Колко отслабнахте след раждането?

  • 31 099
  • 368
# 270
Ок тогава, ако е само раzумно ограничаване, става  Wink И наистина е супер, ако така се свикне и новия начин на хранене стане просто навик.
Ама щото наистина има хора, дето под "глад" раzбират... "глад"  Crazy
Таzи моята приятелка например беше се мъчила с... нещо от сорта на (аz не помня диети, нали ви каzах, обаче това съм го zапомнила, zащото ми zвучеше ненормално) три ябълки на ден, сутрин, обед и вечер. Също и с подобна глупост само на варен ориz, ама минимални количества някакви, по стотина грама примерно... Само нямам спомен колко време е иzдържала така.
Такива екстермности имах предвид.
Виж целия пост
# 271
Явно всеки си гледа от своята камбанария. Grinning Аз имах 38 излишни килограма. Рестрикцията ми беше 1400-1500 ккл дневно, но това е само 200 до 300 ккл по-малко от това, с което по принцип трябва да се храня за да държа нормалните за мен 60 кг. За да поддържам такова тегло с моя начин на живот ми трябва дневна дажба от около 1600 ккл. Когато най-после получих сили свише да заприличам отново на човека, който бях не ми беше трудно и съвсем не съм изпитвала глад под каквато и да е форма. Но преди напълняването се хранех по същия начин както сега. Сега се чувствам и съм сита, здрава и красива. Единственото ми ограничение е в приема на алкохол. Просто явно съм си взела дажбата и сега пия от време на време по чаша хубаво бяло вино.  Спортувам, то е ясно поне по 7-8 часа с детето по площадки, паркове, плажове и пързалки. После ще вляза и в залата, когато детето тръгне на градина. И спорта е много важен. Успех от мен на всички, които са тръгнали по пътя на отслабването здравословното хранене.
Виж целия пост
# 272
Карали сте колело??? Аз доколкото знам е забранено (по време на бременност). Хубаво е, че явно не ви се е отрзило Simple Smile
в България може и да забраняват карането на колело. аз живея в Германия и видовете спорт, които са разрешени и дори препоръчителни по време на бременност са плуване, каране на колело, йога, nordic walking... стига майката да се чувства добре, разбира се.
аз карах колело и ходих на йога, нямах време за повече. и ходих пеша. до четвъртия месец играх и плажен волейбол, но след това коремът почна да ми натежава. и това с разрешението на гинеколожката и на акушерката ми, не на моя глава. все пак бременността не е болест, няма нищо лошо да останеш колкото се може по-подвижна до края, даже е желателно.  Peace
Виж целия пост
# 273
myran за движението нищо не казваме. Колкото повече, толкова по-добре. Твърдението с болеста не го коментирам. За колелото се има в предвид високия риск от наранявания. Не знам как е в Германия, но тук, въпреки че така или иначе има малко велоалеи, никой не се съобразява с предназначението им. За голямо съжаление живеем в страна, в която всеки си мисли, че е прав, никой не се съобразява с нищо и хората напоследък са доста озлобени. Жалко е, но е действителност...
Виж целия пост
# 274
cufti_23, за риска и липсите на алеи си права. аз исках само да кажа, че бременност не означава автоматично "забранено е". но и аз не бих рискувала без алеи за велосипедисти. може би трябва да уточня, че само по такива карах, а не просто така на улицата. ама да не изместваме фокуса на темата ...Sunglasses
Виж целия пост
# 275
Момичета , с какви диети сваляте по 15 , 20 или 35 килограма моля споделете. В цялата тема само 1 мама спомена 90 дневната, вие с кои диети борите толкова много кила и кожата не увисва ли след това?
Моят начин на хранене е Система минус 60.
За 4 месеца имам свалени около 13 кг.
Много  успешно съчетавам кърмене и сваляне на килограми, без да броя калории и да се ограничавам от хранене.
Виж целия пост
# 276
Извинявайте, но може ли да разкажете за тази система?
Виж целия пост
# 277
Извинявайте, но може ли да разкажете за тази система?
тук можете да прочете Диети, поддържане на фигурата
Виж целия пост
# 278
Качих 14кг, в болницата свалих само 5. Останалите ги свалих следващите 3 месеца без диети. Мисля че кърменето ми помогна за свалянето на тези килограми.

Също така, смятам че си нормализирах метаболизма. Доста време се бях подлагала на какви ли не диети и метаболизма ми беше доста забавен. Бях слаба,  но само благодарение на това, че ядях само 1 път на ден (вечер). Почнех ли да хапвам повече моментално качвах - сега ям по 3 пъти на ден (нормално, без да се тъпча, но и без да се ограничавам) и не дебелея.
Виж целия пост
# 279
Качих общо 10. Влязох да раждам 56кг, оставих 6. Сега съм още 2 надолу, но и аз съм съгласна, че кърменето много помага в това отношение. За първи път в живота ям стабилно 3 пъти на ден и свалям. Няма от какво да е.
Margherita09 , и аз бях на същия режим като теб, преди да забременея, но сега наистина метаболизмът ми се нормализира.
Виж целия пост
# 280
От болницата излязох с минус почти 7 кг, сега за 1 седмица съм свалила още 3 кг, остават ми 6 до теглото отпреди забременяване. Но имам и още 10 в излишък, с които се боря от хиляда години и се надявам с някаква магия сега да изчезнат.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 281
Аз бях 46 преди да забременея, влязох да раждам 60, една седмица след секциото вече бях 50, минали са 20 дни от раждането, остават ми 4 кг., тях сигурно по-трудно ще ги смъкна Sad
Виж целия пост
# 282
напълнях с 11 кг, излязох от родилния с цели 10 надолу, но след това докато кърмех отново качих 7-8 и още се боря с тях Embarassed
Виж целия пост
# 283
Аз качих 10кг, с 5 се разделих в болницата, а останалите 5 след няма и седмица от както ме изписаха, продължавам да свалям даже,въпреки че се храня добре-никакви ограничения,защото кърмя...
Виж целия пост
# 284
Забременях 54кг, влязох да раждам 70кг, сега съм 52, остават ми още 3, за да съм в идеална за мен форма  Mr. Green Равносметката е досега -18кг без абсолютно никакви лишения, а сега в жегите как хубаво ми върви биричката  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия