Количка за близнаци - нова тема, септември 2010

  • 49 325
  • 748
# 570
Една мама ми беше споделила тук за Дориан. Пише се Dorjan в гугъл. Страшен проблем с тези колички...
Виж целия пост
# 571
Аз,аз писах.Супер си ми е коли4ката Laughing
Виж целия пост
# 572
Ние си взехме на ТФК и е страхотна
Виж целия пост
# 573
Момичета,
попаднах на една страхотна продавачка в хиполенд, просто като отворена енциклопедия за бебета и аксесоари. Светна ме, че тази количка за близнаци я има в бейбимол в TheMall на Цариградско.
Виж целия пост
# 574
Марката я има, но аз последния път като ходих нямаха близнашка. Обади се, да не се разкарваш напразно.
Виж целия пост
# 575
Марката я има, но аз последния път като ходих нямаха близнашка. Обади се, да не се разкарваш напразно.

Мислех утре да отида.

Също така ми каза, че в момента има или ще има изложение в Германия, и тя е поръчала на шефовете си да гледат за нови марки близнашки колички. А дано ни огрее и нас за нещо хубаво Simple Smile
Виж целия пост
# 576
КТ, Нединка беше писала някъде назад по страниците на настоящата тема за Теутонията, но я беше гледала в Брюксел. Доколкото си спомням кусурът й бе, че е твърде тежка, но в момента не се сещам за по-точни данни. Поразрови назад, сигурна съм, че ще го намериш  Wink
Виж целия пост
# 577
Според мен това й е единственият кусур
Виж целия пост
# 578
Въпросната дама също така каза, че най - подходяща е pegperego aria twins. Била с наклон от 15 градуса, но с малко пипане се спускало до долу да падне гръбначето. Гледах й параметрите и е 9 кг. Но аз все още не искам да се отажа от кошовете за новородени...
Виж целия пост
# 579
Пег перегото е за по-ниски жени, ако си висока ще трябва доста да се навеждаш, за да си обслужваш бебетата.
Виж целия пост
# 580
Угодия няма Simple Smile
Виж целия пост
# 581
Пег перегото е за по-ниски жени, ако си висока ще трябва доста да се навеждаш, за да си обслужваш бебетата.
Peace
Виж целия пост
# 582
 Grinning
Виж целия пост
# 583
Аз също не я смятам за спартанско изпълнение. Тя е наистина оф-роуд, пясък, неравности-нищо не и се опира. Много здраво окачване. Заварките- има ги, да , но на алуминия не могат да се правят толкова фини заварки ,както на желязото. Но в никакъв случай не се набиват  на очи. И в момента като се купи един кош, вторият е подарък.
Виж целия пост
# 584
Къде е това с подаръка?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия