Да сте живи и здрави! Весели и засмени!










Питам я съвсем приятелски знае ли какво означава думата секс. Тя каза не. А на въпроса ми защо употребяваш думи на които не знаеш значението, тя се разрева и ми каза... "Мамооо, вярвай ми, тази дума не я знам и не съм я казала." До тук по темата. Каза че не й се говори повече, на мен пък още по-малко, обеща че няма да казва думи, които не знае какво значат, и добре че и не пита много, че какво щях да й обяснявам?!
.
Хем си отдъхнах, хем се ядосах страшно много. Честно ви казвам, не знаех какво да й обясня точно за тази дума. Но съм сигурна, че е затишие пред буря, и все някога ще се подсети да ме пита, мамо абе какво означава "Секс"




- но това извън темата. Искам да сме приятелки, да ми споделя, да си говорим по всякакви въпроси, без срам и притеснения, но и тук си признавам, не винаги успявам да реагирам най-адекватно. Една от друга се учим. Аз определено уча повече от нея. Но пък тя е по-умна от мен.
Като в случая. Сякаш не съм пораснала още за това обяснение



, чак и себе си псувам, че се усетих в къщи, че можеше да кажа на госпожата да сложат една бележка.....Ами като ги мързи от поддръжката да боядисат след работно време, да не го правят изобщо, ко им пречеше в петък следобяд да го наклепат и до понеделник да изсъхне......





...чудя се дали мога да разчитам на госпожите...

Препоръчани теми