Количка за близнаци - нова тема, септември 2010

  • 49 325
  • 748
# 615
Какво разбираш под "хубава", защото по-скъпите обикновено са не само по-хубави на външен вид, но и по-качествени и по-удобни, така че всеки би си купил по-хубавата  Simple Smile
Виж целия пост
# 616
Ми изиуокъра не е хубава. Тя е доста грозновата. Хубава количка е примерно Stokke, за едно бебе. Барната, опната, въобще мацка и половина. За нейните пари можеш да си купиш 4 колички за бебе, ама няма да са толкова елегантни. Гледах онзи ден една лимитирна серия от естествена кожа... думи нямам. При близнашките колички какво да говорим? Освен, че са грозни, няма и избор.
Виж целия пост
# 617
И аз мислех да си купувам лятна, но в крайна сметка реших, че няма да ми е много удобна с две големи и по-тежки деца, така че реших проблема да си карам само с нашата. По почивки и навсякъде си я мъкна, то тя си е в колата де Wink, карахме и баба 2 пъти с нашите куфари, нейния багаж и пак се събрахме. Но пък си ми е удобно навсякъде с количката.


Барната, опната, въобще мацка и половина.

 Grinning
Виж целия пост
# 618
Еее, Стокито си е Стоки  Simple Smile На мен също ми е много хубава на външен вид, в аксесоарите им пък съм влюбена, но не бих си я купила по ред причини.
А това дали една количка е хубава на външен вид е много относително - за едни хубава, за други грозна. Тази става ли, Bugaboo Donkey, по-барната не знам да има  Simple Smile
http://www.bugaboo.com/218#excite
Виж целия пост
# 619
Тази става ли, Bugaboo Donkey, по-барната не знам да има  Simple Smile
http://www.bugaboo.com/218#excite

От тази по-барната и аз незнам да има, ама от 6-7 месеца само на картинка май я гледаме  newsm78
Или вече я има в продажба, а аз не съм разбрала ?
Виж целия пост
# 620
Тази е новост за мен, но и като гледам на "бай менюто" я нема  Grinning
Виж целия пост
# 621
В Бг я няма естествено, но иначе пролетта я пуснаха. В сайта им дори има снимки с бебета, изпратени от клиенти.
Скоро четох, че я има в някои магазини на Мадъркеър, но онлайн в сайта им я няма още. Но ако се поразтърсите ще я нямерите  Peace
Виж целия пост
# 622
Всъщност, това е част от статия в дейлимейл:

...Buggy love: The £1,200 Bugaboo Donkey stroller has sold out before it has even hit the shops making it the latest must-have accessory for parents


За сега не намирам да я продават никъде. Освен това:

Bugaboo Donkey is available to buy at Kiddisave – The One Stop Baby Shop. Kiddisave is one of the privileged online companies to sell Bugaboo Donkey.

 

*** Kiddisave has been selected as a Bugaboo Donkey official stockist ***

To Find Out How You Can Purchase The Bugaboo Donkey Stroller, Please Call  01922 643 572.
Виж целия пост
# 623
Цитат
Тази става ли, Bugaboo Donkey, по-барната не знам да има  Smile
http://www.bugaboo.com/218#excite
thumbsup
Виж целия пост
# 624
KiaraTiara, има няколко сайта, в които можеш да се обадиш и да я поръчаш, но официално онлайн я няма, само в магазините. Не съм сигурна обаче дали ще приемат плащане от Бг, но можеш да питаш, друг вариант е да ползваш посредник те да я поръчат или ако се съгласят да я вземат от някой магазин на Мадъркеър.
Виж целия пост
# 625
Като гледам Bugaboo-то, наистина я няма почти никъде, дори в ибей ми излиза само един резултат и то за Щатите, като се предлага само в моно вариант... Жалко, би било прекрасно да има повече варианти, то е ясно ,че всеки си има свои предпочитания, но както съм писала и друг път от към дизайн нито един от наличните модели не ми ляга на сърце и все пак  живот и здраве все нещо ще трябва да избере...., може пък и да изкочи някоя симпатична близнашка количка  Wink
Виж целия пост
# 626
Може би тук не му е мястото, но аз да си кажа, че през цялата бременност гледах и сравнявах за колички за близнаци. Накрая се спрях на ето тази и не съжалявам, продавам я, защото малките вече не искат да се возят като бебета Laughing
http://prodavalnik.com/kolichka-za-bliznatsi-ili-porodeni-peg-pe … ego-duet-i2538311
Виж целия пост
# 627
Не познавам някой в България, който си е купил количка за да я показва по парковете  ooooh! Съвсем нормално и за Бг и за чужбина е да имаш една количка за ежедневна употреба, обикновено по-тежка, защото са по-удобни и с повече екстри и една лека за път.


Докато се наканя да напиша отговор и "фуклите" сами се издадоха  Twisted Evil СПравка - всички постове след този.
Виж целия пост
# 628
Докато се наканя да напиша отговор и "фуклите" сами се издадоха  Twisted Evil СПравка - всички постове след този.

Мен не ме е срам да си кажа, че обичам красивите и скъпи неща Simple Smile Като има ще купувам, като няма, нали знаете, баба знае 2 и 200 Simple Smile Определено ще ме видите в парка с високи токчета, чакайте само да вляза във форма  Grinning
Виж целия пост
# 629
Живот и здраве като затърчат в различни посоки ще те питам пак дали си с токчета  Laughing

TFK не ти ли харесва? Има кошове, седалките са хубави, вече е с отделни сенници и поставките за крачетата се регулират, лесно се сгъва, има хубави аксесоари и цената е горе-долу поносима
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия