От мен ДОБЪР ДЕН, че който късно ляга- късно става.
Вчера, мрачното време, дето беше при вас, сега е при нас!

Жабче, благодаря за кафенцето и към кафенцето!

Гъбче, привет!

Обаче, аз излизам, че съм на зъболекар от 11 часа, после ще обиколя магазините в центъра на града, за подарък за рожден ден, и от 15 часа съм на репетиция на хора.
Доби, преди 20 дни, като подавах документи за лична карта, имаше големи опашки пред гишето, в Аспарухово е само едно гише.
В понеделник към обяд се записах под № 371, а реда ми дойде в петък сутринта, благодарение, че много от записаните не се явяват.
Проверявах всеки ден до къде е стигнал списъка, за да не си пропусна реда.
Не съм чела всички обяснения, които "висяха" в коридора, но смътно си спомням, че за бързи поръчки се ходи в друго МВР.
Но аз понеже не бързам си я чакам картата с едномесечния срок.
Като отидеш да се запишеш ще разбереш.
Международния си паспорт го смених миналата година и не съм запозната с реда при тях.
Дано да е намалял потока от хора и да стане бързо!
Приятен ден, дами кагебейки!
Да пийна с вас кафенце и хуквам









