Ами аз се мотам тук,а се оказва,че имам именик! Добре,че е мама му да ме подсети. ТАЙНА - СЪЩО!
ДА МИ Е ЖИВ И ЗДРАВ КРИСКО! И ВСЕ ТАКА ПАЛАВ (за отмъщение
)!!!Понеже е следобедно време:
)!!!




При нас училищата взимат доста повече от ДЗ ,а нашите са доста повече от вашите.

честити да са ви имениците!
/
Комисията не ти ли представи картата и не чуха ли възраженията ти ,ако имаш такива? Ми , човешко е може някъде да са забравили нещо и да не са ти дали достатъчно точки.Как така процедират
Направо съм бясна
И всичко УЖ било демократично. 
, а от мен да са живи,здрави,щастливи и късметлии по всяко време без значение дали имат имен ден или не. 
Ние започнахме да нищим темата - кога Кристиян има имен ден!
Ние започнахме да нищим темата - кога Кристиян има имен ден!

Препоръчани теми