"Майчин дом"- Варна тема 4

  • 56 709
  • 750
# 240
Върнах се по-назад в темата,но не открих какво точно трябва да си взема за раждането.Хайде някой пак да напише,че не остана време  Laughing
Виж целия пост
# 241
Върнах се по-назад в темата,но не открих какво точно трябва да си взема за раждането.Хайде някой пак да напише,че не остана време  Laughing

Пише го поне на десет места, дори и на предната страница  Peace
Виж целия пост
# 242
Върнах се по-назад в темата,но не открих какво точно трябва да си взема за раждането.Хайде някой пак да напише,че не остана време  Laughing

Пише го поне на десет места, дори и на предната страница  Peace
Благодаря ти.Спя нещо май  smile3507
Виж целия пост
# 243
здравейте! искам да попитам при планово секцио колко дни е престоя в болницата? на 6-тия ден ли изписват, живот и здраве всичко а е наред!
Виж целия пост
# 244
Изписват на 5 ден .
Виж целия пост
# 245
здравейте! искам да попитам при планово секцио колко дни е престоя в болницата? на 6-тия ден ли изписват, живот и здраве всичко а е наред!

Четвърти или най-късно пети, ако всичко е наред. Мен искаха да ме пуснат на четвъртия, но аз се чувствах по-спокойна като съм там и останах до петия  Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 246

мерси за инфото    bouquet
не знам защо си мислих, че на 6тия изписват.
Виж целия пост
# 247
здравейте! искам да попитам при планово секцио колко дни е престоя в болницата? на 6-тия ден ли изписват, живот и здраве всичко а е наред!
По принцип пътеката от НЗОК  е 5 дни, но на места изписват на 4-тия ден, ако всичко е ок.Мен ме изписаха на 5-тия.По-добре да постоиш повече там, защото си в сигурни ръце, а и свикваш с бебето и ти помагат и показват, а и се възстанвяваш.Успех и безпреблемно раждане и скоро да се похвалиш с красив и здрав юнак.
Виж целия пост
# 248
здравейте! искам да попитам при планово секцио колко дни е престоя в болницата? на 6-тия ден ли изписват, живот и здраве всичко а е наред!
По принцип пътеката от НЗОК  е 5 дни, но на места изписват на 4-тия ден, ако всичко е ок.Мен ме изписаха на 5-тия.По-добре да постоиш повече там, защото си в сигурни ръце, а и свикваш с бебето и ти помагат и показват, а и се възстанвяваш.Успех и безпреблемно раждане и скоро да се похвалиш с красив и здрав юнак.
мерси!   bouquet дано!
Виж целия пост
# 249
Момичета ,феталната морфология в МД задължително ли на 4D се прави или използват и чернобял ехограф ?Защото цената ще е различна .Не съм на ЖК там .
Прегледът ми ще е при д-р М.Яков и искам да имам предварит.информация .
Виж целия пост
# 250
clover_d,не е задължително на 4Д.Първата ми фетална беше на 2Д(обикновен ехограф).Бях при д-р Яков,може да си сигурна в неговата компетентност.Вижда всичко което трябва при ФМ!Обаче цената не е много по-различна.До колкото си спомням на 2Д платих 50лв.Успех Peace
Виж целия пост
# 251
clover_d,не е задължително на 4Д.Първата ми фетална беше на 2Д(обикновен ехограф).Бях при д-р Яков,може да си сигурна в неговата компетентност.Вижда всичко което трябва при ФМ!Обаче цената не е много по-различна.До колкото си спомням на 2Д платих 50лв.Успех Peace
Дано на този и мен да ме гледа ,защото на 4Д е 65 лв. без запис ,а 50 лв. за ФМ си е нормална цена .
Виж целия пост
# 252
Няма проблем,ти му кажи как предпочиташ.Ако искаш попитай като влезеш в кабинета как е най-желателно да се направи ФМ.Той е много точен,ще ти каже без да пресилва!
Виж целия пост
# 253
момичета искам да попитам за ЖК в майчин дом-варна.Другата седмица ще се записвам но не можах точно да разбера как ще протече цялата бременност през ЖК .Може ли някой който е минал да обясни по подробно ,примерно в месеца колко пъти те викат ,какви изследвания се правят, достатъчни ли са или се налага да се ходи допълнително и на друго място ,ей такива подробности ме интересуват ,ако някой сподели ще съм много благодарна.В сайта им няма много подробности за това ,а като попитах докторката си ,май не можах да я разбера и ме до срамя да я питам пак Sad.
Виж целия пост
# 254
момичета искам да попитам за ЖК в майчин дом-варна.Другата седмица ще се записвам но не можах точно да разбера как ще протече цялата бременност през ЖК .Може ли някой който е минал да обясни по подробно ,примерно в месеца колко пъти те викат ,какви изследвания се правят, достатъчни ли са или се налага да се ходи допълнително и на друго място ,ей такива подробности ме интересуват ,ако някой сподели ще съм много благодарна.В сайта им няма много подробности за това ,а като попитах докторката си ,май не можах да я разбера и ме до срамя да я питам пак Sad.
В месеца те гледат веднъж, през осмия месец консултацията е на 2 седмици, а през деветия - всяка седмица. Правят всички изследвания, които са необходими, не е нужно да ходиш някъде другаде. Макар че аз например исках да си направя ранния БХС (12 г.с. май беше), а в пакета в МД е включен късния БХС (19 г.с. май). Та си го правих в Терапията ранния и си го платих и понеже после не намерих смисъл да правя и късния Рени ми предложи да си пусна антитела (понеже съм с отрицателен резус фактор), които иначе трябваше да си платя. Другото е, че в пакетната цена е включена една фетална в 20 г.с., а аз понеже имах проблеми с предната бременност и исках по-често си ходих на друго място и си правих всичките фетални. Това е май общо взето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия