"Златна есен е-любим сезон, предстои незабравим ОКТОМВРИйски купон!"

  • 88 012
  • 746
# 495
Честит Рожден ден Пепи и Лъчко!
Да сте живи и здрави! Весели и засмени!

Виж целия пост
# 496
Честит Рожден Ден на слънчевият ни Пешко-смешко! Two Hearts


Ади,да ти е здравичък и винаги да предизвиква такива чувства на радост и гордост в теб!Да е много,много щастлив и да има незабравимо детство!
за теб приятелко



Честито и на Мартин,Мирослав и Лъчко!Бъдете здрави и винаги усмихнати мили дечица! Tada

Боги,наистина грееш и изглeждаш прекрасно! Hug Heart Eyes
Стискам силно палци Яни и Вал днес да са по-добре! Praynig
Виж целия пост
# 497
Ади честита пета годинка на прекрасното ти момче.
Да ви носи винаги повод за щастие и за гордост.
Болестите да бягат на далече от него. Да е игрив, слънчев и много щастлив.




bella_ в последно време е точно обратното... не супер мама, а супер баба яга съм ... само метлата ми липсва и ще литна.  tooth
Я дай да видим Инди с новото яке. Хихихи да не го намокри мъничето не искала до го облича. Страхотен фен е той, а аз негов.  Heart Eyes

JuliS дано вече сте по-добре от антибиотика и скоро да сте напълно здрави.

И дано Вал не се предава на болестта и да я пресечете с време.
Ох болести, къш, къш, къш от нашата темичка. Да са ни здрави децата  Praynig

Да ви кажа в каква сконфузна ситуация попаднах.
Учителката от занималнята на Вики ми каза, да поговоря с нея защото, тук е възловия момент - класната й казала, че по време на междучасията, докато се боричкали нещо децата, моята хубавица, казала че правят секс  #Crazy
Да й обясня, че не е прилично да се говори така в училище и т.нат... да не учела децата на такива неща.  Tired
Два дни вярвайте ми се чудя как да подхвана разговора с нея. И вече в неделя викам няма за кога да отлагам отивам да говорим по женски  Crazy Питам я съвсем приятелски знае ли какво означава думата секс. Тя каза не. А на въпроса ми защо употребяваш думи на които не знаеш значението, тя се разрева и ми каза... "Мамооо, вярвай ми, тази дума не я знам и не съм я казала." До тук по темата. Каза че не й се говори повече, на мен пък още по-малко, обеща че няма да казва думи, които не знае какво значат, и добре че и не пита много, че какво щях да й обяснявам?!  newsm78.  
В понеделник отивам в училище и казвам на класната й, че съм говорила с Вики и такива думи няма да употребява повече в училище. А тя, оооо станала е някаква грешка, Вики никога не е казвала думата секс. Тя дори не беше в групичката на сборичкалите се.  Crossing Arms Хем си отдъхнах, хем се ядосах страшно много. Честно ви казвам, не знаех какво да й обясня точно за тази дума. Но съм сигурна, че е затишие пред буря, и все някога ще се подсети да ме пита, мамо абе какво означава "Секс"   Rolling Eyes
Дайте идея как да обясня на едно 7 годишно дете /което не е много по-голямо по акъл от 5 годишното  Mr. Green/ по достъпен за него начин какво означава това и защо не трябва да споменава такива думи в клас.  Blush
Виж целия пост
# 498
Кламеритке,обичам те и баба Яга да си Heart Eyes
мен скоро Васката ме попита как се правят бебета,ама звънна телефона и въпросът остана без отговор baby_neutral Mr. Green
мислила съм и аз за този момент,но на мен хич не ми се разправят врели некипели от рода на как го правят птичките и пчеличките и разни от сорта...на нас навремето примерно никой не ни обясняваше и беше някаква тема табу...
е не смятам да му обясня напълно натурално за какво става въпрос,но все пак ми се иска да съм по-близо до истината,от колкото да го научава от приятелчета,филми,книги и т.н.Все пак това са нормални неща,а криейки и завоалирайки се създава впечатление за нещо мръсно и нередно...мое мнение!

ще го снимам аз с якето,стига да се навие да го облече,че току виж вземе да се изтърка hahaha
сега смятам да му правя тениски с Инди Crazy
Виж целия пост
# 499
Пламка,  Hug
Неприятна ситуацийка...
Въпреки, че според мен Вики тази дума я знае, или нещо такова. Подсказва ми го самата реакция - това, че се е разплакала и се е почувствала виновна  newsm78
Аз пък бих казала на госпожата, че това са нормални неща и не трябва отсега да им се вменява вина, че това е нещо срамно. Бих й казала, че ще поговоря с нея за секса и за това каво значи и как се употребява.

Аз нямам никакви притеснения да говоря със Сами за каквото и да било.
Не сме говорили все още за секс, но каквото и да ме попита, не бих се притеснявала.
Моите родители бяха доста консервативни и все още не мога да се отпусна и да говоря с тях на такива теми. Нищо, че с майка ми сме много близки. Има дистанция на тема секс.
Затова моето вътрешно убеждение е, че за нещата от живота трябва да се говори открито, според възрастта, естествено.
Белисима, подкрепям напълно!
Някъде четох нещо интересно за начина по който да го представим. Ще си поразровя сивото вещество... Сетих се - една книжка имам вкъщи "Как съм се родил"
Малко книжле, мога да го сканирам.

В неделя беше със сестра ми в Морската и гледал (за пръв път) как се кърми бебе. Каза, че искал и него да го кърмя. Обясних му кога и как се появява млякото и как като имат вече зъбки децата не се кърмят, как и той като е бил бебе е сучел и т.н. Прие го нормално и естествено.

Днес ме пита за бебе  сутринта докато го водя на градина -да си имал братче.
Казах му, че баща му трябва да се върне и да се обичаме. Така стават бебчетата.
И той - Да, мамо като в онази песничка (импровизирам):
"Мама обича татко, татко обича мама и се появило бебе сладко"  Laughing
Виж целия пост
# 500
Хех знаех си, че тук е мястото да си споделя терзанията.
Вики е наясно с много неща.  Mr. Green И мен реакцията с рева ми подсказа, че не е паднала от гората. Но самата дума секс, някак не ми е удобно да й я обяснявам все още.
Знае как стават бебета - мама и тати се обичат много силно и истински, гушкат се, целуват се, спят в едно легло и бебето се създава от тяхната любов. Смятам, че й е напълно достатъчно за момента. Някак секс, ми звучи нетипично в седемгодишната й уста.
И аз съм директна, не я лъжа, но признавам си, умея да я манипулирам  Wink - но това извън темата. Искам да сме приятелки, да ми споделя, да си говорим по всякакви въпроси, без срам и притеснения, но и тук си признавам, не винаги успявам да реагирам най-адекватно.  Една от друга се учим. Аз определено уча повече от нея. Но пък тя е по-умна от мен.  Mr. Green И така ме забива с разнопосочни въпроси, че често трудно намирам отговорите.   Crazy Като в случая. Сякаш не съм пораснала още за това обяснение  Joy  Embarassed
Боги ако не ти представлява трудност, ще ми е интересно да прочета какво пише в малкото ти книжле.  Grinning
Виж целия пост
# 501
Ето какво намерих,но ще го дръпна от вкъщи,че на работа не дават Tired
ако някой е нетърпелив може да опита Wink
http://bglog.net/preduchilishtnapedagogika/33635

може пък да спестим сканирането на Боги Grinning
Виж целия пост
# 502
Кламерче точно си и го обяснила, просто ще и кажеш, че за думата любов, гушкане и целуване има и друга дума и това е секса. За  момента това е достатъчно и няма нужда от обяснения, че секса може да се прави и без любов, ами само за спорта  Wink
Бих обяснила на Коко, че когато двама души се целуват и гушкат правят секс и така се раждат и децата, а също го правят и защото се обичат и им е хубаво да са заедно...
Аз пък как избеснях днес, отивам да взема Коко от градината и още от входа ме лъхна миризма на боя, ама....знам ли кой какво....Взимам си го и точно минавам през вратата и Коко залитна и се опира на касата - съответно якето в боя и ръцете тоже....Включително изцапано (малко де, но ми боде зверски очите, а и съзнанието) и моето ново яке, дето си го купих с голям мерак, щото ми е първото кожено яке в живота (не съвсем де, ама съм си влюбена в него) и струва не малко....А да не говорим, че якето на Коко също нямам идея как да изчистя......Големи са умници, нито бележка сложили нито предупреждение, да се водиш само по носа си... Там ще се изцапат десетки майки и татковци  #2gunfire, чак и себе си псувам, че се усетих в къщи, че можеше да кажа на госпожата да сложат една бележка.....Ами като ги мързи от поддръжката да боядисат след работно време, да не го правят изобщо, ко им пречеше в петък следобяд да го наклепат и до понеделник да изсъхне...... #2gunfire
Виж целия пост
# 503
Честит Рожден Ден на Пепи! Щастливо и безгрижно детство ти пожелавам!



Виж целия пост
# 504
ЧЕСТИТИ 5 ГОДИНКИ, МАЛЪК СЛАДЪК ПЕШКО!

Да си жив и здрав и мнооооОго щастлив!



Ади, честит празник, миличка Hug
Виж целия пост
# 505
Добро утро прекрасни! Heart Eyes

 
желая ви усмихната сряда! Hug
Честито на днешните рожденнички Виктория и Дея! bdbaloni


залипсвало ми е Облачето...някой знае ли защо не пише?


едит:сетих се да питам мамите,които дават Имунокинд...как да му давам обедното хапче,когато е на градина newsm78...чудя се дали мога да разчитам на госпожите...
Наде,много съжалявам за якето...сещам се само за химическо чистене...на колегата тук му го изчистиха,но неговото не беше кожено Rolling Eyes
Виж целия пост
# 506
Добро утро!

Бела-белисима благодаря за кайфето и закуската!

На патеричка ЧРД на Пешко и Лъчко! Да за живи и здрави, здрави, здрави!!!!!!!!

Йоана отдавна ме е питала какво е секс и съм и обяснила, че когато мама и тати се обичат и целуват и спят в леглото и се галят и прегръщат правят секс. Казала съм и, че големите хора ги е срам да казват тази думичка и че не е хубаво да я използва. Тя казва, че мама и тати обичат да правят любов.  Mr. Green Имах проблеми с половите органи, но и това разрешихме, но да ви кажа не съм сигурно какво точно и обясних.   Rolling Eyes

Наде гадна работа. Дано се оправиш с якетата!
Виж целия пост
# 507
Добро утро!!!
Благодаря за кафенцето......

Ша ли завали или тц....Седя и хвърлям боб дали ще можем да направим една врътка с Боби или ще гледаме през прозореца  Tired

Бела работата не е толкова трагична, по-скоро ме яд за дебилието на хората, които са се занимавали с това. А случайно да имате идея как да омекотя кожата, защото след вчерашното прогизване ръкавите са малко хм,,твърдички..
Не разчитай на госпожите, просто ще го пропускаш обедното хапче, ако си ляга по-късно може веднага след взимането от градината да му го даваш около 5 и после към 10 евентуално.......Като цяло като съм давала подобни неща с три приема, с чисто сърце съм пропускала обедния прием, а в по-болните периоди съм давала към 5 и после непосредствено преди да заспи или пък двойна дозата за вечеря.......
Ауу то пак заваляло....
Виж целия пост
# 508
Тъкмо щях да ти пиша да зарежеш боба,че тук се изваля доста обилно...
снощи успях да направя кратка фотосесия с якето Flutter

...а в петък живот и здраве сме на спортни танци...запалил се е нещо Инди и върти дупето на фона на waka waka (Шакира) всяка вечер хм, ще видим...имат в детската музикален кабинет и там пеят и танцуват...та реших да пробвам и да го запиша! Grinning
Виж целия пост
# 509
ОООо Инди е страшен, я си го представи с каубойска шапка, високи ботуши, коженото яке и прави компания на Шакира Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия