'Айде на кафенцето
За мен днес и утре са почивни дни и се моткам по пижама в къщи......ммммм, по календар е понеделник а за мен - почивка...
Малко със закъснение, но искам да честитя рожденните дни на нашите пораснали дечица - на Йони, На Вал, на Алек и на малкото Бобонче

Да растат здрави, усмихнати дечица и да имат много, много късмет!
Момичета, страшно много ви благодаря за поздравите, за обажданията, за смс-сите, ама страшно много!
Почувствах се страхотно и прекрасно!
Ние изкарахме няколко луди, шантави и доста скоростни дни....снощи се завърнахме в къщи и да ви кажа - за пореден път се убеждавам - по- хубаво място от в къщи няма. Умората беше приятна и дори мечтана.
Днес ще се отдам на нищото, докато моите мъже са по обичайните си задачки. Довечера съм на родителска - и това ми е важният ангажимент за деня

Абе, мацки, ще правим ли рожденния ден на децатабnewsm78. След като Мириндата ми се обади и зачекна темата, да питам и аз - направихте ли си плана, ще запазваме ли, какво стана?


,а и възглавници нямало,което и според мен е кофти.
...и сутрин все още минава номера "Давай да тръгваме,че Весито те чака",в петък чак я извика отвътре да ми я покаже!




