Миличките ми рожденници. Много от вас пропуснах да поздравя. Да сте много, ама много здравички!
Днес Нати, Любчо, Светослав, Вики и Силвия празнуват! Бини, Ивонка, Светли, Гери и sona пожелавам на ви всичкото здраве и щастие на света!
Мили приятелки не съм ви забравила. Ама при нас са се заредили едни болести, да не ви разправям. Първо Пепи, после аз, после пак той и така... Дните ми се въртят в един омагьосан кръг - работа, лекари, процедури, пак работа и пак процедури... все същата гадост. Майка не се възстановява както би трябвало, на татко му откриха диабет. Какво да ви разправям. Само да смрънгясвам настроението в темата. Рожден ден в градината няма да правим. Не съм имала време и подарък да отида да му купя. Тъкмо се бях зарадвала че цяло лято беше здрав и от септември се почна старата песен.
И така не остава време вече нито да ви чета нито да пиша. Нали и в работата нямам достъп до форума, та съвсем ще се забравим.
Та това е при мен. Дано сте здрави и всичко да е наред. Мен не ме мислете. Ще се разписвам и ще ви чета когато мога.
Хубав ден и надявам се до скоро!
много е гадно 
е, дано е финал де 




, но пожелавам на Пепи да се оправя бързо и никакво повторяне, както и на Кокича на Меган-чето
. Така или иначе му пожелавам да му харесва това, с което се занимава, а и пари да изкарва, че ня'а сме вечно живи........





и рисувач на коли
звучат простооооооо невероятно! С пълни крачки напред в живота! 

