(ама съвсем впоследния момент 
Днеска бях пак сама с двете деца. Беше маааалко по-добре. Даже излязохме на разходка, тримата. Е, отне ни близо половин час да стигнем до градската градинка, която е на няма и 10 мин. от вкъщи
но поне глътнахме чист въздух. И беше някакво разнообразие, Малко връщането ни дойде нанагорно - Ида вече беше уморена и не искаше да върви, а да се гушка и аз от зор я метнах на количката и нея, седнала отгоре на зимния кош, трябва да се снимаме някой път, за да добиете представа 
с тия болести и с малкото човече у дома....
а за тия пари, които плащаме спокойно ще можем да си вземем детегледачка, да идва поне на половин ден да ми помага. но пък Ида вече има нужда от детска компания. на площадката днес нямаше никой! всички явно са се изпокрили на топло,а представям си какво ще е като дойде същинската зима. миналата година все самички си обикаляхме.
та съм в чуденка. 


Детегледачката достатъчно ще й обръща внимание и ще я забавлява! 
,
,

честит рожден ден мило момченце, да си живо и здраво,много щастливо,усмихнато и палаво

Здраве, щастие, много късмет, любов, винаги да си обичана и желена жена


Ааа, много се радва и на ръкавиците за куклен таетър - имаме едно агънце. 


вчера беше ок и я пуснахме на градина и снощи нещо нервничеше на сън и не знам защо реших да й измеря темп. и гледам - 38.5
Та през нощта си я поддържаше 38 и малко, сега е паднала на 37 и малко и се чудя въобще има ли смисъл да я водя на преглед. Омръзна ми, за посляедните 20 дена ще ние за трети път, а така мразя да ходя по доктори
А и си мисля вече, че може всичко да е заради тези втори кътници детой излизат
Препоръчани теми