БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ПОЗДРАВИТЕ КЪМ КРИСКО !
( Диде,родителите сами решават кой ден да предпочетат.Галенини си избрали Кръстовден)
ЧЕСТИТ НИ ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕН !ПОЛЗОТВОРНА И УСПЕШНА ДА БЪДЕ !
http://bg.netlog.com/go/explore/videos/videoid=bg-896200
Аз вчера почти целия ден нямах нет и за това не успях да вляза повече.
Деси, много хубаво стихотворение! И като че ли ми е познато, но не се сещам от къде.
Шпунц,твоето също е в десетката! Жалко само,че децата като порастнат малко и нахитреят започват да създават и проблеми. Но да са живи и здрави - животът ще ги оправи!
Днес програмата мина успешно, точно в 9ч пуснахме химна - нали вече по заповед го пускаме в цяла България по едно и също време
Децата бяха почти всички дошли - повече - другата седмица.Просто нашият контингент е такъв. Деси и аз се учудих,че не си знаеш точките. И при нас има комисия,която ги определя,но ние задължително се подписваме на картоните,след като се запознаем с тях. Е, нашето ще го платят през октомври - да има да вземаме!

Ох, още щях да пиша...
Хули, ще се справиш - ние сме с теб духом!
Ооооо, как щях да изпусна:
СВЕТЛЕ, ЧЕСТИТА ВИ ГОДИШНИНА! ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО ЛЮБОВ И РАЗБИРАТЕЛСТВО






Много рано си станала. 






