Есента дойде, а усмихнатото ЮНЧЕ не спира да играе вкъщи и навън ТЕМА 110

  • 32 718
  • 728
# 495
Аз в края на деня да честитя на всички именници! Бъдете живи и здрави!
Честит рожден ден и на Катя! Мила, бъди много усмихната и здрава и нека прекрасните ти деца не спират да те радват!
anyto и аз ще се радвам да се видим. Съжалявам само, че няма да мога да се запозная с малката госпожица Андреа и сладкия Преси, ама се надявам друг път да имам тази възможност.
Моята Марина се очертава да е голям кипра. Днес в парка видя едно дете с фибички и отиде да плаче да иска фибичка, майката свали от косата на дъщеря си/имаше много/ и даде на Марина, а тя ми я донесе и ми показваше косата да й я сложа. Беше много щастлива и доволна и само ходеше да се усмихва на майката след това.  Grinning Много й прави впечатление от сега обици, гердани, гривни. Имаме си една майка в компанията, която много си слага такива неща и Марина много я обича и само като я види тича при нея да й разглежда обиците, гривните и т.н. Та по тая причина вече и тя си има детско герданче и гривна и се конти в къщи.  Laughing
Кашлицата й значително намаля, но си покашля отвреме-навреме. Днес я заведох пак, за да съм спокойна, и доки каза, че са й чисти гърдите. Сополките също изчезнаха.
И накрая не мога да се сдържа да не покажа и тук красотата която Грета сътвори за Марина http://img200.imageshack.us/img200/940/dsc09982g.jpg
Грети, възхищавам се на всичко което правиш. Страхотни шапки. Ще чакаме нови модели.  Hug
Виж целия пост
# 496
Ха-ха...тази Маринка наистина е голяма кипра!Шапката е точно за нея!Кукла!Браво и на леля Грета!
   aveili,аз не откривам разликите. Simple SmileКъдрокоска Еми изглежда по-голяма за възрастта си. Hug
  Да знаете ,че пиша на пияна глава. CrazyДнес бях, уж за малко на имен ден,а обърнах цели 100 гр.джин.За сведение, не съм пила отдавна и резултатът е ясен....Embarassed Laughing
Виж целия пост
# 497
Здравейте момичета. Прочетох малко, нямам време да ви изчета. Да не би да има среща в Пловдив??  Пишете, и ние може за уикенда да сме там.
Виж целия пост
# 498
Благодаря на всички за мненията за ревността на бебоците ни.  Simple Smile

Честито на "патерица" на всички именници!

ninand, браво на момичето! И леля Грета и е оплела чудна шапка и много и отива!

Аз да ви разкажва на моето диване, какви му ги ражда главата.  Laughing Вече втора седмица се прави на коте, лази на четири крака, мяучи и се търка в краката ни, а като види нещо на земята го лапа с уста.  Mr. Green Страшен дивак си отглеждаме. А как се е пристрастил да гледа клипчета в youtube............. Ей сега едва се доредих, сяда на стола и ме избутва.  Laughing
Виж целия пост
# 499
Анито,  Hug Неприятна случка. Как е Преси? И мен много ме е страх от контактите. Уж всичко е обезопасено, но знае ли човек... Миналият месец както си седях на дивана, изведнъж виждам как Павел разнася една от колонките на двд-то. Добре че не го е друснал ток, докато е изтръгвали жичките.

Нинка, невероятно красива е тази Маринка. Толкова е чаровна и лъчезарна  Heart Eyes

В неделя бяхме на пикник в околностите на пещера Духлата. Беше много красиво. Не обичам есента, но не можах да не оценя гледката - точно златна есен. Толкова много цветове, такова спокойствие, а и слънцето напичаше толкова приятно.

Виж целия пост
# 500
Добро утро!
Шапката на Марина е страхотна. Грети, поздравявам те!
Марина също е страхотна  Grinning Тук сигурно трябва Нана да поздравя  Wink

Петя, вие пак сте с по-кротко животинче, ние до скоро имахме мече. Ръмжи и вдига ръце и те напада. В парка веднъж и викам "Хайде да кажем здравей на това момиченце" А нащо вдига ръце и вика "Ааааа" (ръмжейки)  Crazy Тия дни забелязвам, че е спряла да ръмжи. Явно и мина мечешкия период  Mr. Green
Виж целия пост
# 501
Петя  rotfImbo голям смях с този Марти

Мерси много за комплиментите, Марина си е красавица Simple Smile

Полито ще качиш ли снимки? Много ми е мъчно, че не ходим никъде, имам си един закотвен мъж вкъщи  Tired

Петър вчера счупи едно бурканче, днес една купичка, и двете стъклени, вече започнах да се страхувам  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 502
За съжаление не съм правила снимки, но пък семейството, с което бяхме, доста поснима. Като ни пратят снимки, ще кача, но във Фейса, че тук ми е много сложно с тея размери. При нас пък е обратното - на мен ми се иска някоя събота и неделя да си се излежаваме вкъщи и да гледаме тв, но мъжът ми много обича да се разхождаме насам-натам и все сме в движение. Аз като излеземе, ми се иска да поседнем на някоя пейка, докато децата играят, но както казах той обожава да ходи. И като тръгнем, няма спиране. Не искам да споменавам какви километри изминаваме. Поне Ели се научи да издържа на големи разстояния. Предполагам, че и малкият ще свикне. То щом аз свикнах...  Mr. Green
Виж целия пост
# 503
Петя и аз много се смях с Марти!  Laughing Сигурна съм, че ще става още по изобретателен и главата му ще ражда още по изумителни неща.
А за youtube- и Марина е пристрастена.  ooooh! Иска да я качвам на стола на компютъра и седи и гледа. Ако не й харесва песничката започва нервно да натиска бутоните на мишката и да се ядосва докато не сменя песента. Ако й харесва седи и гледа. Понякога като реши, че ще гледа клипчета и изпада чак в истерия докато не я кача на стола и не пусна песничка.  #Crazy
Виж целия пост
# 504
ninand ,Geraldine,petia_tag,много ме развеселиха вашите сладури! newsm62.
Виж целия пост
# 505
Петя много ме разсмя  Laughing
Следя ви постоянно но все не остава време да се включа, малкия звяр докато ме види на лаптопа и пощурява  Crazy
Той пък е пристрастен към скайп, постоянно пуска компютъра и щрака с мишката и вика ало, а баща му като си е в нас не го оставя на мира все трябва да говори с някой  baby_neutral
Ани направо настръхнах като прочетох и мен много ме е страх от това много се вре при разклонителите
Виж целия пост
# 506
Geraldine, Грета, ninand, hrista, anjeelina, мисля да взема да му заснема едно клипче.  Laughing Да се види какъв е бил.

anjeelina, как е Гого?
Виж целия пост
# 507
Петър вчера счупи едно бурканче, днес една купичка, и двете стъклени, вече започнах да се страхувам  Rolling Eyes
И шапката и моделката са страхотни. Heart Eyes
Грета, тез бели редовно ги прави моята беладжийка, да не споменавам как продължава да изплюва почти всяка хапка, по сто пъти на ден си събува чорапките Crazy/ даже и обувки или терлички да има отгоре/, къса всички книжки, макар че много обича да ги разглежда, а за капак и дисплея на лаптопа пукна. #Crazy
Ани ох, добре че леко се е разминал Преси, наскоро и аз имах такова неприятно преживяване. Tired Иначе и моята много се вре при разклонителите, постоянно пуска кафе-машината, микровълновата, ТВ-то, конвектора... ooooh!ужас, кака й почти никакви бели не е правила и сега още не мога да свикна...
Петя, ами актьорче си отглеждаш Laughing, при нас голямата пък често го прави този номер с котето, или пък се прави на лъв, дракон, куче, според това какво филмче е гледала-Цар лъв, 101 далматинци или нещо с дракони.... Joy
Виж целия пост
# 508
Нинанд, това с youtube, натискането на копчетата, истерията, ако не се пусне клип го имаме едно към едно вкъщи! Почти не минава ден без да изслуша поне няколо песни и все с рев го отделям от компютъра. Слуша предимно детски (Вълкът и седемте козлета, Зайченцето бяло, Рачо капитана, Песента за Чебурашка, за Червената шапчица, за Тихо се сипе първия сняг и доста други, а от тези за възрастни много харесва "Ще бъда най-хубава" в изпълнение на Дони и Нети и "Луната спи")... И знае коя да си поиска (за "Аууууууууу" - т.е. за вълка, за дзао - т.е. за зайо, за "мимо", т.е. за момиченцето (Червената шапчица),за "па-па", т.е. за Патето Яки, за "Нуна", т.е. за луната... На всяка й е измислил име. Аз съм ги сложила в Любими всички, които харесва и ги познава само по thumbnails и почва да крещи коя иска. Директор.

Мале, Ани, това с тока е ужас някакъв! Ще внимавам и аз повече.
Виж целия пост
# 509
vanny_  много ме развесели, като гледам какви общи интереси имат твоята беладжийка и моя дивчо, може да се сватосаме Laughing

Клипчета и моите деца обичат да гледат, аз искам български песнички да им пускам,за да ги учат, но те пък изобщо да нямат хубави клипове, за разлика от чуждоезичните и на малкия му доскучават. Предлагам който попадне на нещо интересно да пуска линк, че ми е трудно да си попълня колекцията. Ето предложения:
http://www.youtube.com/user/elxi4ka#p/f/4/qA9OkTEs8So Патето Яке
http://www.youtube.com/user/elxi4ka#p/f/3/tCz8Jg1afr0 Барбарони

aveili, голяма бонбонка си имаш Heart Eyes

Петя, представям си каква картинка е котаракът Марти Mr. Green
А, за ревността щях да казвам, моите и двамата са ревниви, малкият особено много, като види, че Ева е седнала в мен идва и започва да я блъска, да пищи, да се тръшка и не се задоволява с вариант да ги държа двамата, трябва да е само той, мамин глезанко, и това ще мине, само нерви железни да имаш.

Ани, много страшно това с тока, аз моите ги бях хванала да вадят контакта от стената, направо го измъкнали, лошо ми стана ooooh! ooooh!

За финал да потвърдя "И шапката и моделката са страхотни" /не мога да вкарам цитат Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия