Нови сили се вливат на НОЕМВРИ в отбора-бебета валят от небосвода

  • 29 331
  • 736
# 270
уффф, абе то много скучно било в болницата  ooooh!
диданка преди час е писала във фейсбука, че още е на линия  Praynig
Виж целия пост
# 271
чакаме тогава скоро новини  Party  bouquet
Виж целия пост
# 272
http://www.facebook.com/event.php?eid=157431324279632#!/photo.php?pid=5099701&o=all&op=1&view=all&subj=157431324279632&id=715782759
Виж целия пост
# 273
тук съм, тук съм. Имам някакви контракции, ама са на повече от 10-15 минути цяяяяял ден. Ще видим тая нощ как ще е  Praynig
Виж целия пост
# 274
Браво Диданка айде миличка,стискам палци всичко да мине бързо и лесно и да се радваш на здраво бебче и скоро да ни зарадваш с приятната новина  Hug
Бебока  Илка е страхотен-много хубавко бебче сте си направили  Party
Лека нощ на всички   bouquet и утре да има бебевести  Joy
Виж целия пост
# 275
Тази нощ в 3:36 се  роди пчеличката Мая на Диданка с перфектните мерки от 3.350 кг и 52 см. Гадже та дрънка! И двете са добре. Дидето пише, буквално: "Да живее епидуралната!"  Joy

Ех, че хубаво да си щъркелчеее! И какво прекрасно събуждане!
Приятен ден на всички.  Hug
Виж целия пост
# 276
Диде, честита дърщеря , да ти е жива и здрава  bouquet! Бързо възстановяване  remybussi!
Виж целия пост
# 277
Илка, страхотен е бебчо! Да ви е жив и здрав!  Hug

Диде, Честита ти Мая, да е жива и здрава, много послушна и много усмихната!

Виж целия пост
# 278
Душичка ,знаех си тая нощ се се обебииии,ураааааа newsm44 newsm68 smile3501
Да ви е жива и здрава малката кукла Мая,да ви радва и слушка и на мама бързо възстановяване
Кафето ще е още по-хубаво тази сутрин след прекрасната новина
И нещо за душата  Joy,чакам ви на плажа с коктейл да празнуваме за всички нови родени бебета Peace
Лек ден от мен  Heart Eyes
Виж целия пост
# 279
И ние на плажаааааа Hug!

Браво, Диде Money! Честита мамина рожба Мая!
Да расте здрава, мила, красива, игрива, весела, засмяна и мноого обичана и щастлива!

Да я слушате всииички!
Бързо се възстановявай!

Сега вече можем да си отдъхнем - за тая година изпълнихме плана - седем люлки Party!
Очакваме будещото бодро поколение догодина вече Wink!
Виж целия пост
# 280
Диде, честита радост!!! Пожелавам на Мая да е много здрава, игрива, щастлива и дълъг живот, изпълнен с късмет!

Голям студ е вкъщи! Аз се инатя и не пускам никакни радиатори, че ми изсушават въздуха и гърлата. Чакам парното! Но днес вече ще пусна нещо да затопля, ще включа и овлажнител. Иначе е 16 градуса. Андреа все още отказва да се завива и се върти като пумпал докато спи. Снощи отказа да й облека дебелия гащеризон за сън и цяла нощ спах на пресекулки, за да я завивам  #Crazy .

Ели, писах ти на скайпа, за да ти пратя снимка, но трябва да ми разрешиш първо.

Приятед ден на всички!
Виж целия пост
# 281
Много медени пътеки, пъстри цветя и слънце по пътя на малката пчеличка! Диданке, да ви е жива и здрава!
Виж целия пост
# 282
Браво, прекрасна новина  Hug Диде, да ви е жива и здрава малката Мая (пък и прекрасно име сте й избрали  Wink , много да ви радва и да я слушкате  Mr. Green
Виж целия пост
# 283
Диде честито!
Да ви е жива и здрава малката принцеса!
А на теб ти пожелавам бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 284
Диде, да ви е жива и здрава малката принцеса! Да расте здраво, любопитно и щастливо дете!   bouquet   bouquet   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия