Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Могат ли тестовете за бременност да дадат неправилни резултати?
Какви са симптомите на бременността и кога се появяват?
Какви са причините за кафеникавото зацапване?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Могат ли тестовете за бременност да дадат неправилни резултати?
-
Какви са симптомите на бременността и кога се появяват?
Симптомите на бременността обикновено се появяват около датата на закъснение на менструацията. Те могат да включват повишено слюноотделяне, болки в кръста, вълчи глад, често уриниране, остри коремни болки и други подобни симптоми. Важно е обаче да се отбележи, че тези симптоми могат да бъдат причинени и от други фактори и не винаги показват бременност.
-
Какви са причините за кафеникавото зацапване?
-
Какви са препоръчителните методи за изследване на овулацията?
-
Какви са причините за кървене, характерно за „цветната бременност“?
/. Започнахме да правим опити от 05-09.09, след което на 10.09 ми дойде. Е, да, обаче цикълът ми не беше нормален цикъл, а по-скоро кръвотечение, типично за " цветната бременност"- такава беше и първата ми бременност преди близо 5 г. Тече ми 4 дена, вместо 6, и то съвсем слабо кафеникаво течение. Вече бях убедена, че съм бременна.И тъй като със сина ми тестовете ме хванаха чааак в 4-та седмица, за това сега реших, че няма да си правя тестове. При сина ми след 5 дена закъснение, теста беше отрицателен, след още 5 дена- пак, след още 2 дена накрая +

И сега се чудя и се мая да си правя ли пак да не си ли правя. А хем искам да ми дойде ако ще ми идва, че ще съм булка другата седмица, хем ако не ми дойде да не е закъснение, а БРЕМЕННОСТ
. Чакам лелката да дойде на 2.10, но знам, че ако в крайна сметка дойде, аз ще бъда мноого тъжна. Но...опитите ще продължат
или