Нови сили се вливат на НОЕМВРИ в отбора-бебета валят от небосвода

  • 29 331
  • 736
# 255
Майтапите се вие, ама Диданката е сериозна жена... След всичкото канене на софиянки, само двете с Илка дойдоха да се видим, та се разхождах аз с два голеееми тумбака  Hug

Свате, мързи ме да ги сваля на компютъра снимките, адски ми е кофти нещо. Боли ме кръст, гади ми се отвратно, едвам приспах Фафи и скокнах, че щях да повърна... Дано да не сме лепнали нещо с Фафи, ама той ми изглежда добре засега, пък и аз болна не се чувствам все още. Но се почувствах неудобно от вас и сега ще ги кача...

А Нана няма насам да вземе да дойде, и Юлето веднъж ще се накани да отиде до България и мен ме няма там...
Виж целия пост
# 256
Хм свате не мой така.Бързо да се оправяш  Hug
Айде чакам снимки, че така съм се затъжила за Фаф  Hug Hug Hug

Тая вечер и аз не съм в кондиция  нещо-много ми се спи, а имам много работа.Искам да изчистя и размразя хладилника преди да тръгнем, че е хванал арктически лед вече.И къщата е с главата надолу, а и багаж има да се стяга  Crazy А Анита тия дни така ми хаби батериите, че вечер давам заето  smile3517
Виж целия пост
# 257
Шамси, да не са ти пробутали прословутия стол у вашата фирма  Mr. Green. Шегата настрана, бързо да се оправяте с Фафи, пък то ти излезе най-скръндзавата мъжка майка, вярно че сватята полковник ама дай поне да го видим детето  Joy

Моята щерка най-накрая откри компютъра, че нали все разказвате вашите как гледат снимките на другите деца и се радват, мойто темерутче, щом не става за папане не заслужава внимание ooooh!. Та от всички снимки, които й показах оттук, Калина се лепна на Мики Мауса на Анитка, и само него иска друго не признава.

А за софийската среща, аз още ви се сърдя че я направихте през седмицата да не мога да дойда с ордата дребни ама ще ми мине до другата среща  Wink

Да ме светнете по един въпрос за колажа, последното новите попълнения ще ги слагаме ли или не? И ако ще ги слагаме снимки да дадете Naughty

Лека нощ!
Виж целия пост
# 258
Традицията повелява Диди да направи кафе на снощните сомнанбули
И чакам всички на пейката да пием по кафе  newsm62
Диданка не се бой усещам че днес е твоя ден  newsm51
Виж целия пост
# 259
Диданка,  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Виж целия пост
# 260
Дидипиди, мерси за настроението Hug!
Идвам на пейката...

Дидке, стискаме ви палци, я да се родите, я да преживеете тежкия ден fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed!

Малките, Вале, май по-добре до края на тоя месец да ги пуснем, нямам сега актуална снимка на компа, мога да кача де. Но пък нека изчакаме Светлето, Илка и Диданка (без малко по погрешка да напиша Дубанка Grinning) и те да качат снимки. Тогава ще са тазгодишните ни нови попълнения Peace.

А пък Бубето да не ме прави на епистоларен Цербер... На живо съм същата Mr. Green, само малко по-дребна (макар и дебела), нали затова не ме снима bowuu. Да не уплаша народа Joy...

Шамс, чакаме вие да дойдете, ний сме трудно подвижни, само ако си улучила стола се решаваме на пътешествие Laughing!
Виж целия пост
# 261
Ех, че хубаво! Имаме нови бебенца в отбора! Да са живи и здрави, много много щастливи и с късмет!!!

Не съм писала от месеци, но не ви изпускам и чета! Андреа е супер палава, все още си се гледаме и чакам евентуално да  приемат в някоя ясла, но по-скоро за след 2-3-4 месеца.
Междувременно се сдобихме с мечтаното жилище и в малкото свободно време гледам темите за обзавеждането в Нашия дом и затова не съм се отчитала тук  Embarassed ! Живот и здраве през ноември ще се преместим, хем чакам с нетърпение, хем ми става мъчно за квартирата, където прекарахме толкова много и хубави години...

С Андреа се опитвахме да махаме памперса, но тя много се кефеше през летните месеци да прави локвички вкъщи и все още сме с памперс.  Simple Smile
Голямо тръшкане пада за всяко нещо, но виждам, че и при вас е така, значи е нормално  newsm78 .

Приемате ли снимки за колажа все ощ? На Ели ли да ги пратя или на теб, Вале?
Виж целия пост
# 262
didipidi страхотно настроение внасяш рано сутрин и аз идвам на пейката....

Диданка дано момата изчака тати ми ей го на 12-ти наближава, пък ако не и се чака стискам палци всичко да мине нормално и бързо.

Много студено си стана изведнъж, моята маймуна и тя разбира вместо пеш до кухнята ме дърпа с колата да ходим Mr. Green
Виж целия пост
# 263
Добро утро банда.И аз идвам на пейката Диди-да ми запазите едно място.

Мадам разбирам за какво говориш.Зимата и ние освободихме квартирата,, където ни се случиха най-хубавите моменти.Там се оженихме, там се роди Анитка.Ама за добро е.Пък и ваше ще си е новото жилище  Hug
Аз на скайпа съм matros.valcheva ако искаш и там ми прати.Имам снимка и на Фафи и заедно ще ти дам на Валето.

Майче ами и тя разбира, че може вече и с бу-то да се ходи до кухнята.Що ще мръзнете  Hug

Диданке с теб сме душице  Hug
Виж целия пост
# 264
Тук съъъъъъм  Twisted Evil
Виж целия пост
# 265
 wavey wavey wavey Здравейте банда!!!
Честити бебоци на мама Светланка и мама Илка!!! Да са ви живи и здрави, и много послушни!!!!  bouquet   bouquet   bouquet
Диданке  Hug  Hug  Hug!!!
Зълва ми ще ражда скоро и ще ми оставя бебето да го гледам от време на време, и аз ще се обзаведа с бебенце. Heart Eyes

Аз нямам време да се разпиша. Започнах работа миналата седмица, очаквах, че по-трудно ще свикна, че съм забравила много неща, но се оказа, че за един ден си припомних всичко и сега се чувствам спокойна в работата Grinning. Но пък в същото време съм адски гузна. Крис боледува от 22.09, като се оправи за два дни и пак се разболя. Редуват се да го гледат когато съм на работа сестра ми/тя сега е отпуска/, зълва ми /бременна в деветия месец/ и бабата на мъж ми/в нея ми бяха надеждите, но тя няма желания да се занимава с Крис/. Толкова му харесва на яслата, а от болести не може да стигне до там детето. Утре пак ще го водим на УНГ, че пи пет дни АБ и още го болят ушите. Стискайте ни палци вече да оздравяваме, че ми се видя света черен. А от дребния и ние прихващаме всяка настинка и аз съм си със задната хрема още от август, а гърлото периодично ме наболва. Ужас и безумие е това Crazy.
Виж целия пост
# 266
 Whistling

Как сте, момичета? Мерси много за честитките!  Hug
Ние с бебко сме супер. Още сме в болницата. Живот и здраве утре ни изписват и ще си ходим у дома. Той само спи и от днес вече папка и кърмица.  Heart Eyes
За любопитните: Раждането мина супер бързо. Вечерта в 12 ми почнаха контракциите, директно на 4 мин. и докато се намотам да си оправя багажа, да изгладя и комплектовам дрехите на Ида за следващия ден за градината и то стана 1 и кусур и все така с контракции на 3-4 мин. Та реших, че явно ще се ражда. В 2 без 15 бяхме в болницата вече с контракции на 1 мин. и от спешното ме метнаха на количка и ме качиха направо в родилното, където нямаше време за почти нищо, защото в 2:34 бебко изплака!  Mr. Green Няма по-голяма радост от това, за втори път се убеждавам!


Диданке, гледам още си на линия! Айде стискам палци, мъничко остана и дано родиш и ти така бързо като мене!

Виж целия пост
# 267
Илка  Hug шампиони сте вие!! Много и се радвам и се надявам и аз да имам такъв късмет Hug  Praynig  Praynig  Praynig
Айде, прибирайте се, и пускай снимки да го видим твоя Крали Марко  Hug  Hug
Виж целия пост
# 268
Илка,  Hug!

Страхотно раждане сте му ударили  bouquet! Как се казва бебкото?


Диде и твоето ще е такова бързо, лесно и с песен на уста Grinning!
Виж целия пост
# 269
Диданка има ли повикване за бебок? Hug
Или седиш нервно и чакаш  Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия