има полза и то голяма
, става малко по бавно но практически можеш да шиеш всичко на нея.Ние имаме такава ръчна шевна машина на има няма 60 год.!Китайска Tupikal(една от първите шевни машини в село
)закупена като свадбен подарък от предвидлив чичо пътешественик за татко 10 год дете ,тогава е било много престижно да имаш шевна машина
и когато и дошло времето я подарили на булката тоест -мама.Между другото машината свършила доста работа , на нея се научила да шие баба, изшила е на нея що поли и престилки, после леля се учила на нея, мама не прояви особен интерес към нея за разлика от мен която дебнех момента на отварянето и нетърпеливо чаках да доиде и моя ред , тогава,, шиех" куклени дрешки, после много други неща.Ех спомени спомени

има полза и то голяма
, става малко по бавно но практически можеш да шиеш всичко на нея.Ние имаме такава ръчна шевна машина на има няма 60 год.!Китайска Tupikal(една от първите шевни машини в село
)
Имахме таквава от баба, т.е. от бабата на майка, но веднъж я бяха откраднали и като ни я върнаха беше счупена и май не може да се оправи.
има полза и то голяма
, става малко по бавно но практически можеш да шиеш всичко на нея.Ние имаме такава ръчна шевна машина на има няма 60 год.!Китайска Tupikal(една от първите шевни машини в село
)
Имахме таквава от баба, т.е. от бабата на майка, но веднъж я бяха откраднали и като ни я върнаха беше счупена и май не може да се оправи.
Много съм доволна от нея.
Много съм доволна от нея.
Нека ти служи дълго и вярно
Препоръчани теми