
За това, през което преминавате в момента мога само да ти дам своята подкрепа, вие с мъжът ти сами с интуиция и разум ще намерите най-доброто решение. 
). Днес не съм я усетила да е топла, а и към края на деня вече не ми се причуваше да хъхри нослето.
Това също. Подкрепям кърменето, но не на всяка цена
А определено е голямо предизвикателство кърмене по време на бременност и не е за мен 

и се чудя - за моя информация, ако ми потрябва за в бъдеще 

А количка + Габ никога не съм вдигала
Ние взехме да се каляваме яко с това излизане рано, но пък зимата не знам колко ще е удачно да го извеждам в този ранен час
Или аз нещо не схванах... 

Нооо това са рисковете на "професията" и това ще премине все това си повтарям като ми се схване гърбът.



Имах съмнение, че не съм схванала правилната насока, та затова реших да питам. 


Аз редовно вдигам количката, като има стълби. Особено в Пловдив наподлеза на жп гарата. Има около 30-40 стъпала надолу,после още толкова нагоре. И си нося 20-те кила, после сърцето ми ще изкочи
, ама няма да седя и да чакам някой да благоволи да ми помогне, щом мога и сама. Тя Емили знае за какви стълби става въпрос 
Препоръчани теми