"Златна есен е-любим сезон, предстои незабравим ОКТОМВРИйски купон!"

  • 88 012
  • 746
# 210
Китка, китка майданос... - Смехотворчество

 Таман изух галошити и стъпих боса

ф нидуупосканити зарзавати...

Таман да скубя фанах стрък ут майданоса -

кунсерви щях да прая със домати...

 

Кат ф някуй трилър малинака са раствори,

идин ут там пудади си мустака -

ем комбали върти, ем смига, ем гувори:

"Ас - кай - ша та крада! Ей, ся та мятам!"

 

Тъй са стрисирах, чи са лашнах ф зилинчука!

Куленити ми станаха на гума,

акъла дет гу нямам, фръкна и изкука -

ни хък, ни мък, ни мисла, ни пък дума...

 

Ма, как ша ма краде?! Той ф рет ли е с акъла?

Чи ас буркани имам да варя!

Прасету ни е яло - трябва да му фърла,

кузити меня чакат да ги прибира...

 

Пък оня са приготвя, гледам, със чувала,

ублизва си мустака, цели мерник -

дусуш туреро у курида гу дукарва...

Ептен ма паниката начи перна!

 

И почнаха са дислокации ф лехата -

пу тъча бягам - той убхожда ф фланг!

Той - две напред, аз - в две назад плета краката -

бис малку Танц със саби ут Хачатурян!

 

Ут зор на фронта смъкна ми са чак пулата,

галошити - идин натъй, идин насам...

Ептен бербат напраихме го зарзавата -

гутов гювеч и плачи за буркан...

 

Дубре дубарах ф тас патаклама търмъка

и уферирах да гу десенирам на райе,

та мераклията бисславну са измъкна

и са утказа точну мен да ма краде...

 

Ут бойнуту пуле са връщам с китка майданос.

"За почест" ми утдава всичкият буркан!

Ни са придадух ф плен! Ма, кво си мисли тос?!

Тъй лесну ни са давам ас! Но пасаран!


 Joy
от тук: http://monikabalayan.com/index.php?page=articles&arid=36
Виж целия пост
# 211
Бая време ми отне да го прочета, ама се посмях добре, мерси за разнообразието   bouquet
Виж целия пост
# 212
Кой е, кой е като мен?
Вече съм голяма, вече съм голяма!
За рожденният ми ден
торта правим с Мама!

Тра-ла-ла,тра-ла-ла,
на рожден ден ела,
ще ядем, ще ядем,
вкусна торта със крем.

Там свещички ще блестят,
на глазура бяла, на глазура бяла,
ще ги духна изведнъж,
в радост засияла!


Гостите ще ахнат "Ах, Ах, Ах!
Като тебе сладка, като тебе сладка!"
Мама ще разкрий пред тях
цялата загадка!

ей,днес е пълно с рожденничета
Heart Eyes
Честит Рожден Ден Йони!                                

Честит Рожден Ден Валерия!         
           
Честит Рожден Ден Алек!                   

Честит Рожден Ден на Боби на Надето!
                                     

Да са здравички,винаги да греят усмивки от щастие на красивите им личица и да имат незабравимо детство!      

а това е за мамите
                             
Виж целия пост
# 213
Мили момичета, днес голямата ми принцеса е рожденничка, безкрайно съм щастлива, гледам я и не вярвам, вече е на 5 , как пораснаха малките ни съкровища, почерпете се, а аз ще опитам да покажа скоро снимки, сега празнуват в детската градина, а утре ще има парти с приятели  Mr. Green Hug




ЧЕСТИТ 5 РОЖДЕН ДЕН И НА ВАЛ И АЛЕК!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 214
Благодаря   bouquet

Честит Рожден Ден на всички деца   bouquet

Нали все ви говоря за уиски, а пийнете едно за здравето на Боби и си пожелайте заради мен ( да не изперкам) да е по-спокоен, Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 215
ЧРД на Йони, Алек и Бози. Да са живи и здрави, много щастливи деца.

Мерси за пожеланията, да ви се връщат.

Меги, бързо минават дните, годините....Все едно вчера /само, че беше събота/ те засякох по коридорите на Окръжна, а няколко часа по-късно ме изкараха от родилна, за да вкарат теб. После дойдох в стаята да те видя, а ти обясняваше на Гея колко много боли и никой не трябва да ражда без упойка  Mr. Green . Боли, ама си струва, а?
Виж целия пост
# 216
Да са ни живи и здрави милите ни рожденици! И най-вече - техните мами  Wink Здраве и любов ви желая!!!

Днеска ми е едно мързеливо... не ми се работи. Всъщност съвсем нищо не ми се прави, нетипично за мен. Така че по повод петъка Simple Smile ето ви една заигравка.
Виж целия пост
# 217
Честит Рожден Ден на Йони, Валерия, Алек и Боби! Бъдете здрави, щастливи и много весели дечица!


Виж целия пост
# 218
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВАЛ, ЙОНИ, АЛЕК И БОБИ! МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО!
baloni baloni bdbaloni baloni baloni

Виж целия пост
# 219
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛИ ДЕЧИЦА
НА ВАЛерия, ЙОНИ, АЛЕК И БОБИ! Да сте живи и здрави!
Щастие да струи в очите ви, топлина в домовете ви!
Хубав празник мили мами!




Виж целия пост
# 220
Меги, бързо минават дните, годините....Все едно вчера /само, че беше събота/ те засякох по коридорите на Окръжна, а няколко часа по-късно ме изкараха от родилна, за да вкарат теб. После дойдох в стаята да те видя, а ти обясняваше на Гея колко много боли и никой не трябва да ражда без упойка  Mr. Green . Боли, ама си струва, а?

Даааа, а Ади беше май да и мерят тоновете  Joy Mr. Green Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 221
Меги, бързо минават дните, годините....Все едно вчера /само, че беше събота/ те засякох по коридорите на Окръжна, а няколко часа по-късно ме изкараха от родилна, за да вкарат теб. После дойдох в стаята да те видя, а ти обясняваше на Гея колко много боли и никой не трябва да ражда без упойка  Mr. Green . Боли, ама си струва, а?

Даааа, а Ади беше май да и мерят тоновете  Joy Mr. Green Hug Hug Hug
аааа..... товасъм го забравилааааа!!!Пак сте били с привилегии!!! Joy Joy JoyПо няколко на куп!
ТАНЧЕ, МЕГИ Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 222
Честити рождени дни, мили дечица Вал  Heart Eyes, Йони Heart Eyes, Алекс Heart Eyes и Бобо Heart Eyes!
Растете безгрижни, усмихнати, палави, слънчеви, дарявайте мама, тати и всички край вас с много радости!


Много целувки, мили майчета!!!   bouquet

ПП. имам много проблеми с нета вкъщи  ooooh!, затова само толкова засега
Виж целия пост
# 223
Честит Рожден Ден на  Боби ,Йони, Валерия и  Алек ! Бъдете здрави, щастливи и много ,много обичани!


Виж целия пост
# 224
Дзаак!
къде сте бря?! newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия