Колко отслабнахте след раждането?

  • 31 099
  • 368
# 120
И при двете бременности много бързо се отървах от излишните килограми, качих по 15-18 кг и двата пъти. На мен много ми помага кърменето и недоспиването. Първия път бях във форма 2 месеца след раждането, а втория още след месец бях по-слаба и от преди да забременея. Peace
Виж целия пост
# 121
И с двете си деца качих 30 кг, а после се върнах в предишната форма. С първото по-бавно, сега за 9 месеца.
Виж целия пост
# 122
Бях качила 12кг. по време на бременността. От болницата смъкнах 10. Сега имам тези 2, но желанието ми е поне 5, за да вляза във  пълна форма!  Flutter  Peace
Виж целия пост
# 123
Аз имам още три килца. Свалях килограмите бързо, но това беше до последните 5. Два от тях вече ги няма, но то и по принцип последните 5 килограма се свалят най-бавно и са най-упорити.
Виж целия пост
# 124
Първият път бях качила 18 кила и ги свалих всички около 2 години след раждането .
Вторият път качих 9 и ги свалих за около 5-6 месеца .
Сега съм дори на -2 отпреди да забременея и двата пъти . Laughing
Виж целия пост
# 125
Свалих около 8-9 килограма  след раждането .
Бях доволна , защото ми оставаха само около 3 кг за сваляне ! Общо бях наддала към 12 .
Мислех , че щом са 3 няма да са проблем ... , но уви ! Confused
Не знаех , че при кърмене може и да се качват кила  Laughing...
Виж целия пост
# 126
Бях качила 16 кг.,8 оставих в болницата,останалите осем до 4,5 месеца на бебо ги бях свалила,с умерена диета и дълги разходки,сега съм по слаба с 2 кг. от колкото бях като забременях,покрай грижите за бебо.
Виж целия пост
# 127
качих 10 кг, 5 оставих в болницата, а с другите 5 се мъчих една година (!!). паднах под килограмите преди бременността, но тялото ми изглежда съвсем различно.
Виж целия пост
# 128
Надебелях  Crazy.
Виж целия пост
# 129
През бременността качих 16 кг, в болницата оставих 10. За около 3 месеца след раждането свалих останалите 6, че и още надолу.
Виж целия пост
# 130
Момичета , с какви диети сваляте по 15 , 20 или 35 килограма моля споделете. В цялата тема само 1 мама спомена 90 дневната, вие с кои диети борите толкова много кила и кожата не увисва ли след това?
Виж целия пост
# 131
Аз пробвах много диети,но след всички качвах отново килограмите,че и отгоре,най-доволна останах от 90 дневната,пиех много течности и правех упражнения + крем за стягане.
Виж целия пост
# 132
Качих 8 кг, които изгубих в клиниката... После свалих и още Wink
Виж целия пост
# 133
качих 16кг,в болницата оставих 4кг,а една година по-късно бях свалила и другите 12кг., а когато малкият проходи свалих още 2кг,затова сега съм по-слаба и от преди бременността
Виж целия пост
# 134
В болницата 6, после с кърменето още 6  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия