


Близо седмица се отивах да възпитам подчинение относно мястото на спане...напразно.. От два ден асъм го оставила да спи където си иска пък....вечер си го слагам в кошарата , а после само внимавам да не го настъпя в тъмното 
Както винаги много весело постваш тук! 


Много ми е трудно, откакто почнах работа
Деси :love:
и аз отнасям нощните будения ,защото спи при нас.Напълно те разбирам
На всичкото отгоре си сменям работата и на сарото място докато не си намерят човек ще ходя и на новото
Жив и здрав, все така грижовен и обичан да бъде, и все така да пуска към наш край
половинката си, ако може и за повече... 



е с малко нерви и помощ но вече може сама
миличката и тя толкова се радва като я разберем
голям смях пада в нас


Искаме снимков материал за толкоз време има доста за показване
Както и да е опитвам се да не и обръщам внимание когато сме вкъщи и просто я подминавам вършейки си някаква работа и като види,че хич не я взимам на сериозн става и започва да се занимава с нещо си.Но навън е кошмар.Това обаче е по-млкия проблем.Имаме друг с който се взимам в чудо.Случва се понякога да се събуди през нощта плачейки така силно,че нищо не е в състояние да я утеши.Мята се, реве изпада в състояние на истеричен плач.Не ми дава да я пипам,да завия,да и дам вода биберон.Нищо.И така около 10мин.докато полека лека ссе успокои.Два пъти се е случвало и през дения и то,защото съм направила забележка и защото веднъж исках да и облека пижамат.Много е стряскащо,защото не е като обикновен плач или протест,направо сякаш нито чува нито вижда.Не мисля обаче,че е нещо сериозно/дай Боже/.Отдавам го на зъбоникненето и на това,че през нощта е още в полусън и не знае какво става.Дано отмине скоро.
...та ме беше страх да не стане някой сакатлък
и дори не мога да си представя бебче над 6 месеца как спи в чувалче, и по - скоро какво се случва след като се събуди. вероятно не всички бебоци са като моят див син, който легнал за удоволствие не може да стои, но все пак
Мислех наскоро дали на някое чувалче да не направя две дупчици за краката и да ги направя с ластик тея дупчици....ама то като затворена нощница отдолу ще стане..и има ли смисъл изобщо? То вс еедно да го облека по- дебело



Препоръчани теми