Тайната на дългата и здрава коса - 79

  • 98 621
  • 749
# 210
Е, как да не е полезен....
И се отмива с хладка вода
Виж целия пост
# 211
   Ами белтъка само по себе си като "белтък (протеин)" трябва да е полезен, но измиването  newsm78

 
Виж целия пост
# 212
Белтъкът се състои  от около 85-90% вода, 10-12% белтъчни и под 1% въглехидрати, мазнини и минерални вещества и се измива много трудно от косата. Аз лично не бих си намазала косата с белтък, но всеки решава сам за себе си и се учи от собствените си грешки.
Последното нещо с което съм си мазала косата е свинска мас. Останах доволна  Simple Smile
Виж целия пост
# 213
преди години си бях намацотила косата с цяло яйце....какво да ви кажа,около мен не се стоеше  Sick
Виж целия пост
# 214
преди години си бях намацотила косата с цяло яйце....какво да ви кажа,около мен не се стоеше  Sick
Тайната е в разделянето. Белтък в корените, жълтък за дължините  Mr. Green

Нормално е да мирише, но по-интересно е как го изми от косата си. Simple Smile
Виж целия пост
# 215
ами...хаха..измих го с много гняв,защото всеки,който минеше покрай мен и казваше абе мирише ми на яйца..и на второто третото измиване спря да мирише ,но не бих повторила  Mr. Green
Виж целия пост
# 216
Аз редовно ползвам жълтък, защото ми помага много при отмиването на маската, освен това ми действа добре на косата, но слагам някакво етерично масло, за да няма странична миризма от него. Белтък не бих сложила  Stop
Виж целия пост
# 217
Tonichka  не  се разбрахме нещо май Grinning Предния път когато някой пусна маската с авокадо няколко момичета пробваха и се оплакваха че много трудно се нанася, много трудно се мие, такива работи. Та мисълта ми беше че с маслото се избягва тази разправия...Пък може и някой да не се е замислил за варианта масло. Аз примерно до преди месец не предполагах че има масло от манго и че е някакъв разкош,ма ей на, от едно бегло споменаване в един кометар научих... Peace

svetlu6ka6 да по принцип миенето с балсам се отразява най-добре на сухи и къдрави коси. НО понякога например коси, които са мазни не по природа, а след раздразване и пресушаване от агресивен продукт от миенето с балсам се нормализира мастната секреция и се връща скалпа към нормалото си състояние. Затова съветвам който му е интересно, да си пробва за д а види как ще се отрази на косата му - нито се изиксва купувае на спец. продукт, нито ако не стане косата ще е унищожена, 1 ден ходене а опашка и това е.

Белтъкът се състои  от около 85-90% вода, 10-12% белтъчни и под 1% въглехидрати, мазнини и минерални вещества и се измива много трудно от косата. Аз лично не бих си намазала косата с белтък, но всеки решава сам за себе си и се учи от собствените си грешки.
Последното нещо с което съм си мазала косата е свинска мас. Останах доволна  Simple Smile

Ето това илюстрира мнението ми за домашните маски - има много хубави елеметарни неща,които можем да използваме, но не всичко, което наклепаме на косата ще й помогне реално. С малко информиране за съдържанието и същността на нещата някой неприяти експерименти се избягват Wink
Виж целия пост
# 218
Lady Brinne преди да спра за известно време да ви чета,косата ти изглеждаше супер на снимките,които показа.дай да я видим отново  Hug
Виж целия пост
# 219
Lady Brinne преди да спра за известно време да ви чета,косата ти изглеждаше супер на снимките,които показа.дай да я видим отново  Hug

Ето това а снимки от вчера:
http://media.snimka.bg/7102/020458540.jpg
http://media.snimka.bg/7102/020458611.jpg

И мерси за мнението за косата ми  Hug
Виж целия пост
# 220
Здравейте дами записвам се да Ви следя.
Мисля да прилагам конската маска,че от много диети ще остана без коса и нокти и пак дебела...
Виж целия пост
# 221
Ето това а снимки от вчера:
http://media.snimka.bg/7102/020458540.jpg
http://media.snimka.bg/7102/020458611.jpg

И мерси за мнението за косата ми  Hug
Мен ме интересува с какво я миеш и дали си си слагала къна на косата? Simple Smile
Виж целия пост
# 222
Lady Brinne   страхотни къдрици и какъв блясък само .. Hug
Виж целия пост
# 223
Ето това а снимки от вчера:
http://media.snimka.bg/7102/020458540.jpg
http://media.snimka.bg/7102/020458611.jpg

И мерси за мнението за косата ми  Hug
Мен ме интересува с какво я миеш и дали си си слагала къна на косата? Simple Smile

Не съм слагала къна, само касия и то отдавна.
Мия я в момента с http://www.garnier.com/fructis/ - Garnier Fructis с трите масла и ползвам същия балсам. Много ми харесват.

Lady Brinne   страхотни къдрици и какъв блясък само .. Hug

Благодаря ти.
Виж целия пост
# 224
и аз в момента съм с Garnier Fructis  ,само че по-светъл с по-тъмна капачка,със син кръг,пише Fortificante  и съм много доволна  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия