед и масла, каквито имаш, но най-добре кокосово. И задължително след измиване завършване с продукт без отмиване на мокра коса, ама задължително! за да заключи допълнително влага в косъма. Веднъж седмично с купешка маска - 30-40 мин. увита с топла кърпа. И ще ти се оправят краищата.
Виж целия пост
# 239
Шушулче ти ще си баш принцеса на сбатбата Party

elssssss за сухите краища - в домашните маски - мед и масла, каквито имаш, но най-добре кокосово. И задължително след измиване завършване с продукт без отмиване на мокра коса, ама задължително! за да заключи допълнително влага в косъма. Веднъж седмично с купешка маска - 30-40 мин. увита с топла кърпа. И ще ти се оправят краищата.
MissNellie Hug  да те попитам като казваш продукт без отмиване за заключване на влагата - CHI Silk Infusion става ли за целта:

http://www.folica.com/hair-care/hair-oils-and-serums/chi-silk-infusion

Имам предвид ако няма да се позлва сешоар след коприната, става ли да се сложи като продукт без отмиване или друго трябва?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия