Хората на Пако - 3

  • 35 287
  • 237
# 90
И аз бих дръпнала, макар и без титри, обаче не знам според нашата номерация кой наш сезон на кой испански отговаря...
Виж целия пост
# 91
Ne otgovarqt, drypnah nqkolko serii  ot 5 sezon, zapo4nah da teglq sezon 8 seriq 1 i na kompa kogato se iztegli filma pi6e sezon 6 , no v momenta teglq celiq 8 i 4ast ot 5 sezon. Gledam bez titri, malko razbiram ezika . Myjyt mi kazva " i kvo pravi6 sega - zqpal4eta na kartinki" , no na men mi e interesno da vidq kakvo stava posle kogato go pusnat po AXN 6e gledam pak.
Виж целия пост
# 92
от 8 сезон първата серия си отговаря , вече я гледах
но за втората серия , като я тегля ми пише сезон 6 еп2 , ноне знам като приключа ще пиша
не разбирам езика с изключение на няколко думи и реплики Crazy , но пак го ще го гледам
Виж целия пост
# 93
Моля някой, който си е теглил от този торент, да каже поне едно заглавие и кой сезон/серия е, че да се опитам горе-долу да сметна какво да дръпна... Благодарско!
Виж целия пост
# 94
аз теглих сезон 8 еп 1 и 2, това са епизодите от последния сезон след сватбата и смърта на Силвия и другите
Виж целия пост
# 95
Ами като гледате разкажете ни какво се случва  Praynig
Виж целия пост
# 96
Спряха да слагат Хората на Пако в Плеъра и сега не мога да го гледам... изпуснах 2 серии Sad
Виж целия пост
# 97
Изтеглих си 1 и 2 сезон от Арената, но 3я сезон няма субтитри и много ми е яд че не мога да разбера какво става. Иначе от скоро гледам сериите  от 5 сезон по AXN наистина доста са се променили нещата. Честно да си призная първите епизоди ми допадат повече защото много се смях. Направо до сълзи са ме докарвали. А в 5 сезон вече сериалът не е комедия.
Виж целия пост
# 98
Здравейте, отдавна не съм се включвала във форума, но сега в предвид напредването на сериите имам малко въпроси. Дали някой ще може да ми отговори и помогне:
1. Има ли някой последната серия на 5-ти сезон (сватбата на Силвия и Пепа) с бг субтитри?
2. За какво бебе на Сара става дума и кога точно се почвява отново тя? За мен двойката в сериала си остават САРА и ЛУКАС.
Виж целия пост
# 99
Хм, кои серии вървят сега по AXN Crime и кога? Май по нощите..
Виж целия пост
# 100
Хах, снощи го гледах по AXN.  Mr. Green Като се замислих и си дадох сметка, какъв невероятен актьорски състав са събрали. Самите персонажи са уникални. В повечето сериали е късмет да има по един - два такива, а тука са цял обор. Laughing Laughing Laughing
Въпреки, че култовият Дон Лоренцо го нямаше снощи, пак имаше достатъчно смях. Много силна и въздействаща игра на Айтор, особено в сцената с Пепа. Горкият, писна му да му пъхат главата в толалетните чинии. Laughing Пако, Мариано и Подевиля просто са за рубриката "без коментар".  Laughing Добре че дойде Силвия, иначе Подевиля излизаше от сериала..... Laughing Laughing Laughing Накрая сцената с Айтор и Сара беше също много силна. Въобще, сега ще ме напсуват повечето в темата, но на мен Айтор и Сара ми харесват повече от Лукас и Сара. Twisted Evil
Иначе мойта слабост Силвия, пак си ми достави необходимата част удоволствие. Мариан Агилера(поне на този персонаж знам името на актьора) е страхотна актриса. Дори само с очи и мимики, може да ти създаде страхотно усещане. С Пепа са ми любимата двойка и като ги има в дадената серия, няма как да не съм доволен от епизода. Embarassed Това между Пепа и Куртис навремето, когато го гледах за първи път яко ме дразнеше, но сега като знам какво става и това ми е интересно и забавно. Mr. Green Абе големи са шемети всички. Страхотни актьори, страхотни сценаристи и това води разбира се до страхотен сериал. Трябва да го купи, някоя национална телевизия, та да го видят повече хора. Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 101
Здравейте, изчетох цялата тема, но понеже виждам, че публикацийте са доста старички та да си питам. Някой все пак има ли вече сериите с български субтитри? Гледала съм само това, което е в замундата, а там само 1ви и 2ри сезон имат субтитри. Ако някой има сериите да помага много ви моляя.  Praynig 
А ето това е от мен, за тези които си знаят испански http://www.series21.com/los-hombres-de-paco/  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 102
batigol, Защо на Поведиля му казваш Подевиля?
Виж целия пост
# 103
batigol, Защо на Поведиля му казваш Подевиля?

Ако трябва да сме точни е Поведия Simple Smile

fused, все още няма всички серии с български субтитри, само тези в замунда са.
Виж целия пост
# 104
Поразрових се малко и намерих всички серии със сръбски субтитри  Laughing На някой да му се занимава.  Embarassed Аз също ще опитам да преведа  Embarassed   Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия