Колко отслабнахте след раждането?

  • 31 098
  • 368
# 60
Свалих 15 кг,с раждането,после за около 5 мес,трупнах 5 и сега нито милимунър наляво.Мъка! Wink
Виж целия пост
# 61
Влязох да раждам с 20кг.отгоре.Когато родих в болницата оставих 12кг,докато кърмих 8мес свалих само 3-4,другите след това веднага.Сега незнам как ще е ?
Виж целия пост
# 62
Влезнах да раждам 58 кг, от болницта излезнах 50, а сега 3 месеца след това съм 45кг.
Виж целия пост
# 63
До погачата на бебето бях свалила почти всичките килограми. Година по-късно съм +2 от преди да забременея, не ги боря, защото преди бях грозно слаба и не можех да си намеря дамски дънки, който да не ми висят като торба Grinning
Виж целия пост
# 64
През бременността качих около 25 кг. Confused В болницата оставих 10, останалите 15 свалих до към шестия месец, сега съм точно колкото когато забременях. Предполагам, че като проходи бебчо ще сваля още  Blush
Виж целия пост
# 65
Когато забременях бях 52кг. Отидох да раждам 65 кг. В болницата оставих 5кг. Сега 4 месеца след раждането съм 54кг. Имам да свалям още два, но не полагам никакви усилия за да си върна старите кг. Кърмя и не се ограничавам в яденето, а и по спорта не си падам. В момента се чувствам чудесно в кожата си, а и старите дрехи ми стават... какво по хубаво от това  Simple Smile
Виж целия пост
# 66
След последните отговори направо ме е срам да си кажа.............................. Embarassed
35 кг. за 4 години.
Виж целия пост
# 67
33кг  за 6 месеца  Crazy т.е 82кг отидох да раждам, 48 станах  Confused
Виж целия пост
# 68
Аз качих 16кг, сега тежа с 22кг по-малко  Grinning

Първите 8кг изчезнаха в болницата, 12кг до погачата и всичко друго след това.
Виж целия пост
# 69
Бях 30 кг отгоре, до 40 ден бях - 18кг и след това свалях постепенно 7 месеца по 2кг (без диети, кърменето ми влияеше добре на теглото),след 7 месец спрях да кърмя и отслабването стопира  Twisted Evil.Когато детето започна да прохожда свалих и останалите.
Крайна сметка - година и месец, два след раждането съм свалила всичко.
Виж целия пост
# 70
Влязох да раждам с +16.5, излязох с бебчо на ръце и с - 8 кг. От средата на втория му месец съм вече с кило по-слаба отколкото когато забременях и подължавам да свалям.  Crazy
Виж целия пост
# 71
Свалих  12 кг за две години и сега съм 50 кг.от 62 и има още за сваляне Sad
Виж целия пост
# 72
Качих 15 кг. и две седмици след като се прибрахме с малката вкъщи ги бях свалила Mr. Green
Виж целия пост
# 73
Влязох зa рaждaне +6,5-7кг Peace Излязох свaлилa вси4ко.
Зaрaди хормонaлни проблеми годинa по-късно тежaх пове4е от колкото бях в родилното-64кг.
Вси4ко се опрaви и зa 6м,свaлих 22кг Peace Сегa съм с 13 по-мaлко от онези нa които зaбременях.Мaлко сa ми според пове4ето хорa,но се 4увствaм добре Peace
Виж целия пост
# 74
Качих 14 кг,свалих ги за 4 месеца ,но после пак качих 20 като спрях диетата и оттогава се боря с тях ,+15 - 15 !  Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия