Нови сили се вливат на НОЕМВРИ в отбора-бебета валят от небосвода

  • 29 331
  • 736
# 645
аз казах май, че днес ще ме боли глава ...  #Cussing out направо щесе пръсне
и до обяд бях сама с децата
после излязохме за час малко на въздух
сега спят и аз ще гледам да полегна, че иначе не се издържа
а Идинка определено е по-добре  Mr. Green
но и утре ще си е у дома със сигурност  Crazy
Виж целия пост
# 646
Здравейте момичета,
Чак ме е срам да кажа откога не съм влизала във форума, а колко празници и рождени дни съм изпуснала... Направо ужас!!! Обаче така ме е завъртяла работата, а като се прибера вкъщи гледам да обърна внимание на децата. И така си минават дните...
Със закъснение - честито на всички дечица, които са навършили 2 години!
Специални поздрави за нашия голям приятел Фафи. Шамс, разби ме с това "Фафи ключил". Ще го разкажа на моите хора вкъщи, че да се посмеем.
Влади говори, но чак такива сложни думи не повтаря. Като го накарам да каже нещо по-завъртяно, само казва - Не!
Четох, че сте писали за пчелните продукти - аз и на Влади, и на Сашко давам клеева тинктура от есента до пролетта. На Влади - 2-3 капки разтворени в лъжичка вода. Нана да каже дали дозировката е правилна newsm78
Диданка, правилно сте решили за рождения ден на Момо. Много е мъничка още Мая, пазете я.
Ние рождения ден на Влади ще го правим в събота, на 6-ти. Дано да сме здрави. Решихме да е в същия клуб като миналата година - Пчеличката Мая. Близо е до вкъщи, чисто е и има доста забавления. Той е луд по Шрек, Магарето, Фиона и Котарака и съм му поръчала точно такава торта. Дано се зарадва. Само дето не мога да го науча да духа по-силно свещички.
Хубав неделен следобед от мен!
Виж целия пост
# 647
Благодаря на всички за хубавите пожелания  Hug Много мило ми стана.

Честити Рожденни Дни на всички, които изпуснах тези дни ! Да са живи и здрави, все с усмивки на уста и игрите да нямат край   bouquet
Виж целия пост
# 648
Честит втори рожден ден на Янулка на Бубето!! Да ви е жива, здрава, да озарява дните ви и да бъде много щастлива!!  Hug  Hug  Hug

Честит рожден ден на Биляна на мама Сиска!! Да расте здраво и лъчезарно дете, за радост на мама и татко!! Щастливо детство й пожелавам!!



аз пък слушам среднощен концерт  Mr. Green
Виж целия пост
# 649
Честит рожден ден на Янулка - да разсте здраво, палаво и щастливо дете! Да радва мама и тати, а те да я слушкат!

Минавам на бързо да почерпя виртуално за рождения ден на Билянка!

   
Виж целия пост
# 650
Да са живи и здрави днешните рожденички  newsm59    ura  bigdance2!

Да са будни, умни, лъчезарни, весели, обичани, щастливи!

 
                                
Виж целия пост
# 651
Добро утроооо
Честит рожден ден на сладката Яна да е жива и здрава,да е много послушна,щастлива,да ходи с желание на ясла-детска и да обича много мама и тати  Hug
Честит рожден ден на Билянкааа да е здравичка,щастлива,умничка и много послушна,да обича мама и тати и да е с безгрижно детство  Hug
Лек ден и еххх мечтииии за хубаво безгрижно лятооо
Виж целия пост
# 652
Много благодаря за пожеланията!  Hug
От все сърце желая на нашето малко момиченце да е здраво и лъчезарно! Да бъде все така остроумна, будна и обичлива! Да сме живи и здрави и ние, за да бъдем заедно и да си се радваме един на друг!

На Билянка желая здраве, радост и слънчево настроение!

Виртуална почерпка за днешния празник.

Виж целия пост
# 653
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЯНА И БИЛЯНА! МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН СЪС ЗАКЪСНЕНИЕ И НА АЛЕКС! МНОГО ЗДРАВЕ И УСМИВКИ!

Да споделя нашите подаръци- (изпускам да изборявам дрешки) различни плюшени играчки (вкъщи е пълно с такива, но Рая продължава да се радва и на новите- разхожда ги из стаите, слага ги да спят, храни ги и т.н.), лекарски комплект, кубчета с животни (белким се научи да повтаря кое как прави), книжки (никога не са и излишни- обожава да "чете"), магнитни въдички и морски обитатели (страхотна игра, по която и аз се зарибих- дървена и се надявам да издържи дълго), кухня (сега е луда по готвене, миене и сервиране, така че харесва всякакви сервизи и тенджери
Виж целия пост
# 654
Честит рожден ден на Янулка и Биляна.Много здраве, щастие, усмивки и безгрижно детство.


Честит рожден ден и на мама Анна.Много здраве, щастие и късмет.


Честит ден на будителите на всички, които празнуват. Hug
Виж целия пост
# 655
Честита 2-ра годинка на Янулкаи Билянка  Hug Да растат будни и усмихнати дечица  Heart Eyes И да са много здрави разбира се   bouquet
Виж целия пост
# 656
Честит 2-ри Рожден Ден на Яна и Биляна  bdbaloni  Много, много, много, много ЗДРАВЕ пожелавам и на двете пораснали сладурки, а останалото ще им го купят мама и тати   love001 Весел празник!!!!
Виж целия пост
# 657
Хайде мацки, почерпете се за мое здраве!

Честит рожден ден и на наборчетата Яна и Биляна! Да разтат усмихнати и лъчезарни!
Виж целия пост
# 658
Честит рожден ден, мама Ана! Много щастие, късмет и любов  newsm51 newsm59
Виж целия пост
# 659
Честит Втори Рожден Ден на Янулка и Биляна!Живи и здрави, весели, лъчезарни и засмяни!
ЧРД и на другите слънчица, които пропуснах.Щастливо и безгрижно детство!


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия