"Шоколадова коса" 2

  • 197 241
  • 753
# 285
Здравейте  Simple Smile
Моят цвят на косата е такъв-
http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://i37.tinypic.com/2qntlo … =1024&bih=408
а искам да стане нещо такова (млечен шоколад)- http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://images2.fanpop.com/ima … =1024&bih=408

Някой може ли да ми препоръча боя за коса, която да няма рижави или червени оттенъци Confused

 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 286
Ели, и двата цвята се водят русо. По-добре попитай в друга тема, като тази на блондинките  Peace Или най-добре отиди на фризьор. Аз съм на мнение, че трябва да отидеш да те направят, за да видиш първо дали ти харесва и какъв е точният цвят. Силно се съмнявам, че тук някой може да ти помогне. Плюс това, дори и да ти препоръчам боя, никак не означава, че ще стане този цвят. По каталози и кутии е едно, а на косата съвсем различно с непрофесионалните бои. Много е специфичен цвета. Консултирай се най-добре с фризьор. Или гледай каталозите на боите, във всеки магазин има. Аз лично не смея да давам мнение за цвета.
Виж целия пост
# 287
Благодаря ти мила, аз на фризьор ще отида със сигурност  Simple Smile ,но исках да попитам някой ако се е правил и е доволен от някоя боя без рижави или червени отенъци... Heart Eyes
Спрях се на Syoss  Hug , но ще видя и фризьорката какво ще каже...
Някоя от вас използвала ли е тази боя?  Thinking
Виж целия пост
# 288
За тази боя Syoss, нямам лични отзиви, но четох, че не я одобряват като цяло. Провери във форума, няма как да няма тема за боята. Преди, когато бях руса, писах при блондинките и те изобщо не я харесваха. Те държат най-вече на професионалните бои, което не е никак грешно мислене. Има бои на Бес примерно, които струват 12 лв. с окислителя и става едно към едно с каталога, поне на моята коса. Цвета, който си избрала е доста претенциозен, посъветвай се както по-горе предложих първо с фризьор, за да не останеш недоволна после.
Виж целия пост
# 289
Мила можеш ли да ми дадеш линк на темата за блондинките, че търсих във форума, но не намерих  Hug
Виж целия пост
# 290
Аз за трети път се боядисвам с тази боя, цвят 4-1 май ,ако не се лъжа, средно кафяво. Много съм доволна! Не се измива  при мен изобщо/при мен проблемът че  къпя косата всеки ден и боята много бързо се измива, почват да проличават бели косъмчета, които може би само аз ги виждам ,но ме дразнят ужасно/.
С тази боя няма това нещо.
Виж целия пост
# 291
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=560424.0 Ето я темичката, питай за цвета там, може би ще ти съдействат по-успешно.   bouquet
Виж целия пост
# 292
Много ти благодаря!  Hug
Виж целия пост
# 293
Tomaru а при теб на каква основа и какъв цвят ти се получава и с коя боя се боядисваш-моляте сподели, а ако може и снимка да пуснеш благодаря предварително..
Виж целия пост
# 294
http://www.produkt-suchmaschine.com/images/products/42_/syoss-pr … ion-id2369434.jpg

С тази се боядисвам, харесва ми. Цветът е много приятен. Малко по- светъл се получава при мен.
Виж целия пост
# 295
http://www.produkt-suchmaschine.com/images/products/42_/syoss-pr … ion-id2369434.jpg

С тази се боядисвам, харесва ми. Цветът е много приятен. Малко по- светъл се получава при мен.

Мила точно на тази боя съм се спряла!!! Но аз съм руса (боядисана) и се чудя как ще стане?!?
Има ли рижави или червеникави отенъци?  Hug
Виж целия пост
# 296
Ами... да, има меки рижави оттенъци, но на мен ми харесва, защото и в естетсвеният ми цвят са заложени такива.  Peace
Виж целия пост
# 297
Лонда Аш Браун премахва червеникавите оттенъци... Едно уточнение, говоря за професионалната Лонда, която се използва за салони, не за тази по магазините. Една приятелка ме светна къде продават професионални продукти и съм доволна, за 12 лв си купих боя и окислител професионални, както и маска за коса за 1 л. - 23 лв.
Виж целия пост
# 298
Другият вариант е матиращ шампоан, поне докато бях блонди ползвах,  даже и балсамите на Престиж. Предполагам, ще имат същия ефект и при шоколадовата коса.
Виж целия пост
# 299
Лонда Аш Браун премахва червеникавите оттенъци... Едно уточнение, говоря за професионалната Лонда, която се използва за салони, не за тази по магазините. Една приятелка ме светна къде продават професионални продукти и съм доволна, за 12 лв си купих боя и окислител професионални, както и маска за коса за 1 л. - 23 лв.

За шампоанче ли говориш мила или за боя?!?  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия