"Златна есен е-любим сезон, предстои незабравим ОКТОМВРИйски купон!"

  • 88 014
  • 746
# 480

Честит Рожден Ден на порасналите дечица!!!!!!!



Виж целия пост
# 481
Добри ютро или вече добър ден, че съм записала от 10часа!  ooooh!

Честит Рожден Ден на всички празнуващи! Много здраве, щастие и безгрижно детство!

Аз съм жива слава богу и на работа. Всичко е супер само дето на 13шефа е казъл на колежката, че я освобождава от 6ноември и е вдигнала ръце и небачка. Всичко се е натрупало и мен чака.  ooooh! Мале лошо ми е от сутринта, ама не с мойте стомашни неразположения!  Mr. Green Здраве да е...

Гео то работата нЕма свършване!  Hug Чакаме да се поосвободиш и да ни позабавляваш както само ти си знаеш!

Боги приемам почерпката следобедно, а и в Испания на закуска сервират шампанско... Mr. Green

Надинке радвам се, че сте изкарали добре с Кокича...ЯКООООООООООООООо!
Виж целия пост
# 482
Честита пета годинка на смехораните
 Нати, Коко, Силви, Светославко,  Ема, Любчо, Димана и Вики
Дечица хубави, растете здрави, винаги усмихнати, спокойни, игриви и истински щастливи. Мечтайте смело, обичайте, пейте от сърце, играйте и се смейте.


Честити ходещи крачета на двете ни юначета - Боби и Алекс. Да ги водят все напред и нагоре.  Heart Eyes  
Тук ли е момента да вметна - Богиии... изглеждаш страхотно  Hug Много, много си се разхубавила и отслабнала от последната ни среща. Много ти се радвам, много.  Heart Eyes
Всички снимки с усмихнати петгодишни рожденици са разкошни  Heart Eyes Весели партита, апетитни торти, настроение и доволни дечица. Красота за окото.  
Ето ги и нашите: http://klamerche.multiply.com/photos/album/125/Octomber
И относно уинкс нашата мания поотмина. Но Шантави рисунки са ни фаворити в последно време, не само на децата... на мама им също  Wink Много са сладки, поучителни и интересни сериите.  Grinning

Джулс разкажи повече за реакциите при раздаването на поканите. Grinning

Вчера Вики трябваше да играе съчетанието си в Мол Варна... Децата от клуба й се представиха страхотно, а моето талибанче го досрамя и въпреки хилядите увещания и подкани от треньорката и от мен, отказа да играе и това е. Не била готова още със  съчетанието си до край Rolling Eyes Тюф... От къде този срам в нея?!  newsm78 За сметка на това сестра й напираше да се събува и да играела по килима с каките  Joy Пълна лудница. Но като се върнахме, опънах краката на дивана и си пуснах един филм и така пълен... релакс /от почти два часа  Mr. Green/    
Виж целия пост
# 483
Пламба,ти си най-страхотната мама...супермама Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
...така се потопих във вашият двоен празник,че ми беше трудно да изплувам и с леко разочарование установих,че съм на края на снимките!
организирала си перфектният Рожден Ден и на двете си принцески...искрено ти се възхищавам  bouquet
личи си,че наистина е било многоооооооооооо весело!
а Криси се превръща в твое копие... малко сладко Кламерче лимонено
Two Hearts
Виж целия пост
# 484
 Здравейте, милички
Аз днес ще съм до по-късно на работа заради международна конференция;-)
Нади, както разказваш РД е бил супеееееееер!   Laughing
Нинка, и вашето парти е било чудесно - каква красива принцеса!  Heart Eyes

Пламка, големи са сладкишки! И каква вкусна торта са приготвили! И какви изненади е ималооооо! Душичка златна си ти!
Вики ме изненада, че не е танцувала  newsm78 Дано да й мине скоро предстартовата треска!

Цитат
Богиии... изглеждаш страхотно   Много, много си се разхубавила и отслабнала от последната ни среща. Много ти се радвам, много.  
Благодаря за комплимента. Наистина съм отслабнала - за 1.5 месеца около 11 кг. За красотата - ми тъй сме ние красивите!!!  Mr. Green Шегичка - истината е, че в момента се чувствам добре в кожата си  Laughing И продължавам напред...
Гушки, цунки
 
Виж целия пост
# 485
Пламба,ти си най-страхотната мама...супермама Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
...така се потопих във вашият двоен празник,че ми беше трудно да изплувам и с леко разочарование установих,че съм на края на снимките!
организирала си перфектният Рожден Ден и на двете си принцески...искрено ти се възхищавам  bouquet
личи си,че наистина е било многоооооооооооо весело!
а Криси се превръща в твое копие... малко сладко Кламерче лимонено
Two Hearts
Подкрепям изцялоооооооо
Може би защото и ние сме две сестри със същата разлика, ми стана много мило  Heart Eyes
Виж целия пост
# 486
нагледах се на хубави и прехубави дечица и рождени дни! Чудесни празници със страхотно настроение и много усмивки! Hug
Честит Рожден ден на
Нати, Коко, Силви, Светославко,  Ема, Любчо, Димана и Вики
Да са живи и здрави!

ние сме болни.. вече и на АБ и в къщи Sad От панаира ли истинахме, от градината ли си го донесохме...незнам. Ама така кашля че чак неможе да спи. Глас няма никакъв. и така. Мъка ми е да го слушам нощем как се дави...
Виж целия пост
# 487
Джулка ,да оздравявате ей! Naughty...че рожден ден ви чака!давай и по бабешки освен АБ-то! Hug
на мен още ми е кофти,че Васката беше болен на празника,но пък той и така остана много доволен...
в събота леля му дойде със закъснение от София за РД и му донесе кожено яке,ама същото като на Инди hahaha
както се сещате вчера не го е свалил...днес сутринта обаче ме озадачи,като отказа да го облече(валеше доста силно,като тръгвахме за градината),за да не се намокрело newsm78
сега ще търсим шапка и чанта,като на Инди ooooh!
поръча на леля си да му търси "яко" Joy,което после стана ясно,че е сако...в някои от сцените Инди е и с такова чудо...леле майчице голяма мания...извинявам се,че и на вас надувам главите с тази Джоунс мания Crazy
Виж целия пост
# 488
Честит Рожден Ден на Нати, Коко, Силви, Светославчик,  Ема, Любчо, Димана и Вики! Бъдете весели, здрави и щастливи!




Бързо оздравяване на болнички! И Валерия днес е пропуснала ДГ, боли я гърло и е хремава.

Изкарахме много весел РД. Снимки по-късно, че с моя фотоапарат не се получиха хубави, чакам от приятелки.
Отивам да разглеждам снимки на нашите рожденици.
Виж целия пост
# 489
Dobro utro v nai-stastlivia den v jivota mi!
Dnes moeto slance stava na 5.
Sabudih go s mini torta sas svestichki I predi da gi duhne si pojela da stane parnadjia.
Stiah da padna ot smiahm

Chestito I na vsichki dechica koito dnes praznuvat! Mnogo da ste zdravi I usmihnati!

Hubav den momicheta!
Mojat veche e prekrasen... oste ot predi 5 godini!!!
Виж целия пост
# 490
С мъж не можах да ви раздвижа, затова ви слагам едно горчиво кафе, цял ден да си мислите за мен .

Честит рожден ден на Пепи и много прегръдки и добри пожелания за цялото ви семейство Ади  bouquet

Да ви кажа в градината на Коко какво направили за празника му, на едно тефтерче, на всеки лист, всяко дете нарисувало картинка, а госпожата записала на гърба на картинката пожелания от детето за Коко, много милички са: Да е жив и здрав и много умен, да слуша лелята и госпожата и мама и тати, да стане шофьор, да стана моторист, да стане състезател на формула 1 и все в тоя дух.....Много сладурски картинки и пожеланията по детски милички. На последната страница Коко написал 6-7 букви и отдолу написали -Това го написа Коко на 5 години. Еее, няма да ви казвам, че пак ми се насълзиха очите. Много хитро и голям спомен за детето и за нас разбира се.....

Боги извинявай, ама първия път като пусна снимките и ги разгледах бяха само от детската градина, а другите си добавила по-късно, че мисълта ми беше, изглеждаш много свежо и някак си светлина около теб и от теб извира  Hug
Виж целия пост
# 491
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПЕПИ!!!!!!!!!!!!!!!!Нека бъде ЗДРАВ И ЩАСТЛИВ!!!!!!!!!!


Ади, това е за теб:

Виж целия пост
# 492
Ехоооооо, привееееет!
Честит рожден ден на Пепи и Лъчко!
Нека да са игриви, щастливи, обичани ииииии здравички!
Да бъдат силни юнаци с големи мускули и още по-големи мечти, които мама и тати да осъществяват!



Ади и Ники, Таня, честити ви порастнали момчета!
Ади, толкова хубаво си го написала! Пожелавам ти още безброй празници!  Heart Eyes


И понеже днес не ми е сиво (въпреки снимките с Мечо), а ми е весело и леко лудо

Дзаааааааааак

Нади, младежът го оцених, ама много Фъркат, не мога да му се меря с мойте стари кокали  Laughing
А за кафето съм винаги на линия!
Леле, кви комплименти! Брях!  Embarassed Истината е, че когато съм до моето дете (в повечето случаи) съм така  Laughing В другите случаи пак извира светлина от мен само че мълнии  с гръмотевици Laughing
Браво на госпожите, чудесна изненада!   bouquet
А ти трупай опит и впечатления, че вторите  Wink при теб ще ги пращаме!

Дилянче, браво за якето! Представям си колко е горд и як  Wink с него! да го нацелуваш  Heart Eyes
Болничките Яни и Валерия да оздравяват!  Hug
Виж целия пост
# 493
Ох, с голямо удоволствие  Party
Виж целия пост
# 494
ЧРД на Пепи и Лъчко. Деца, бъдете здрави, усмихнати за радост на всички около вас!

ЧРД и на всички вече 5-годишни от миналите дни, нека животът ви бъде пълен с приятни изненади!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия