Колко отслабнахте след раждането?

  • 31 099
  • 368
# 105
Глад и постоянство му е майката  Peace

Не и ако кърмиш!!!  Peace За всяко нещо си има време.
Виж целия пост
# 106
Глад и постоянство му е майката  Peace

Не и ако кърмиш!!!  Peace За всяко нещо си има време.
Подкрепям напълно!  Peace
Виж целия пост
# 107
Глад и постоянство му е майката  Peace

Не и ако кърмиш!!!  Peace За всяко нещо си има време.

И двете ми деца са кърмени и това беше времето за преосмисляне на хранителния ми режим.
Именно защото ги кърмих и внимавах какво ям, месец след ражданията бях във форма като преди бременностите.
Използвах режим за разтоварване на организма.

Но е факт, че има жени, които пълнеят по време на кърмене.
Позната на съпруга ми качи близо 12 кг. и всичко на хормонална основа.  Peace
Виж целия пост
# 108
Не става въпрос да не внимаваме как и с какво се храним докато кърмим, а да не гладуваме.   Peace
Виж целия пост
# 109
Кэрмейки можем да се храним пълноценно и здравословно, но не и да сме на диета  Naughty
Наистина при всеки човек качването на кг е различно и зависи от много фактори  Peace
Виж целия пост
# 110
Кэрмейки можем да се храним пълноценно и здравословно, но не и да сме на диета  Naughty
Наистина при всеки човек качването на кг е различно и зависи от много фактори  Peace

Бла-бла. Има достатъчно диети за кърмачки.
Пример- 90-дневната, от която само водния ден е изключен за кърмещите.
Виж целия пост
# 111
Кэрмейки можем да се храним пълноценно и здравословно, но не и да сме на диета  Naughty
Наистина при всеки човек качването на кг е различно и зависи от много фактори  Peace

Бла-бла. Има достатъчно диети за кърмачки.
Пример- 90-дневната, от която само водния ден е изключен за кърмещите.
Ако диетата е здравословно хранене, ок  Peace
Аз под диета имах предвид, гладуване, ябълки и вода, праскови и чай и т.н.  Peace
Виж целия пост
# 112
Към 6-7 кг
Виж целия пост
# 113
Бях качила 7 кг , свалих за 3 седмици след раждането  Simple Smile .
Виж целия пост
# 114
Отслабнах със 7 килограма, остават ми още 4. През бременността качих общо 11. Но тъй като още кърмя, и то активно, диети не пазя. От месец и половина тръгнах на фитнес.
Виж целия пост
# 115
Най се ядосах, че след като моето тяло се раздели с бебе от почти 3 кг, околоплодни води, плацента и т.н., ме изписаха едва 2 кг по-лека отколкото влязох да раждам Crazy  newsm78. Иначе в предбременните дрехи си влязох 3 седмици след раждането, а на прегледа 6 седмици след раждането всичките 13 кг си бяха отишли.
Виж целия пост
# 116
С второто раждане за 20 дни бях махнала 10 кг от самосебе си.
Сега ще започна диета,за да сваля още поне 10 Whistling
Виж целия пост
# 117
Кэрмейки можем да се храним пълноценно и здравословно, но не и да сме на диета  Naughty
Наистина при всеки човек качването на кг е различно и зависи от много фактори  Peace

Бла-бла. Има достатъчно диети за кърмачки.
Пример- 90-дневната, от която само водния ден е изключен за кърмещите.
Ако диетата е здравословно хранене, ок  Peace
Аз под диета имах предвид, гладуване, ябълки и вода, праскови и чай и т.н.  Peace

И аз отдавна точно това имах предвид, ама...  Laughing
Виж целия пост
# 118
Първия път за месец си върнах предишните кг, втория - за около 3м, но още има какво да се желае в областта на корема. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 119
и при двете бременности качих около 8-9 кг.
След раждането се стопиха за нула време-около 15-дни ,а напрежението и депресията  ме стопиха още повече.Месец след ражданията съм била по слаба от когато и да било
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия