Хората на Пако - 3

  • 35 287
  • 237
# 75
след снощния епизод има още един сезон , само да видим дали скоро ще го дават и него
за втори път гледам този епизод и пак се скъсах да плача   Cry , много ме е яд за Силвия и Монтоя  Sad
Виж целия пост
# 76
Здравейте приятели. Знаете ли кога или дали изобщо ще излъчват 6-ти сезон по AXN или AXN Crime? Наистина краят на 5-ти сезон беше много тежък, но няма друг начин след като актьорите напускат..
Виж целия пост
# 77

      "Може би вече не си спомняш за мен,
въпреки това аз още те чакам.
Отказах да си отида, за да може един ден,
ако решиш да се върнеш, да ме намериш отново.
Затова все стоя на същото място, в същия град,
с все същите хора.
За да може щом се върнеш, всичко да си е същото,
да бъде сякаш, че е вчера и няма вече да се разделим.
Може би искам твърде много, но все забравям,
че между нас е свършено,
че никога няма да се върнеш,
че изобщо не ме обикна.
Защото все забравям, че само аз те обичах..."

   Още слушам песента и плача! Cry

можеш ли да ми кажеш как се казва песента и кой я изпълнява?   bouquet
Виж целия пост
# 78
14 Серия от AXN Player нещо не иска да ми се пусне.с много зор тръгва, а ако тръгне спира на 1-2 минута и до там...някой със същия проблем?...дали ще я оправят?... Cry
Виж целия пост
# 79

      "Може би вече не си спомняш за мен,
въпреки това аз още те чакам.
Отказах да си отида, за да може един ден,
ако решиш да се върнеш, да ме намериш отново.
Затова все стоя на същото място, в същия град,
с все същите хора.
За да може щом се върнеш, всичко да си е същото,
да бъде сякаш, че е вчера и няма вече да се разделим.
Може би искам твърде много, но все забравям,
че между нас е свършено,
че никога няма да се върнеш,
че изобщо не ме обикна.
Защото все забравям, че само аз те обичах..."

   Още слушам песента и плача! Cry

можеш ли да ми кажеш как се казва песента и кой я изпълнява?   bouquet

Песента се казва: Se me olvido otra vez. Но я има в различни изпълнения.
Виж целия пост
# 80
Здравейте.
Открих ви случайно, докато си търсех предложение за интересно филмче. Но няма как да споделя тук , че Светът на пако е мой много , много любим сериал. И наистина не ми хареса как свърши филма. Единствено не се сещсм, но мисля че Лола само си тръгна от Пако , но не са официално разведени, а и няма значение тя така и не се появи. Песента е страхотна. Тука сега го дават втори път, но не го гледам. Много съм плакала и съм се смяла. И не знам защо , но и до днес този филм ме е завладял. Много си го обичам. Приятно гледане.
Виж целия пост
# 81
Голяма радост беше, че в axn можеш да си гледаш сериалчето в удобно за теб време и място. Обаче последната серия 514 изобщо не я отваря. Надявах се, че поддържащите сайта ще обърнат внимание и ще го оправят, обаче вече 3-4 дни няма резултат, а скоро сигурно ще свалят и иконката. Иска ми се да направя нещо, ама дори не виждам по какъв начин мога да се свържа с axn.
Някой да има идея?  Thinking
Виж целия пост
# 82
Аз писах на стената на АXN във Фейсбук, но нищо... Cry
Виж целия пост
# 83
14 Серия от AXN Player нещо не иска да ми се пусне.с много зор тръгва, а ако тръгне спира на 1-2 минута и до там...някой със същия проблем?...дали ще я оправят?... Cry
А при мен тръгва направо "Утрешен вестник" вместо него. Thinking
Виж целия пост
# 84
Песента се казва: Se me olvido otra vez. Но я има в различни изпълнения.
 
мерси много   bouquet
Виж целия пост
# 85
14 Серия от AXN Player нещо не иска да ми се пусне.с много зор тръгва, а ако тръгне спира на 1-2 минута и до там...някой със същия проблем?...дали ще я оправят?... Cry
А при мен тръгва направо "Утрешен вестник" вместо него. Thinking

Да точно това е проблема, но снощи пробвах и тръгна... днес неще пак... newsm78
Виж целия пост
# 86
И при мен тръгва "Утрешен вестник" и вече цяла седмица изобщо не мога да пусна 514 на "Хората на Пако". Сега намерих някакъв имейл, на който писах за проблема - да се надяваме да го оправят... Много ми се иска.  Praynig
Виж целия пост
# 87
http://www.dailymotion.com/video/x9wizk_se-me-olvido-otra-vez_fun - kakva kasapnic e stanala , ne gledah epizoda
Виж целия пост
# 88
То това става в края на сезона...

А 514 серия изгледах с много усилия пробвах сичко с тоя плеър правих какво ли не и на части успях да си я изгледам... #Crazy smile3530
Виж целия пост
# 89
http://www.divxtotal.com/buscar.php?busqueda=los%20hombres%20de% … paco&pagina=1 Tuk ima vsi4ki serii, vklu4itelno i 8-mi sezon. Tova e ispanski torent, az drypnah poslednata seriq na 8-mi sezon ka4estvoto e perfektno , no razbira se nqma bg subtitri, koito znae ispanski mu pojelavam priqtno gledane.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия