КГБ = Клуб на готините баби - 101

  • 43 224
  • 738
# 75

    
Аз пораснах и вече ще мога
на училище сам да вървя.
Тежка раничка на гърба си да нося,
химикалка в ръка да държа!

Ще изуча аз всичките букви,
ще напиша на мама писмо.
Ще захвърля детските кукли
и ще мога да смятам до сто!

Ще си уча уроците вкъщи,
ще си пиша домашните сам,
на батко си аз ще приличам
и ще бъда, ще бъда голям!
Навън е нощ, звезди потрепват в мрака,
а купчина тетрадки още чака.
В очите от умора зачервени,
надвесени над букви разкривени,
оглеждат се душите детски, чисти,
излети върху снежнобели листи.
И пак с любов разгръщат две ръце,
тетрадка не – разтворено сърце
и сякаш между белите листа
е сбрано всичко ценно на света.
Душата преизпълнена следи,
кое дете как думите реди,
и грешките внимателно поправя,
но винаги на всеки подарява,
в оценката по мъничко отгоре,
с едно сърце за всекиго отворено.
А щом те срещне утре изгрев нов,
ще даваш пак от своята любов
на палавници с рошави главици
и на девици – стройни хубавици.
И ще ги учиш с дух и светлина
на разум, мъдрост и човещина.
И нека път поели към света,
успеят да запазят любовта!
Където и да идат след това,
докрай да пазят твоите слова,
що с обич вложи в техните сърца!
Защото те са твоите деца!
[/color]
 
Честит първи учебен ден ,на учителите и учениците! Нека тази учебна година бъде по успешна и по спокойна!
Виж целия пост
# 76
ЧЕСТИТ ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕН!
Много здраве и успехи на нашите учителки и всички наши ученици! Бъдете все така всеотдайни и даряващи любов на децата!
Виж целия пост
# 77
Честит първи учебен ден на учителите,учениците и студентите! На добър час! Нека успехите и големите постижения са с вас!
             
Виж целия пост
# 78

Светле,честита годишнина,много обич и радостни дни!
Виж целия пост
# 79
Добро утро.Благодаря ви момичета за милите думи.
Още веднъж успешна учебна година  на всички учители и ученици.

Моя син още от вчера голяма треска го тресе.Много е развълнуван и притеснен.Вчера се притесни и ме попита с какви учебници ще отиде  в  първият учебен ден?С какво ще бъде облечен и т.н. Joy
Весел ден  на всички ни.
Виж целия пост
# 80
МИЛИ МОМИЧЕТА,ЧЕСТИТ ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕН НА ВАШИТЕ СЛЪНЧИЦА!ЗДРАВЕ,УСПЕХ И МНОГО ШЕСТИЦИ!
           ЧЕСТИТА УЧЕБНА ГОДИНА И НА УЧИТЕЛИТЕ В ТЕМАТА НИ!ЖЕЛАЯ ИМ СПОКОЙНА И ПОЛЗОТВОРНА ГОДИНА!



СВЕТЛЕ,ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА!МНОГО ОБИЧ,РАДОСТ ,КЪСМЕТ!БЪДЕТЕ ВИНАГИ ЗАЕДНО И СЕ РАДВАЙТЕ НА УСПЕХИТЕ НА ПРЕКРАСНОТО СИ И ТАЛАНТЛИВО ДЕТЕ!

Виж целия пост
# 81
Добро утро и от мен!!!
ЧЕСТИТ ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕН НА ВСИЧКИ УЧЕНИЦИ И УЧИТЕЛИ !!!НЕКА ТАЗИ УЧЕБНА ГОДИНА  ДА Е   СПОКОЙНА И УСПЕШНА !!!!
 НА ДОБЪР ЧАС !!! Hug Hug Hug




СВЕТЛЕ- ЧЕСТИТА ВИ ГОДИШНИНА!!!ВЗАИМНА ЛЮБОВ И ЩАСТИЕ !!!



Честито и на  празнувалите вчера имен ден !!! hug: Hug Hug

Вчера бях много ангажирана и почти нямах време да пиша и чета. Rolling Eyes Rolling Eyes
Снощи събрах две кофи праскови и мисля да ги варя на сладко. Довечера ще ги почистя и засипя със захар а утре вечер в тавата и във фурната Grinning Grinning
Имам да бера и чушки - тях ще ги замразявам за пълнене и каквото остане ща не ща пак трябва да ги изпека,но то ще е вече в събота.
Ей с такива работи се занимавам след работа.

Шпунц - винаги  в десятката със стихотворенията Hug Hug
Деси -  наистина   твоето стихотворение "стиска" за гърлото

Хули - стискай зъби - силна жена си. Ще се справиш и този път Hug Hug Hug


 
Лек ден момичета Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 82
 Гъбче много работа те чака с това сладко,дано имаш и помагачи.
 Хули,лошо,но след лошото идва и хубаво.... Hug
 Светле ,докато са малки се вълнуват  много,като порастват ,някои и не идват на откриването на учебната година. На добър път в страната на знанието. Peace
 Яжка как са англичаните?
 Дидия на добър път и на твоята Мими.
 Римар на добър път на Гери. Танита на добър път на Бори ,Стефчо,Иван и каката. Фурийче ,Деси,диди лека учебна година и на вашите големи ученици. Тутулина и на твоята внучка, Хули и на твоите 2 девойки.
 Със сигурност съм пропуснала някой ученик. newsm78
Виж целия пост
# 83
Здравейте момичета!
Ех, че хубав празник! Laughing

Да са живи и здрави учениците ни, ученичките ни, студентите ни, учителките ни!
Да са живи и здрави всички настоящи и бивши ученици, студенти и учители!
Успешна учебна година!  newsm10

Като погледнеш навън, едно слънчево, едни спретнати деца вървят до майките си и така старателно стискат  букет за госпожата!   newsm51
Радост за окото и душата! Joy


Светле, честита ви годишнина!
Да сте живи и здрави, да живеете в любов и разбирателство!


             newsm51 Two Hearts Flowers Four Leaf Clover


Аз се заемам с ежедневни неща, че съм сама и си търся работа май! tooth
Приятен ден!
Виж целия пост
# 84
                    Шпунц,благодаря за пожеланието към Мими.Тя отиде горда и щастлива,ноооо.....проблем ни е с Ран.Той нали сега е в подготвителна група в ДГ,а е по-малък с една година от децата в нея.Днес дъщеря ми като ги заведе седнала да изпие едно кафе до ДГ и видяла,че ги водят в у-ще да видят първия учебен ден на по-големите и той бил много развълнуван.Цвети се притеснява догодина /живот и здраве/ дали ще успее да го убеди да остане още една година в ДГ. Laughing Вчера е взел акъла на госпожата си .Тя ми е приятелка и идва и ме вика да видя какво прави,а той като се разпял и разтанцувал,разказвал приказки и тя пита кой му ги чете и кой го е учил  Laughing Ми то , детето, само си е съчинило приказките ,а тя дори не включила и ме пита коя е тази книга с интересни приказки. Joy Joy Joy В ДГ той е по-затворен и за това те не го познават от тази му страна.Ние в къщи само билети не продаваме за концертите и постановките ,дето постоянно играят. Mr. Green
Виж целия пост
# 85
Честит първи учебен ден!
На добър час на всички ученици!
Успешна и ползотворна учебна година на учителите!




svetlaibobo, честит годишнина! Много топлина в семейното огнище!

И времето днес е празнично - слънчево, приятно.
Приятен и спокоен ден на всички  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 86
Частит първи учебен ден, мили учители и ученици!

Да е здрава и ползотворна тази учебна година!


Честита годишнина, Светле! Още много години по 9 да се обичате и уважавате, да бъдете един до друг, за да сте здраво семейство!



Лек ден на всички момичета!
Виж целия пост
# 87
НАЙ-СЪРДЕЧНИ ПОЖЕЛАНИЯ ЗА ПЪРВИЯ УЧЕБЕН ДЕН - 15 СЕПТЕМВРИ КЪМ НАШИТЕ ДЕЦА, ВНУЦИ И УЧИТЕЛКИ! НА ДОБЪР ЧАС !

ВСЕ ОЩЕ НЕ СЪМ НАЯСНО КОЙ КАКВИ УЧЕНИЦИ И СТУДЕНТИ ИМА, А И КОИ СА НАШИТЕ УЧИТЕЛКИ, НО ТОВА НЕ Е ПРЕЧКА ДА ВИ ПОЖЕЛАЯ МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ ПРЕЗ ТАЗИ УЧЕБНА ГОДИНА!

                                           

ШПУНЦ БЛАГОДАРЯ ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА, ЩЕ ГИ ПРЕДАМ  Hug

НА svetlaibobo ДЪЛГИ ГОДИНИ ДА СЕ ОБИЧАТ, УВАЖАВАТ И 100-ГОДИШНИНА ДА ПОСРЕЩНАТ!!!
    НАЗДРАВЕ!!!

                                         

ПРИЯТЕН ДЕН НА ВСИЧКИ  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 88
Шпунц, благодаря ти за пожеланието към внуците ми! Hug
Много мило ми стана!
Аз малко се страхувам, като започна да изброявам, за да не пропусна някого! smile3538
Добре че сте по-малките, че на забравяте като нас "по-големите! newsm78
Сядам с намерение да пиша мноооого неща, пък половината съм забравила! Joy hahaha Laughing tooth

Ама съм спокойна, че вие знаете колко ви обичам, и ако пропусна някого, не е умишлено! newsm51

Хайде, че ежедневната ми работа ме е "хванала за гушата"!
Чао, до после!


                  Heart Eyes Hug Laughing
Виж целия пост
# 89
Най напред да честитя на именниците, празнували вчера!
Желая на всички, който носят това име, здраве, щастие, късмет и всичко, за което си мечтаят!




Честит първи учебен ден на всички ученици, родители и учители!
Успешна и спокойна учебна година изпълнена с много знания с преодоляване на много трудности из учебният материал, много отлични оценки и по малко неизвинени отсъствия.




Светле, пожелавам Ви щастие по-прекрасно от зората, по-необятно от небето, по-дълбоко от океана! Живейте така, че всеки ден да си казвате: „Беше по-хубаво от вчера!” Честита годишнина!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия