Нови сили се вливат на НОЕМВРИ в отбора-бебета валят от небосвода

  • 29 331
  • 736
# 180
И за да кажа за очетата. На Калина й капех преварена вода със стерилна марличка и капки тобрекс. На Рая се оправиха сами  Mr. Green
Светле, това в смисъл, че за второто вече стресът не е толкова голям както за първото, дето като каже А и аз съм се надвесила над леглото  ooooh!
За седенето върху Д..то, на мен ми помагаше най- много пръскането с оксикорд. Седях си поред на кълките.

Диданке, като гледам вие двете с Илка може да сте за пример на първескините, чакате си чинно датите и няма никакви изненади. Та в този ред на мисли, ти къде се буташ като имаш още 5 дена. Илка чакаме първо да се реши и чак тогава е твоя ред.
Ама гледайте все пак до към 10-ти да сте свършили тази работа че снимки искам  Laughing

Нана, давай заглавието
Виж целия пост
# 181
Нови сили се вливат на НОЕМВРИ в отбора - развя байрака Елеонора!    Joy
Виж целия пост
# 182
                            

        Светла, честита придобивка! Здрава, жизнерадостна
                              и самоуверена да расте!
Виж целия пост
# 183
Еййййййййййй най-накрая дългоочакваната новина  Party Светле да ви е жива и здрава малката принцеска,да ви радва много ,да расте най-щастливото деенце и да ви обичка.Ехххх как се размечтах значииииии
Чакам другите две мацки така хубаво да ни зарадват скоро и всичко да мине успешно и бързо  Hug
Виж целия пост
# 184
Нови сили се вливат на НОЕМВРИ в отбора - развя байрака Елеонора!    Joy

Признали сме те отдавна за кръстница на темите, слагай го, че не се знае дали утре няма да се налага да го сменяш  Mr. Green
Виж целия пост
# 185
ехаааааааааааааааааааааааааааааааа
Добре дошла на Елеонора.Да е жива и здрава, много щастливо детство и живот изпълнен само с прекрасни мигове.
Светле честита дъщеричка.Бързо възсановяване и здраве на цялото семейство

 
Ама тя ми е почти адашка бе, браво.Елитата сме хубави хора(умря циганката дет ме хвалеше, та сама да се поФаля  Mr. Green )

Виж целия пост
# 186
Светле, честита ви дъщеричка!   bouquet  Да расте много здрава и усмихната! Бързо възстановяване!
(много харесвам името Елеонора)
Виж целия пост
# 187
Светлана, честита ти госпожица! С пожелания за много здраве и щастие!    bouquet
Виж целия пост
# 188
закуска за шампиони и за бременелките по специално Hug
Лек ден  bouquet
Виж целия пост
# 189
 Whistling тишина и бебешки плач не се чуваааа,днес никой няма
Виж целия пост
# 190
Отдъхваме си клюкарите след вчерашната новина...  Whistling
Светле, как е Елито?

 Joy

Само да не забравим, че на още две бебенца и мами стискаме палци Praynig...

Яни вчера мина първата ваксина, без температура и проблеми, също като Йоши... Само около сутринта нослето му похъркваше и беше неспокоен, но това и предната нощ го имахме.
И тъкмо като се прибрахме една приятелка ми прати това:
http://svetoven.pogled.info/news/15593/Priznaha-che-detskite-vak … richinyat-autizam
да умра от ужас...
Не че можем от всичко да ги предпазим и не избираме винаги по-малкото зло...
Бог да ни пази дечицата Praynig!





Виж целия пост
# 191
Ето ме!
Светле, честита ти Елеонора! Много да те радва и слушка! Знаех си аз, че така като се изпокри има нещо. Първа те надуших  Joy Хайде скорошно въстановяване на теб и влизане в новия ритъм!

Аз чинно си чакам утрешния ден  Whistling Като стане събитието обещавам да ви известя посредством модерните технологии  Wink
Виж целия пост
# 192
Светле, Честита дъщеричка! Да е здрава и много да ви радва!  Hug  bouquet
Илка, късмет и стискам палци за щастливо развитие на нещата, в което не се и съмнявам! Praynig Hug

Аз съм добре, вече цяла седмица съм като работна пчеличка. За съжаление колежките ме приеха "на нож", защото "само" тях пропуснали да ги уведомят, че се връщам, което не е вярно, но просто не са имали явно сили да приемат факта, че пак ще имат някой над главите си.........и сега го раздават сърдити и не комуникират с мен. Не че ми дреме особено, но ми е неприятна подобна работна среда. Нормално да им е кофти, все пак 2г4м са си правили каквото искат и то в буквалния смисъл на думата и сега отново съм там, което значи контрол и задължение да работят и са обидени... Joy Мдааа.....за големите бели птици говорехме..... Mr. Green Joy

Иначе Алекс свикна в яслата и й харесва. Да кажа...пу!пу! ама четвърти ден е без биба, понякога я търси, но тя е "гадна биба" и само я стиска в ръчичката и не смее да я лапне, защото е гаднаааа Sick........да живее Даума, че ни помогна да се избавим от тази бибка! Party
Виж целия пост
# 193
Илка, стискам палци  fingerscrossed раждането да мине леко и успешно и скоро да ни зарадваш!

Мишка, ти какво работиш? Да не си надзирател в затвора Joy? Моята Алекс си смуче пръста и я пробвах с Даума,само чака да я намажа и го лапа веднага, явно я кефи вкуса ooooh!.

При нас е голям студ cold, сутринта се разхождахме в парка, бях с две блузи и кожено яке и ми беше студено.

Виж целия пост
# 194
Вита, я ми разясни това за мазането на пръста, че и Рая от месец някъде все си бърка в устата (предполагам заради последните кътници), но много ме дразни, особено като сме навън
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия