Нинка, честита ви Елена, да расте здраво и умно дете.
Светле, ние до последно нямаше да празнуваме в клуб, ама Вал се заяде, та запазих в петък за събота....с няколко приятелчета бяха на клуб, ...ами - съжалявам, че отидохме....явно са западнали вече клубовече. Дадохме 350 лв за 2 часа, нито се наядохме, нито пихме, децата поиграха, ама в зала, която не ми хареса и играчки, които са си изпяли песента. Просто нямах време да избирам.
За обща среща, ако е национална, пак идва далеч на всички, а пък и като знаем, че тепърва се застудява, предполагам част ще отпаднат в последния момент, поради вирусни и бактериални причини, та ако решите по градове да се събираме, аз съм ОК, за провинцията - ще е трудно.
Бела, спиш ли след прехода?
Светли, много хубави снимки, явно добре сте си изкарали...






Пожелавам на всички ви рожденниците да са доволни и щастливи

. Хубавото е, че успях да си почина, даже и да си оправя къщата, чак и прозорците измих.
Ама аз да не съм Рокфелер.....


