Количка за близнаци - нова тема, септември 2010

  • 49 325
  • 748
# 630
Живот и здраве като затърчат в различни посоки ще те питам пак дали си с токчета  Laughing

 Laughing Laughing Laughing

Не с лошо ми е коментара, KiaraTiara, надявам се, че няма да се разсърдиш.
Виж целия пост
# 631
Нали за това сме се родили на тоя свят - да трупаме опит.. все ще му намеря цаката на токчетата и бебетата.
Но от сега съм решила! На един татко слугувах, на двама синковци - НЕ.
Виж целия пост
# 632
Цитат
TFK не ти ли харесва? Има кошове, седалките са хубави, вече е с отделни сенници и поставките за крачетата се регулират, лесно се сгъва, има хубави аксесоари и цената е горе-долу поносима
  smile3521

Цитат
Нали за това сме се родили на тоя свят - да трупаме опит.. все ще му намеря цаката на токчетата и бебетата.
Но от сега съм решила! На един татко слугувах, на двама синковци - НЕ.
newsm30 newsm30 newsm07 newsm07 smile3560 newsm64 newsm75 1ironing wash hang 1dishes newsm71  ruporuu argue smile3540 bambam gydi smile3538 smile3538 smile3538 newsm53
Виж целия пост
# 633
и аз не с лошо , какво слугуване те чака  1ironing wash newsm28 newsm75 1dishes newsm64 newsm64 newsm64 newsm64 newsm64 newsm64
 живот и здраве 
Виж целия пост
# 634
Недейте така да плашите момичето  Stop

Може пък трима мъже вкъщи нея на ръце да носят  Flutter
Виж целия пост
# 635
И аз на моите планирам да не им се давам  Peace, ама те какво планират.......... казва ли ти някой Simple Smile
Виж целия пост
# 636
Здравейте!
Имам въпрос почти по темата. Някой срещал ли е горен багажник за кола, от тези затворените, който може да побере сгънато шаси на близнашка количка (80x85x36см)? Пък и за по-натам мисля, че голям багажник ще е необходим с две деца... Wink
Виж целия пост
# 637
Аз само да спомена, че  в Mothercare имаше близнашка количка. Триколка беше. Не знам дали сте я обсъждали. Беше с чувалчета и струваше 800 лв.
Виж целия пост
# 638
Аз само да спомена, че  в Mothercare имаше близнашка количка. Триколка беше. Не знам дали сте я обсъждали. Беше с чувалчета и струваше 800 лв.

Ти да не скокна днес до Mothercare  Thinking

Иначе, по темата- струва ми се че триколка не е много добър вариант за близнаци. Но аз триколките по принцип ги недолюбвам, тъй че съм пристрастна.
Виж целия пост
# 639
Добрютру  Simple Smile.

Вчера ми отиде спокойствието на тема количка. Поради ред причини и съображения, се бяхме спрели на количката на Хаук, но изпълнението на Есприт, че ми харесва повече цвета и плата. И се бяхме кротнали, че сме се уточнили и като и дойде ред, трябва само да я купим.....Какво сме гледали по магазини и градинки не знам, но вчера се разминахме по тротоара с едно семейство с такава количка и ми стана лошо колко е голяма и висока и тежка някак си на вид. Майката, която я буташе хич не беше дребна или ниска и въпреки това, количката в ръцете и изглеждаше грамаданска! Ужас просто! И започвам да си мисля, че ще купим едно Косато или на ПегПерего имаше подобен модел, пък по натам ако се окаже, че става тежко и е трудно за управление, то тогава да вземем нещо с по-големи колела и по-голяма проходимост.....

Тук е друга тема, ама по повод ритниците на бебоците, дето скоро се вълнувах...от няколко дена усещам едно бълбучкане и подмръдване нежно и подозирам, че са те  Simple Smile. Ама само като съм легнала и седнала и кротувам. А дали само с крачета подритват или се усеща всякакво тяхно движение  Embarassed?
Виж целия пост
# 640
Емка дремка, всички колички с големи колела изглеждат големи. За мен тези с малки колела с неподходящи за нашите улици- имам такава и наистина трудно се управлява. Не само заради дупките, но и заради високите бордюри. Иначе е широка колкото Хаук- а. Използвам я за много кратки разстояния и въпреки това е неудобна. Имай предвид, че от един момент трудно ще ги задържиш в количка и затова за мен е по- разумно да имаш возило с големи колела, когато ще прекарват времето си в него.  Peace Иначе се усещат и крачета, и ръчички, и дупета, и глави, а скоро и хълцане ще усетиш. Wink

П.П. Сам да допълня, че съм висока 1,60м. и не ми беше висок Хаук- а. Peace
Виж целия пост
# 641
Момичета, като забогатея ще ви купя по един роб (негър) и по две колички на stokke и няма да се занимаваме с тия големи тюфлеци - близнашките "колички". Ама до тогава ще трябва да се оправяте с подръчни средства  Grinning
Виж целия пост
# 642
KiaraTiara , пожелавам ти да станеш поне толкова богата, пък ние и без негъра ще поминем  Simple Smile!!!
Ти ме подсещаш, че по едно време и този вариант обмислях...две единични колички и когато съм сама да ги съединявам. Но някак си отпадна, сега се чудя защо.....Що да е просто, като може да е сложно!
Виж целия пост
# 643
Аз също все още не съм избрала коя ще бъде количката, но категорично съм решена да е с големи гуми  ooooh!
Виж целия пост
# 644
Емка, предполагам, че ако съединиш 2 единични колички те ще станат по- широки от стандартна врата, а и вероятно гумите трябва да са застопорени, за да не се "бутат". Peace

Киара, може ли и на мен един, нищо няма да бута количка. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия