"Златна есен е-любим сезон, предстои незабравим ОКТОМВРИйски купон!"

  • 88 010
  • 746
# 585
Добро утро и от мен! Heart Eyes
Боги,благодаря за кафенцето! Hug

Честит Рожден Ден на Крумчо!да расте здраво и усмихнато хлапе! Heart Eyes
много ще се радвам,ако Верчето намине насам и ни покаже и тримата сладурковци!

Верич! bouquet


за нас...Инди от снощи е болен...боли го гърлото...Геша домъкна някакъв вирус вкъщи...яд ме е много,защото миналата седмица си ходи доволно на градина,а и два пъти бяхме на танци...вчера даже имаше и партньорка bowuu hahaha
сутринта много тъжно ми заяви,че искал на градина и на танци,но няма... заведох го на бабин дом Tired
ето малко чупки от вчера естествено на любимата waka waka Joy
иначе върви из къщи и повтаря 1 2 3 ча ча ча
Mr. Green
Виж целия пост
# 586
Добро утро дами!

Честит Рожден Ден на Крум! Много здраве и щастливо детство!

Боги благодаря за кафето! Hug

Белисима страхотен танцьор си имаш! Жалко, че е болен! Дано бързо отмине и да ходи да танцува!

Йоана също само ме кара да пускам waka waka  и I like to move it един поздрав за вас да разчупите понеделнишки снаги
http://vbox7.com/play:031b19ac
Виж целия пост
# 587
Честит Рожден Ден на Преси и Крумчо!Бъдете живи и здрави,много усмихнати и обичани!
Виж целия пост
# 588
Честит рожден ден мъниче, носещо хубавото име Крум.
Пожелавам ти, да пораснеш здрав, умен и щастлив батко
и да постигаш това което желаеш с лекота. Весел празник.
 newsm59   newsm67  Gift  ura

Бела... уникален е. Явно музиката му е в кръвта и се забавлява искрено.
Ние с него също  Heart Eyes Бързо да преборвате бацилите и скоро пак на танци.

Боги къде купонясва така сериозно.  Grinning Весело ще да е било, щом е продължило до 3.

Моето Криси пък е с посинено око.  Cry Изцяло съм виновна аз, защото докато блеейки поставях столчето й за кола и я хлопнах  Close Много съм загубена ей... после ревах като дете като видях как й се надува окото за секунди, ама то след дъжд качулка - патица с патица.  Rage Много ме е яд на себе си, много... припряна съм до безобразие  smile3537 Днес трябваше да давам и обяснение в градината... този път умрях от срам и неудобство. Кой те удари - мама  Embarassed

Вики пък в четвъртък излиза във ваканция - първолашка. Чак и на мен ми се прииска, дали да не си поискам няколко дни отпуск  Tired

ninanb мерси за музикалния поздрав  Hug

Виж целия пост
# 589
Честит рожден ден на сладък малък Крумчо!
Да е все така чаровен, мил, прекрасен и засмяна и най-добрия батко!

Верче да са ти живи и здрави момчетата!




Мили момичета много ви благодаря за поздравите! Обичам ви!
Почерпете се за здравето на моето детенце!

Виж целия пост
# 590
Честит рожден ден и на големия батко Крумчо! Да е жив и здрав и много да помага на мама!


Гея, честито ти и на теб порастнало момченце! Винаги да ви радва и изпълва къщата ви с любов и смях, и дано скоро да стане батко!


Бела, страхотен танцьор си имаш! Дано бързо да оздравява и да не е сериозно, а танците ще почакат малко  Wink
Кламерче, може ли така да пребиеш детето  Wink,  на градината вече ми се струва, че няма да ти повярват, не ти е за пръв път  Wink. А иначе гимнастичката е супер пластична, браво на детето за желанието и старанието. А за цените на триката наистина са много скъпи, но ако нещата станат по- сериозни можеш да включиш въображението си ( което е в изобилие и без това Heart Eyes). На един колега дъщеря му играе спортни танци и ходи по състезания и майката вече се е специализирала в роклите, които са още по- скъпи от триката. Шият ги при шивачка, купуват мъниста, камъни, пайети и сами си ги нашиват  Wink
Миме, дано нещата не са толкова сериозни при Преславка и отшумят от само себе си, а вие как го открихте това нещо, имаше ли някакви симптоми? Не бях чувала за такава киста. Прегръдки от нас  Hug
Боги, завидях ти благородно, разкажи по- подробно де.

Светославко за рожденния си ден беше болен с гнойна ангина и на антибиотик вкъщи, затова отложихме малко празнуването, та тази събота идваха бабите и дядовците, а днес занесохме на градината тортата ( с Бен10 естествено  Wink ), оставихме фотоапарата на госпожата да прави снимки и  довечера очаквам разказа и снимките, нямам търпение и аз като малките деца  Simple Smile Миналата година не беше на градина по това време и не можа да празнува с децата, и затова сега се надявам да си изкара много вълнуващо и запомящо!





Виж целия пост
# 591
Момичета, без малко да забравя днешният ни страхотен празник!

20 години на пазара
20 години фирма Гален!

Да сме живи и здрави , да продължим да устояваме за кризи и данъчни! Mr. Green

Виж целия пост
# 592
ЧРД на Крум, да расте здраво, винаги усмихнато дете. Верче, ти си много щастлива жена, с толкова мъже около теб, да сте здрави, винаги да се обичате!

Джули, честита годишнина. Желая ви да сте все същите - усмихнати и плодотворни още поне 3 пъти по толкова.И за всички данъчни да сте невидими
Виж целия пост
# 593
Честито и от мен, Верче! Всичко най-най-хубаво на Крумчо! Надявам се някой ден да ви видя наживо...

Джулка, страхотни сте! Дано винаги кипите от ентусиазъм, идеи, да се обичате и да се чувствате добре в бизнеса, в който сте! И пожеланието на Танчето - с две ръце се подписвам отдолу Simple Smile
Плами, карай по-внимателно, моля, със златното ни момиче Simple Smile че наистина ще спрат да ти вярват накрая Simple Smile Много ме изкефиха снимките на Инди, Вики и Криси... деца с талант и ентусиазъм. Да са ви здравички!
Виж целия пост
# 594
Джулка, честита годишнина на фирмата! Бъдете все така креативни и пълни с ентусиазъм!   bouquet

Дилянче, страшен танцьор е Инди!  Hug
ПламкаHug Случва се...

Мен днес ме завладя коледното настроение - четох из коледните теми за разни идейки, украси, рецепти  bowuu

Мацки, май много ви се купонясва...  Mr. Green
Купонът на който бях беше на една приятелка на РД (47 г.). Те имат бизнес с лодки и резервни части и правим сбирките в техния офис, който се намира на една платформа в канала, който свързва морето с езерото. Все едно сме във вода, само че не клати. Те са страхотни сладури и за стотен път се убеждавам, че както умеят да се веселят 45-50 и кусур годишните, така ние никога сигурно няма да се научим. Колкото пъти се съберем е смях, настроение, лафове, танци. С 2 думи - много е гот с тях! Снимки нямам, защото ми паднаха батериите  ooooh! Но то човек трябва да е там, за да го усети.

Аз май не ви се похвалих - ще си имам мъж за началото на декември - за 1 месец. Тъкмо ще изкараме никулден, коледните и новогодишни празници.  Laughing
Виж целия пост
# 595
Честит Рожден Ден на Крумчо!  Бъди щастлив, здрав и много усмихнат!



Джулка, успехи в бизнеса  Hug Hug Hug!

Виж целия пост
# 596
Аз май не ви се похвалих - ще си имам мъж за началото на декември
А мъжа ти знае ли?  Wink

Я аз да попитам - някой друг отглежда ли си фантазьор? Защото аз си отглеждам едно момиченце, което се казва Алиса. Тя е от Бургас, баща и не и е татко, кака и не и е кака. Аз (само понякога) съм и майка, и съм дошла с нея тук, при тях, защото нямало къде да живеем. В продължение на няколко седмици имаше приятел ("нейния батко"), който е 5ти клас, в болницата, много болен, който не може да говори с другите, но си говори с нея. Родителите му стояха тъжни около него, а той си говореше само с нея, и тя знаеше, че скоро ще стане звездичка. В един момент просто каза - моя батко стана звездичка. Иначе често говореше за него, дори го броеше между гостите за рождения ден. Апропо, на тортата за рождения ден пише Алиса, да не се чудите, като покажа снимките.
Виж целия пост
# 597
 
Аз май не ви се похвалих - ще си имам мъж за началото на декември
А мъжа ти знае ли?  Wink
hahaha
 Joy
Знае, но не е сигурен  Crazy

Противното време навън не ми пречи да съм в добро настроение и да ви черпя по едно каЙве

А да видим, кой го може?!!

Аля, Сами фантазира, но не се въплащава в друг образ. Измислих му един приятел Мони ((покрай момента с притеснението да ходи на айкидо) и отвреме навреме двамата говорим за него. Ясно разграничава Сами и Мони. Иначе фантазии бол! Което е чудесно!

Една интересна книга на австралийска психоложка, преведена на руски - за това как да измислим разказ за различна ситуация:
http://dox.bg/files/dw?a=2b2c3a6272
Виж целия пост
# 598
Добро утро!
Облаче,според мен не е фантазия,но няма да коментирам тук...и много се радвам,че твоята Алиса и моя любимка е от Бургас Mr. Green Heart Eyes
Боги,звучи страхотно дано да е тук Страхо за празниците! Praynig
това изчекване не го мога Crazy
...и на мен ми е коледно вече...какво съвпадение а...оглеждам рецепти,украси разни и т.н.
Виж целия пост
# 599
Облаче,според мен не е фантазия,но няма да коментирам тук...
Абе и на мен такива неща ми се въртят, единственото, което ме разколеба е, че всеки ден сменяше името на батко си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия