


разбирам те напълно, защото и Светославко има панически страх от инжекции след болницата миналата година, вече е почти невъзможно да го удържаме ако трябва да му се вземе кръв примерно. Аз вече не мога да се справям и затова вече мъжа ми го държи.
Браво на тебе колко работа си свършила само, направо ме изуми 
, нямат изглеждане, ама то кое по- напред да снимаш- и града и природата, а пък като се качиш на билото какви глрдки само се разкриват, а въздуха - да дишаш, дишаш ... Та така заредихме се с положителни емоции и енергия за напред. Снимки ще показвам по- късно, като ги кача, че още не ми е останало време. Не мога да сваря още да изпера и изгладя, голямо пране, голямо нещо 

горката мама
Дано не се налага да повтаряте 


, има освен от Трявна, и от Етъра, Шипка, Боженци и Арбанаси : http://svetlisgv.snimka.bg/family/tryavna.537497.0.big#








Препоръчани теми