Количка за близнаци - нова тема, септември 2010

  • 49 325
  • 748
# 645
Аз също все още не съм избрала коя ще бъде количката, но категорично съм решена да е с големи гуми
Аз също.

Бутах единична с малки гуми, ми то кошмарна работа по тези отвратителни тротоари... за двойна не ми се мисли.

TFK, Phil & Teds, Hauck - някоя от тях ще да е.
Виж целия пост
# 646
Цитат
TFK, Phil & Teds, Hauck - някоя от тях ще да е.
Горе долу и аз на това съм се спряла. Phil & Teds хем ми харесват, хем нещо не ми харесва, ама какво точно дори и не мога да дам дефиниция. Някак си ми изглежда, че като се пуснат облегалките в напълно легнало положение, изглежда все едно децата ще висят на нещо. Иначе това по-вероятно само визуално изглежда така, но....
За момента мисля, че TFK ми харесва най много, а Hauka пък има добра цена  newsm78
Виж целия пост
# 647
Цитат
TFK, Phil & Teds, Hauck - някоя от тях ще да е.
Горе долу и аз на това съм се спряла. Phil & Teds хем ми харесват, хем нещо не ми харесва, ама какво точно дори и не мога да дам дефиниция. Някак си ми изглежда, че като се пуснат облегалките в напълно легнало положение, изглежда все едно децата ще висят на нещо. Иначе това по-вероятно само визуално изглежда така, но....
За момента мисля, че TFK ми харесва най много, а Hauka пък има добра цена  newsm78

Хубаво де, x-landera защо не го споменавате  newsm78
Аз уж на него съм се спряла, ама не съм го виждала на живо, какво не му е наред ?
Виж целия пост
# 648
Защото не ме кефи целият сенник, предпочитам два отделни, а TFK има и кошове за новородени.
Виж целия пост
# 649
И аз разгледах тези ТФК, дори се опитах да попрочета из разни норвежки и немски форуми с тема TFK vs Easywalker, обаче google translate e пълен булшит. Обаче доколкото схванах ТФК е за предпочитане, заради повечето "екстри".  

А ГДжК, аз тази дето ти я харесваш не съм й фен щото няма кошове, има само портбебета.

п.п. Можем да направим една съвкупна поръчка на ТФК, барем пуснат малко аванта за отстъпка Simple Smile
Виж целия пост
# 650
ТФК, наистина има най-много екстри.
Количките влизат ли в асансьора ви? Защото ако не влизат и няма къде да я държите, без да я мъкнете по стълбите или сгъвате/разгъвате всеки ден, добре си помислете дали този тип количка е най-подходящ. Говоря от опит, че имах Фил&Тедс и не влизаше в асансьора.
Виж целия пост
# 651
Та къде казвате, може да се разгледа TFK-то из Софето,  живот и здраве другата седмица като дойде време за преглед да я поразгледаме с мечока...? Ох , много ме притеснява ,че всички колички са високи, огромни и грозновати , аз пък съм дребен 160 см хихих, винаги съм на високи обувки, свикнала съм и без друго са ми страст, но пък в началото незнам дали ще мога да си вляза в повечето от тях, сега ме затруднява, представям си нататък, пък и искам със спортни обувчици да се виждам поне от количката, така като гледам вече на широчина го докарвам...баси Laughing
Виж целия пост
# 652
Дръжката на TFK  се наглася, пусни един Гугъл и виж видеото от сайта им - TFK Twinner Twist Duo
Виж целия пост
# 653
Чета, че имат напълно легнало и могат да се използват и без кошовете за новородено. А дали имат чувалчета /дебели покривала/. От това което прочетох, май нямат  Thinking
Виж целия пост
# 654
Чета, че имат напълно легнало и могат да се използват и без кошовете за новородено. А дали имат чувалчета /дебели покривала/. От това което прочетох, май нямат  Thinking

Ако си без кош за новородено ли? В такъв случай не е ли редно всяко едно чувалче да става?

Наистина, къде може да се вид ТФК в София? АЗ днес търсих дори вносителя кой е, ала не видях да има някъде шоурум. Иначе май в Пловдив има показно, ама с тия кореми..
Виж целия пост
# 655
http://www.babylux.bg/contacts това е линк за магазина, в който я има количката и може да се види на живо.
Облегалката й пада напълно, съответно може да се ползва и с порт бебета, който има желание. Може да се поставят кошове за новородени или кошници за кола.
Относно чувалчетата ми казаха, че не били особено хубави, защото не били достатъчно дълбоки, но може да се използва всяко едно друго чувалче.
Облегалката има напълно легнало положение.
Кошовете за новородени от единичните колички не стават за двойните. За двойните са по-тесни. В магазина нямаше кошове, но казаха, че не е проблем да бъдат доставени.
Количката в магазина е в червена, може да се достави всеки един от цветовете, като тези на кошовете може да е един, а на самите седалки вече друг.
Ако отидете в магазина да видите количката, имайте в предвид, че гумите не са и напомпани и това създава усещането, че количката е много тежка и не маневрена.
Виж целия пост
# 656
Марголина, ти видя ли я? Защо не са напомпани гумите?  newsm78

И защо е толкова намалена? В сравнение с другите сайтове е направо евтина.
Виж целия пост
# 657
Не стига, че ние трябва да купуваме 2 коша, ами и нашите кошове най- скъпи- ама ха  Laughing

А иначе цената тук наистина е доста изгодна, ако е такава и след 2 месеца ще е безпредметно да се чудя между нея и x-landera  Simple Smile
А покривалата верно са грозни...
Виж целия пост
# 658
KiaraTiara, не знам защо не помпат гумите на количките, които са с помпащи гуми. Аз и други колички, на други места като съм гледала, никога не са били с напомпани гуми. А защо не знам?!  newsm78
Иначе на мен ми хареса количката.
Виж целия пост
# 659
Аз съм много доволна от X Landera!
Много маневрена,лека,лесно се пере,чувалите са супер..... бе нямам забележки супер доволна съм! Напролет обаче ще я продам и ещ си взема вече малка лятна ще я дам с аксесоарите евтинко колкото да си взема друга количка Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия