
!


Да расте здрава и обичана, а на теб бързо възстановяваве
По мои изчисления утре ми е реалния термин, пък да видим. 

Решили сме този път да я оставим докато тя реши да си ходи, поръчали сме й обяд, ако иска да спи там смятам да я пробваме, че предния път с триста зора я накарах да си ходим, искаше да спи с децата. Ще я видим утре
да не говорим за овулация и т.н, сигурно е била към 18-ти ден поне... но ме е страх да не ме накарат да влизам в болница, ако пренося повече от седмица.
ама ти имаш още врме, не го мисли! 
Видяхме Бубето с Яна, много пораснала Янулка 

Пих си спокойно млякото с какао и си четох сутрешния вестник. Утре пак така
После миткахме по магазините да си понапазаруваме, кой от каквото има нужда. Минахме по обяд през градината, малката вече спинкаше, казаха че са нямали никакви проблеми, само дето се напишкала и й сложили памперс.
Много странно. От 2 месеца е без памперс през деня, а днес се напишква цял ден. Първо в градината, два пъти, после с нас като беше пак се напишка, вечерта у дома - пак .... напарво съм в шок какво става
А нямахме никакъв проблем с махането на памперса и винаги си казва. Утре ще трябва да говоря по-сериозно с "лелките" да я подканят, да се ослушват за сигнали и да я слагат през час-два, че никак не ми се иска да се връщаменазад към памперсите


малкия са още, няма начин, ще се научат.
.... Или тя си е казала, ама не са й обърнали внимание, защото тя като наближи момента и си казва пискливо "ако,ако,ако!" и не се е изпускала от повече от месец!!!
няма даоставя нещата така обаче 
А дребия толкова зверски ме подритва, чак се чудя от къде намира място. И шкебето ми се е смъкнало много ... Утре сме на запис, предполагам, че ще се изяснят нещата
Препоръчани теми