КГБ = Клуб на готините баби - 101

  • 43 224
  • 738
# 90

 БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ПОЗДРАВИТЕ КЪМ КРИСКО !
( Диде,родителите сами решават кой ден да предпочетат.Галенини си избрали Кръстовден)

ЧЕСТИТ НИ ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕН !ПОЛЗОТВОРНА И УСПЕШНА ДА БЪДЕ !

  http://bg.netlog.com/go/explore/videos/videoid=bg-896200

Аз вчера почти целия ден нямах нет и за това не успях да вляза повече.
Деси, много хубаво стихотворение! И като че ли ми е познато, но не се сещам от къде.
Шпунц,твоето също е в десетката! Жалко само,че децата като порастнат малко и нахитреят започват да създават и проблеми. Но да са живи и здрави - животът ще ги оправи!
 Днес програмата мина успешно, точно в 9ч пуснахме химна - нали вече по заповед го пускаме в цяла България по едно и също време Joy Децата бяха почти всички дошли - повече - другата седмица.Просто нашият контингент е такъв.
Деси и аз се учудих,че не си знаеш точките. И при нас има комисия,която ги определя,но ние задължително се подписваме на картоните,след като се запознаем с тях. Е, нашето ще го платят през октомври - да има да вземаме! Joy
Ох, още щях да пиша...
Хули, ще се справиш - ние сме с теб духом!
Ооооо, как щях да изпусна:

СВЕТЛЕ, ЧЕСТИТА ВИ ГОДИШНИНА! ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО ЛЮБОВ И РАЗБИРАТЕЛСТВО



Виж целия пост
# 91
 Яне разплака  ме. Вече четвърта година не съм учител и това ми е много тъжен ден... Cry
 Най ми липсват децата. Щастливки сте вие всички учители. Hug
 
Виж целия пост
# 92

 Шпунц,вярно е,че сме щастливки!Но сега да те развеселя. Преди няколко дена си разчиствах шкафа - трупала съм,трупала съм...... и изведнъж ми попадна едно стихотворение от колега,вече пенсионер, написано на 11.11.1987 година. Много е актуално и сега,поне за нашите ученици:

Да си учител на нашите ученици
значи да имаш нерви за двойна тяга.
Изправиш ли се пред своите мъченици
времето започва гърлото да стяга

Ти им говориш за океани, тайфуни,
за растения и животни,за градове и села,
те те зяпат като зелени маймуни
с набръчкани от мързел и скука чела.

Задаваш си въпросите с надежда една:
че поне един може да отговори,
но излиза,че и тя е илюзия бледна,
защото дървото все още не говори.

Пуфтиш.Потиш се. Друго не може.
Пристъпиш ли прага - значи си фалит.
Няма как. И ти заемаш свойто ложе.
Момент,господа! Сега сме квит!

Момичета,аз ще липсвам тази вечер - отивам на банкет и ще спя у мамини си. ЛЕКА ВЕЧЕР НА ВСИЧКИ !
Виж целия пост
# 93
За всички учителки, с много любов! 

http://vbox7.com/play:e8470396

Благодаря

Благодаря ,че думичката мама
написах с твоя помощ аз
с трепереща ръка ,припряна,
чертички писах в първия си час

Благодаря ,че беше с мене,
когато цифрички редях,
със плюс и минус се преборих
тогава пак със тебе бях

Благодаря ,че първото букварче
със мене редом чете ти
то беше моето другарче
приятелка ми беше ти.

Благодаря учителко любима,
че всичко даде ти за нас
да мога да чета ,да пиша
и по голяма да се чувствам аз.
Виж целия пост
# 94
Честит първи учебен ден на всички - ученици, учителки, родители.
Да е лесна учебнта година и всички деца да имат много шестици.
А за учителките - редовно да се плаща Д..../не го знам какво е/ но да расте заплатата.   bouquet

Светле, честита годишнина с пожелания да сте здрави и да гледате правнуци заедно.   bouquet  bouquet

После ще пиша, сега пека чушки на балкона.
Виж целия пост
# 95
Здравейте приятелки!
Позагубих се малко, но нищо ново при мен. Ходя на работа, свикнах, Веско и той тръгна вече на училище. Днес ми е едно тягостно, като слушам по радиото песента "Учителко любима..." и очите ми се напълниха със сълзи. Мислено бях там в училище, на този хубав ден, тъй празничен и светъл.

Пожелавам на всички колеги ползотворна учебна година, на децата, внуците,  само да ни радват с успехи!



Светле, честита Ви годишнина! Заедно да вървите, ръка за ръка, да се обичате и уважавате!



Приятна вечер на всички, не съм ви забравила! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 96
Диди, радвам се да те чета.
Разписвай се от време на време.
Виж целия пост
# 97
Диди, здравей миличка!  Heart Eyes Hug
Пожелавам на Веско здраве и успешна учебна година! newsm10


Л  Е  К  А        Н  О  Щ !


                                          
Виж целия пост
# 98
Благодаря ви момичета за хубавите  пожелания.Много ме развълнувахте.

 

Спокоен ден
Виж целия пост
# 99
Добро утро момичета! Hug Hug Hug



Светле, благодаря за кафето и закуската.  Crazy Много рано си станала.  newsm78

Лек ден на всички!
Виж целия пост
# 100


Добро утро, мерси за кафето и закуската!

Нещо смешно  ooooh!  /което май си е трагично/ http://kapito.blog.bg/zabavlenie/2010/09/15/ooooo-na-kakvi-maita … i-popadnah.606089

Виж целия пост
# 101
Добро утро , момичета.



Хубав и усмихнат ден!

Диди , радвам се да те видя.  Hug
Не тъжи , гледай напред.  Peace
Успешна нова учебна година на детенце.  Hug

Светле , Джейда , благодаря за трапезата.   bouquet
Много сте раннобудни или въобще кога спите , бре
девойки? В ранни доби трапези заформяте.  Hug

Доби , пешеходни неволи .... в изобилиш са тук.  Mr. Green

Вчера бях на рожден ден на племеника и липсвах ,
но днес съм тъдява , ще ви мЕтам по един белтък.  Mr. Green
Виж целия пост
# 102

Добро утро.
 Жабче мятай по повече белтъци. Wink
 Доби от рано с настроение Hug
 Диди много добре те разбирам.  bouquet
Джейда благодаря за песента и стиха. Hug
 Светле ти не си лягала тази нощ,ама оправна/оправена/ булка рано поднася закуска. Grinning
Яне как изкара банкета? Party
Виж целия пост
# 103
Здравейте момичета!
Светле, Джейда, благодаря за кафето и закуската! Hug Hug

Аз хуквам по задачи.......първо в паспортното, да видя до кой номер стигнаха, второ при зъболекарката, трето ще платя сметките, четвърто понеже е четвъртък в 13.30 в Клуба.

Живот и здраве, привечер ще съм тук. Joy

Приятен ден!



                       
Виж целия пост
# 104

 добър ден момичета Hug Hug
Благодаря за кафенцето и закуската на Светлето и Джейда Hug Hug Hug

Грабнаха ме задачите сутринта  Grinning
Ходихме със сестрами едни земи да оправяме . Независимо ,че събираме документи  от един куп време и уж всичко беше готово се оказа,че някакъв нотариален акт трябва да се презавери.Хайде в съда,в банката естествено и после съвсем естествено часа при нотариуса вече е минал.
Утре отново. ooooh! ooooh!
Та където и тръгнеш - бумащина и проблеми newsm78 newsm78

Приятен ден мили дами  Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия