Колко отслабнахте след раждането?

  • 31 098
  • 368
# 75
Бях качила 14 кг, но само на тумбак и малко на кръста.
Още от болницата си излязох слаба, иначе си влязох в старите дънки, някъде след 4-5 месеца....
Виж целия пост
# 76
Бях отслабнала преди да забременея с 10-12кг- бях 75кг-станах 65кг- 63 кг с Дюкан. Забременях и стигнах до 80 кг, като родих бях 75кг, стигнах 73кг, но си позволявам сладко и и каквото ми се ще- сега съм 77кг, а още кърмя и не смея да се ограничавам- добро извинение,  newsm78  След това пак диета ще е вероятно- ако имам воля!!!  Praynig
Виж целия пост
# 77
За цялата бременност качих около 14кг, а болницата оставих 10 кг, буквално, само 3-4 дни. Съответно останалите 4 не усетих кога и как точно ги свалих, сега даже ми хлопат дънките от преди бременността  Mr. Green
Виж целия пост
# 78
Бях качила 8 кг - сега пак съм си моите 54  newsm44
Виж целия пост
# 79
Качих 10кг, в болницата оставих 5кг. Два месеца по-късно остана 1кг за сваляне.
Виж целия пост
# 80
Бях качила 20кг (от стартовите 53), в болницата оставих 10кг. 3 месеца и половина след раждането бях на старите килограми. Дължа го на кърменето, дългите разходки, лекото (но перманентно недоспиване) и най-вероятно на добра обмяна на веществата.  Peace
Виж целия пост
# 81
 Качих над 30кг. по време на бременността. Винаги съм била слаба и не съм имала проблеми с кг, какво се случи не знам. Първите две седмици след раждането свалих 15 кг. и запецнах до там. Когато малкият навърши 5 месеца, спряхме кърменето и започнах диета - 90 дневната. Свалих абсолютно всички кг, че и отгоре. Сега си хапвам каквото искам и не съм върнала нито грам, ама то е защото малкият проходи и тичането е голямо.  Peace
Виж целия пост
# 82
Качих 12 кг, след като се прибрах от родилното ми останаха още 5, на шестия месец бях със старите си кг  Grinning
Сега остава малко стягане  Wink
Виж целия пост
# 83
През моята бременност качих цели 25 кг., като започнах от 45 кг. Веднага след раждането бях свалила 10 кг. Трябваха ми 2 години, за да си върна същите килограми. В момента съм отново 45 кг.
Виж целия пост
# 84
Преди раждането бях стигнала 62 кг,по принцип съм около 51 кг.Веднага след раждането свалих 5-6 кг,а в следващите два месеца отслабнах до 48 кг.
Виж целия пост
# 85
Николко. В болницата свалих 6 кг, останалите 10 кг си стоят.
Виж целия пост
# 86
Много килограми качих, но за щастие ги свалих бързо   Peace. Сега нямам излишни  Heart Eyes
Виж целия пост
# 87
Качих 15-16 кг. и до 20 ден ми оставаха да сваля 3 кг.,а когато бебка стана на 3 месеца,бях по слаба от преди да забременея.
Виж целия пост
# 88
Качих много килограми през бременността - 25 кг. Като ме изписаха бях минус 8-9 кг. Остават ми още 15-16 кг, които въпреки режимите, които спазвам не мога да мръдна надолу. Отдавам го на кърменето.
Виж целия пост
# 89
С първата бременност забременях 57 кг. , а от родилното излязох 55 кг. Тоест, не само, че свалих качените през бременността кг., а свалих и допълнително 2 кг.
Сега с втората бременност съм качила 13 кг. Да видим колко ще сваля след раждането!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия