Есента дойде, а усмихнатото ЮНЧЕ не спира да играе вкъщи и навън ТЕМА 110

  • 32 718
  • 728
# 480
Хавлиите излизат като от рекламите бели, пухкави   Mr. Green


мммммммммммммммммммммм, и това без омекотител?!
Виж целия пост
# 481
Хавлиите излизат като от рекламите бели, пухкави   Mr. Green


мммммммммммммммммммммм, и това без омекотител?!
Мхм  Grinning
Виж целия пост
# 482
Джери, да не видиш къде зимуват раците?  Mr. Green
Виж целия пост
# 483
Що бре?
Еее, заповЕдайте! А да не ви изгостуваме ние ако се сдобием с кола този месец  Wink
Виж целия пост
# 484
Да не се пренесем при теб и "пуФФФкавата" сушилня зимата.   Laughing

Сори за спама.
Виж целия пост
# 485
Мъжът ми иска да купува от онези йонизиращи топки, ако правилно съм запомнила, за прането. Защото ми писна да пробвам и сменям всякакви прахове и омекотители. Само споменавам, ще се похваля, ако стане.
Виж целия пост
# 486
Добро утро и честит имен ден на всички малки и големи именници!
Да (се) почерпят и строителите!  Wink
Днес е още по-празнично в два скъпи за мен града - във Велико Търново ще бъде отбелязана 825-та годишнина от освободителното въстание на Петър и Асен, а в Хасково ще е официалното откриване на новопостроената камбанария до монумента “Света Богородица” (този, който е в книгата на Гинес).
Виж целия пост
# 487
Честит празник на всички и нека св. вмчк. Димитрий Мироточиви и преп.Димитра Киево-Силистренска пазят нас и децата ни!  bouquet
   Межудругото,докато хранех на вечеря Маринчето,а тя седеше на столчето, взе да ме тупа по коляното настоятелно и да ми казва нещо.Оказа се,че искала да ми седне на крака.Много доволна беше като я разбрах. Laughing
Виж целия пост
# 488
Честит имен ден на днешните ни именници! Да са живи и здрави!

Вчера Пресчо май малко го удари ток - от една капсула на кабела, дето е уж да предпазва разклонителя от гръмотевици.... Направо ми се изправи косата, както си играеше с играчките и явно е докопал тази капсула, отворил я, т.е. разглобил я и бръкнал вътре, а аз на 2 метра от него, но знам че си играе с играчките. Като изпищя, като се захласна, аз то вдигнах и венага тичам навън с него, доста плака, но после се успокои, явно нещо леко го е парнало или ударил съвсем лек ток, но направо ми изкара акъла!
Оф, вече и на гърба трябват очи значи....
Аз нямам търпение за съботата за пътуването до Пловдив, чак не ми се вярва, че ще мръдна сама някъде и то с приспиване. Не ми се е случвало от студентските години  Mr. Green
Хайде, приятен ден на всички!
Виж целия пост
# 489
Ани настръхна ми косата като прочетох, добре че се е разминало леко.
За събота и аз нямам търпение да видя един позитивен и хубав човек като теб, дано се организираме и наистина се видим  Hug
Виж целия пост
# 490
ИСКАМЕ СНИМКИИИИИИИИИИИИИИИИ!!!!!!!!!

Христа, голяма терца е тази Марина Simple Smile
Виж целия пост
# 491
Анииии,не искам да си представям какво точно си изпитала в онзи момент! Sad Heart Eyes
   Грети,много точно определение Peace
Виж целия пост
# 492
Привет, момичета! Честито на всички мами и дечковци, празнуващи днес! Да ви е живо и здраво името!   bigdance2

Да се включа и аз в галерията и да ви покажа "открийте разликите" октомври 2009 и октомври 2010  Joy

   

Грети, използвам случая да ти сваля шапка за шапките, дето ги правиш!  Laughing Страхотни и идеи и изпълнения! Записвай ме във фен-клуба!   bouquet
Виж целия пост
# 493
Честит имен ден на всички именници! Да са живи и здрави!  bouquet
anyto ,добре че се е разминало Praynig Hug
Виж целия пост
# 494
aveili, благодарско  Hug Емката си е същата хубавица, обаче нямаше да я позная, ако я срещна...

Ани, как е Преси?

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия