КГБ = Клуб на готините баби - 101

  • 43 224
  • 738
# 675
Доби, да ти е жив и здрав сина! Да е щастлив и късметлия, да има много успехи в учението!

Деси, честито на Кали! Много успехи в учението и късмет! Инвестицията в образованието винаги си заслужава.

Жабче, Краско утре ли има РД? Да не би да съм проспала това събитие?
Виж целия пост
# 676
Римар , утре е рожденник Краско.  Peace
С нетърпение чака утрешното парти в детската , то са
солети , бисквити , чипсове , сокове , детско шампанско , балони , свирки ...  Laughing
Вечерта у нас ще има гости и така.  Grinning
Виж целия пост
# 677
Жабче, много хубава торта. Това Лукчо ли е, кой е? Аз не ги знам много, да не кажа хич днешните героии.  hahaha Къде е правена?
Виж целия пост
# 678
Отмаряй , Фурийка.  Hug

Маринче в Лагуна е правена поръчката на тортата ,
Ани всяка година все от там поръчва. Страхотни са и много вкусни.  Peace
А героят е Спондж Боб.  Laughing
Виж целия пост
# 679
                 Доби,честит рожден ден на сина ти!Здраве,щастие ,късмет и успехи в живота му желая!  bouquet
                 Деси,браво на Калито ! Нека учат те са млади и може за тях да има по-светло бъдеще. LaughingИли поне ние ,техните родители,се надяваме!  bouquet
Виж целия пост
# 680
Доби, честит рожден ден на сина с пожелания за здраве и сбъднати мечти!   bouquet
Деси, честита магистратура на Кали. След 2 год. да я гледаме в светските предавания, а пък Ани ще и прави прическите преди екран  Laughing
За парите - не се оплаквай, нали е инвестиция за добро.
Аз давам по 950 на семестър.
Жабката, много е хубава тортата. Наистина в Лагуна са вкусни. Нали правихме 2 срещи на КГБ в сладкарницата - та се убедихме.
Като писах среща се сетих - ще го има ли Търново или ...
Виж целия пост
# 681
Доби, честит рожден ден на сина ти! Heart Eyes
Желая му здраве, любов и късмет! newsm10

               newsm59 Two Hearts Flowers Four Leaf Clover

Деси, честито  на Кали! Успешно завършване! Heart Eyes

             newsm10 Two Hearts Flowers Four Leaf Clover

Честит празник на учителките!
Да сте живи, здрави и добре заплатени!



               newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 682
честит рожден ден на сина на доби!
много здраве и всяко начинание да завършва с победа!


честита магистратура на кали!
нека от шестици да не се отърве!


Жабче, много хубава торта, а съм сигурна ,че е и вкусна  Crazy
Това е любимия герой на Софи, тя му казва "Сиренце".
Весело изкарване на утрешния празник!
Виж целия пост
# 683
Хриси и на Краско това чудо е любим герой.  Laughing
Софи пак го оприличава на сиренце , 'щото аз на нищо не ми прилича.  Mr. Green
Благодаря ти , но намини утре ще почерпя.  Hug
Виж целия пост
# 684
    Доби,честит рожден нен на сина ти! Да е здрав,щастлив и с лекота да постига успехи!
цветя за теб-
Деси,честито приемане на Кали в хубавата специалност!Леко следване и успешно завършване и желая!
за теб-

   Жабче,намачкай рожденника днес за последно като малък,от утре вече ще е голям! Heart Eyes
Виж целия пост
# 685
Л   Е   К   А        Н   О   Щ !

   


                                                                                                                                            Сбогом, наше лято,
                                                                                                                                             сбогом миг неповторим!
Joy hahaha Laughing
Виж целия пост
# 686
Благодаря на всички за пожеланията ви към моя син  Hug Hug Hug

                               

След две седмици като се прибере, ще го отпразнуваме и семейно  Laughing

А сега лека нощ и сладки сънища!
Ще се ориентирам и аз, че нещо много ми е студено....
Виж целия пост
# 687

Честит рожден ден ,Краско!
 Щастливо детство,весели игри,здраве и да радваш мама ,баба Жабче и деди!


 Цветя за мама Ани:
и....за баба Жабче
Виж целия пост
# 688
Жабче,

Честит рожден ден на Краси! Да е здрав, щастлив и с много късмет!
Виж целия пост
# 689
Добро утро!   bouquet
Кафенце няма да сервирам , направо трапезата слагам.  Laughing

Изненадахте ме приятно.  Hug
Благодаря ви , Шпунц , Фурийка , Римар.  Heart Eyes Hug Heart Eyes


Момичета , да ви почерпя , че днес Краско става на 5 годинки. Hug
Да ни е жив и здрав и много щастлив. Все така любознателен , гальовен и обичлив. Heart Eyes
 
     


Джейда , честит празник на зетчето ти.  Hug
Да е жив и здрав , много щастие и късмет.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия