Весел празник!
Все така чаровна, миличка и добричка везничка! 
. (а на Лилита - лек махмурлук)
И то веднъж годишно? Вероятно иам друга драма...иначе не разбирам казуса.
Да е все такава добричка, тактична и красива 
БЕги!
Само не знам как да дам линк към фейса, за да видите щастливата 7 годишна мома 
И то веднъж годишно? Вероятно иам друга драма...иначе не разбирам казуса.
. В случая - предистория. Иначе да сготвиш на приятен човек нещо вкусно е чудесно!




нека в семействата ви има много обич и топлина!

Ейй, колко прекрасни везнички си имаме! Мили и нежни, създадени да радват света! (нали,
?) 

Ейй, колко прекрасни везнички си имаме! Мили и нежни, създадени да радват света! (нали,
?) 

Пожелавай всичко най-прекласно за едно пораснало момичеце
Да я нацелуваш от нас 

Препоръчани теми