"Златна есен е-любим сезон, предстои незабравим ОКТОМВРИйски купон!"

  • 88 012
  • 746
# 225
Охоооооо, добро утро мили майчета!

'Айде на кафенцето



За мен днес и утре са почивни дни и се моткам по пижама в къщи......ммммм, по календар е понеделник а за мен - почивка...
 
Малко със закъснение, но искам да честитя рожденните дни на нашите пораснали дечица - на Йони, На Вал, на Алек и на малкото Бобонче Heart Eyes

 Да растат здрави, усмихнати дечица и да имат много, много късмет!



Момичета, страшно много ви благодаря за поздравите, за обажданията, за смс-сите, ама страшно много!

Почувствах се страхотно и прекрасно!

Ние изкарахме няколко луди, шантави и доста скоростни дни....снощи се завърнахме в къщи и да ви кажа - за пореден път се убеждавам - по- хубаво място от в къщи няма. Умората беше приятна и дори мечтана.

Днес ще се отдам на нищото, докато моите мъже са по обичайните си задачки. Довечера съм на родителска - и това ми е важният ангажимент за деня Simple Smile

Абе, мацки, ще правим ли рожденния ден на децатабnewsm78. След като Мириндата ми се обади и зачекна темата, да питам и аз - направихте ли си плана, ще запазваме ли, какво стана?
Виж целия пост
# 226
Дзак и от мен!
Ние днес откриваме новата учебна година.
Днес гледам да наваксам каквото трябва тук, че Сами кашля и е много хремав и ще се гледаме следващите няколко дни вкъщи.

Целувки за всички
Виж целия пост
# 227
Загубих се, ама то защото и нета ми се загуби, а и нали бяха всенародни тържества покрай дребния и се оттеглих за два дни при майка и да ви кажа беше хубаво.... Сутрин мекички, палачинки, красота за мойто кръшно тяло. За разлика от Гея, на мен пък хич не ми се прибираше, като си представих какво ме чака.... Пренареждахме гардероби, зимни-летни дрехи, хвърляхме, разпределях, спря ми се тока..........Колко работи събира човек  ooooh!

Тук съм иначе........
Виж целия пост
# 228
Ей,Боги, да го оправяш чаровникът,много гушки от мен! Hug
Светле, по пижама а,дразниш ни само...няк'ви снимки от купона няма ли да се излъжеш да ни покажеш?! Heart Eyes
Наде,хубава работа си свършила...а Боб има невероятни очи...сиви ли са?

Васката вече не плаче сутрин...всъщност само първите 2 дена редеше сълзи и сополи...сега вече се опитва да ме обработва,но аз не се давам Mr. Green...казах му,че е задължително и ще има големи глоби за мама и тате,ако не ходи,което си е истина де!
...а не иска да ходи,защото леглата били много малки и той можел да се обръща само от едната страна на другата ooooh!и не можел да се шири,а те са съвсем чисто нови...даже казал на госпожите,че не му харесват,а те му отговорили,че други нямат Joy,а и възглавници нямало,което и според мен е кофти.
иначе си имаме приятелка вече казва се Веси Flutter...и сутрин все още минава номера "Давай да тръгваме,че Весито те чака",в петък чак я извика отвътре да ми я покаже!

Виж целия пост
# 229
Хей мацки привет-мривет!

Честит рожден ден на всички,, който сам пропуснала! Да са живи и здрави!

Аз съм отпуска от миналият вторник та се позагубих по туршии, па паркет редихме, довършвахме терасата и топлоизолацията - все такива работи... Кокича е хремав та удължих отпуската до сряда - хем да се погледаме, хем да изпера и изчистя докато и топличко още, а и да измия прозорците и да нарежа дръвца за камината   ooooh!

Дилянче Весето да не ти вземе тоците и на тебе...децка любов... Laughing
Виж целия пост
# 230
Бобърчето е със много странни очи, бяха сиво-сини, сега са според светлината, от синьо-сиви, до зелено-сиви, абе според мен ще си станат кафеви след някой и друг месец.......
Радвам се за Васето, още в петък щях да те питам какво стана с градината и как се разбирате по отношение на нея.........

Нинка, ама и ти не си скучала, като чета що неща са ти минали през ръцете  #Crazy
Да ви се оправят мъниците бързо  Hug
Виж целия пост
# 231
Добро утро  Hug

с доста закъснение и доза извинение идвам да прегърна рождениците ни от миналата седмица, като започна от най-малкия - Боби  Heart Eyes, мина през принцесите Вал и Йони  Heart Eyes Heart Eyes и не на последно място, но все пак е кавалер - топла прегръдка и за чаровния Алекс  Heart Eyes
Дечица слънчеви, растете здрави, умни, талантливи и много, много щастливи...  babydust7

Виж целия пост
# 232
Добрю ютро мили приятелки!


Днес съм с молба към вас...Моята любима братовчетка днес ще ражда със секцио! Малко положителна енергия ще й дойде добре, че с първото детенце имаше много усложнения при операцията!  Praynig
Виж целия пост
# 233
Леко раждане пожелавам  Hug!
Виж целия пост
# 234
Добро утро !


Нинка, стискам палци и очаквам хубави новини!
Дано раждането да е леко!
Виж целия пост
# 235
Добро утро! Аз тази седмица съм отпуска и мисля да си почивам, най-много да взема да измия прозорците.

Нинка, стискаме палци, дано всичко мине добре!

Виж целия пост
# 236
Нинка,леко раждане и от мен...всичко ще е наред!
Виж целия пост
# 237
Бре, чета Нинка леко раждане и се ококорих, викам 9 месеца чак да съм проспала, че ще ставаш майка за 3 път, а то.... Дано, всичко мине добре и чакаме хубави новини...

Боби заспа по никое време и чак се чудя от де да я мятам и какво точно да правя, прането е ясно  ooooh!, ама..............
Виж целия пост
# 238
НинкаPraynig, стискам палци всичко да мине успешно и без усложнения!
Сами е добре - щурее, дивее, кашлицата намаля, още говори носово и дрезгаво... Ще се гледаме и ще си създаваме радости  Laughing
Аз съм още по пижама с кафенцето  Laughing
След това ще ходя да си взема болничния.

Тези дни плановете са за спокойствие и мързелуване  Crazy
Виж целия пост
# 239
Их че хубаво Боги... благородно ти завиждам, че си още по пижама и се моташ из къщи. Рай.
Лошо че мъничето е още болно, бързо да оздравява хубавия ни юнак.  Heart Eyes

Нинка ... стискам палци скоро да ни се похвалиш с едно здраво пухкаво вързопче.
Дано всичко мине безпроблемно  Praynig
А колко работа си отметнала... думи нямам. От къде толкова енергия   33uu
Аз я карам бавно бавно...  Blush

Нади от къде да започваш ли? Я почивай. Работата няма да избяга.  Wink

Аз вече стягам предстоящите рождени дни... за сега само в главата си  Joy Тази година ще празнуват отделно, всеки с приятели си от градината и училище.  Wink От мен да мине. А за нас с баща им всички приятели на гости събота вечер.  Drunk

Най-накрая успяхме да поставим манту на Вики. Но орева цялата болница мъничето ми, превива се, опита дори да избяга... голям страх, направо ужасия. В чудо се видял баща й, и дойдоха да ме вземат от работа за подкрепление. Милото ми мъниче... беше направо пребледняло. И на всичкото отгоре... пъпка няма. Въобще не си личи къде е боцната, което за мен е предвестник, че ще трябва да я боцнат още веднъж.  ooooh! Кошмарно изживяване. ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия