Нови сили се вливат на НОЕМВРИ в отбора-бебета валят от небосвода

  • 29 331
  • 736
# 240
Диданке,  споко нали каза, че ще чакаш татето да си дойде на 12- ти, момата май те е чула  Laughing Ама аз имам и друга теория, детето иска да си дойде с името, има избор между Филипинка и Пенка ама още не е решило  Mr. Green

Ели, сватята чака 00:00 , тогава й идва пауъра  Mr. Green

Дидипиди, страхотна закуска и много весела цветна полянка, накараха ме да се усмихна  Hug

Ние пак сме в къщи  ooooh! Калина беше 2 дена на ясла и пак с находка и вкъщи, обаче май хванах къде е проблема. В яслата още не са им пуснали парното и в стаите, в които са децата са големи и съответно хладни. Дребните като търчат се изпотяват и после настиват, а и все още играят главно на земята... та 2 и 2 стана заготовка за бронхит, дано да я преборим само със сиропите  Praynig

Виж целия пост
# 241
Привет, момичета!

Диди, мерси за кафето!   bouquet

Илка, честито ти момченце! С пожелания за много щастие!   bouquet

Ели, мерси и на теб за новината!   bouquet

Диди, стискам палци  Hug

Сиска, за храненето ние сме в същата група.  Tired Сега се стягаме да го водим при бабите да видим те дали ще имат по-голям успех с храненето  newsm78
За памперса пишете че сте го махнали, а аз по 2 на вечер сменям  докато спи Shocked  Crazy
Виж целия пост
# 242
Юле, евала  bouquet!
Заведете го да го видят бабите най-после! То ергенче ще стане детето Whistling...

На болничките веднага да оздравява Praynigт!
Йоши още се бори милият, дано и на него му мине скоро Praynig...
Виж целия пост
# 243
Ооооо, Юле, в България ли ще идвате??
Виж целия пост
# 244
Ооооо, Юле, в България ли ще идвате??

Диданкее, Thinking ти да не се засили среща да си уговаряш  Mr. Green
Юле, вярно, да не се каните да идвате насам?
Виж целия пост
# 245
Хахааа, подаде пръст Юлето, сега ще я излапаме hahaha.
Диданка ще се дотъркаля бе, Бубе!

Кога, душа Heart Eyes?
Виж целия пост
# 246
Нана, то аз отдавна бих го завела, но като си представя полет и цедене ...  #Cussing out Летим през Германия  Mr. Green

Да ноември ще сме 2 седмици в Бг. Не знам дали ще мога да видя софиянки  Flutter т.к. ще сме в Плевен. Желание имам да ви видя, но нямам идея как ще е програмата  ooooh! Мислехме за рождения ден да сме там, но ако навърши 2 години трябва да лети с цял билет, та попроменихме плановете и ще сме се върнали за рождения ден.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 247
Въх, ще ти махам с шала за кърмене отдолу, оглеждай се  55! Сигурно няма да е през Кьолн, или?

Голяма спънка в живота на Борко се оказа това кърмене... От какво ли не го лиши детето, за да се правиш на крава Mr. Green.

Ние планираме за Коледа да прескочим. Уж нашите щяха да идват, но баща ми тъкмо излезе днес от болница и няма да е добре да лети, майка ми е притеснена...
Виж целия пост
# 248
Ако не се цедя ще гледам   Mr. Green Харесахме си Мюнхен  Sunglasses

Стискам палци дядото да е във форма за Коледа като заведеш юнаците  Party

От какво ли не го лиши детето, за да се правиш на крава Mr. Green.

 Joy hahaha Joy
Виж целия пост
# 249
Въх, ще ти махам с шала за кърмене отдолу, оглеждай се  55! Сигурно няма да е през Кьолн, или?

А ти що не мъцна че си у Кьолн бе душа, туй месето всяка година го уважавам Naughty

Юле, ако намериш време, казвай за по кафе поне да се видим.

Виж целия пост
# 250
Ам май съм пропуснала да се обадя, ако си казала, Вале Blush... Другия път непременно Hug!
Виж целия пост
# 251
Ооооо, Юле, в България ли ще идвате??
Диданкее, Thinking ти да не се засили среща да си уговаряш  Mr. Green Юле, вярно, да не се каните да идвате насам?

Ами мерак ми е да се запозная с всички ви, барем до ноември съм родила  Rolling Eyes въпреки че с всеки изминал ден започвам да се съмнявам все повече  hahaha
Виж целия пост
# 252
Ееех, Диде, ти пък!
Ще родиш бе, неродена мома има само в приказките Hug...
А за запознаването те разбирам напълно, мен също ме гони тоз мерак... Ще се запознаем, има време! Обещавам  ако някак успеем да поостанем ден-два в София, да звънкаме. Макар с татко темерут и аз с децата,...май ще караме вуйчото да ходи на срещи Simple Smile. Дано стане Praynig...

И да, Юле, благодаря ти Hug, дано баща ми се пооправи и се радва на юнаците. 5 дена беше с прединсултно състояние в болница, след 4 инсулта Sad на път за петия... Единият крак никак не го слуша след този път. Но е инат, не отказва цигарите Cry...
Моля се да се осъзнае, да видим...
Виж целия пост
# 253
Искам да поясня, че Нана като епистоларен талант няма нищо общо с Нана на живо. В писмен вид вдъхва "суров" респект, а на живо е малка сладурана (нищо, че казва, че била наддала). Та наистина си заслужава да се познаваме на живо.
.... аз на Диданка съм се наканила, ама някак надалече ми идва  Grinning.
Виж целия пост
# 254
Така като се замисля Софийския отбор най-малко ги познавам-Валето, Илка, Сиска, Хот лейдито,   newsm78  май, май това са (дано не пропускам някой) Познавам и мама mury ама не знам дали е от София.

Значи трябва да направя нещо по въпроса
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия