Може би затова сега съм толкова крайна, но границата на нормалното лесно се прекрачва. Моето съседче, на 2,5 г. не сяда да се храни без телевизор. По тази причина не го водят за повече от 2 часа в някой парк, че не иска да яде
Е затова няма да уча София да гледа, ако се загледа минавайки добре, но да я трупясам на дивана, за да свърша нещо, не.
Има още няколко, но само прозират, не са пробили кожата още.
Черепа му с тия оцъклени очи баш на куче прилича. Припаднахме от смях, щото май на всеки му олекна, че не се уплаши.
Аз съм на родна земя в десета глуха... в Търговище
Бях учудена в CBA сума ти стоки и пюренца ХИП с изтекъл срок на годност...

!
!
. Забелязах, че и с другите хора е така. Скоро гушкаше и едно детнце, една жена, да бях мечтала за такова дете, нямаше да ми се падне
.
!
. Чакам с нетърпение да пуснат парното
. 

Нашата бухта расте и няма изхранване, докато не ядеше, сега и главата ми ще изяде - хапва стабилно, самозахранва се с разни неща и вече съм вдигнала ръце. Вчера се захрани с Милка и то с пукащи бонбони - докато я открия беше опапала 6 блокчета някъде и пукаше и се хилеше... Реакция никаква, освен, че имаме нов фен на шоколада у дома 

викам да стигнем препоръчителните от СЗО 3 години, с каката за малко да ги стигнем, ама не...







)
.
, а искам да рзнообразя.
. Не беше гладна, жадна, нито зъб я болеше, нито пък имаше нужда от мен, защото пак си плачеше. Съмнявам се пак за колики
, ако могат на тази възраст все още да се наричат така.

за идеята за печени филийки със сирене и яйце. Даже днес си правихме. Занасбеше важно, защото малката не е яла жълтък до сега, давала съм й около 10 пъти, но все го плюеше.
или не. Мисля ,че ще бъдевкясно нещо от рода на печена филийска смалко зехтин, някакво сирене и домати на кръгчета, а ако сложиш малко чубрица или риган - направо си е пица
Мисля, че ригана става за мъници, тъй като се правят и чайове от него . Препоръчани теми