Юлски деца-Тема 38

  • 28 342
  • 735
# 105
Здравейте, ние сме си в Пловдив с Бени , малко на гости на бабите. Но за късмет, Бени се разболя и сега е със сополи и температура. За трети пореден път си идваме и тя се разболява (не че Пловдив има нещо общо, защото още преди да тръгнем, едно мърсолче се появи:)

Джил - колко дни имаше темп Инето , дано вече да е добре? Чета че добре върви ходенето на работа, като ви чета се вълнувам все едно аз съм се върнала. Струва ми се скоро момента, в която ще се върна...

За гледането на тв - ние вкъщи не пускаме тв-то. И когато го пуснем Бени доста се заглежда, а един път даваха едни камили и Бени седна на земята, за да си ги изгледа. Иначе пък съм я водила вече на куклен театър, разни танцови мероприятия и опера (това на откритото кино на НДК) и Бени много и харесва. Стои в количката, гледа, пляска , танцува .... Simple Smile
Виж целия пост
# 106
Благодаря на всички за милите пожелания тук и във фейсбук. Направихте деня ми по-хубав и празника ми по-топъл! Още веднъж - благодаря!  Hug

Алекс, Кати отдавна ми е направила впечатление /от това, което си писала за нея тук/ за много умничко дете. Ето и сега - не само, че е много напред във физическото си развитие /Мишо изкачва стълби само ако има нещо, за което да се държи - стена, парапет, а на пързалка сам не може да се спуска все още/, а и детето само се прибрало вкъщи! Браво на дребосъчето!  Hug За това, през което преминавате в момента мога само да ти дам своята подкрепа, вие с мъжът ти сами с интуиция и разум ще намерите най-доброто решение.  Hug

Бързо оздравяване на всички болни дечица! Радина, как си ти? Оправи ли се вече?
Виж целия пост
# 107
Линет, сополите ги "надуших" предната нощ. Вчера имаше малка температурка следобяд, която си паднала от самосебе си (аз бях на ресторант, да не си помислите, че съм се грижила за болното си дете ooooh!). Днес не съм я усетила да е топла, а и към края на деня вече не ми се причуваше да хъхри нослето.
Виж целия пост
# 108
Сафо, честит рожден ден и от нас, макар и на патерица! Да си здрава, усмихната, щастлива и все такъв прекрасен човек! Пожелавам ти вълшебна година с любимите хора!

Виж целия пост
# 109
Виж целия пост
# 110
Добро утро и от нас!
Ние вървим към отбиване. Днес махнах и сутрешното кърмене, защото много ме боли. Насълзяват ми се очите чак. Вечерното го махнахме без проблем  Heart Eyes Това също. Подкрепям кърменето, но не на всяка цена  Joy А определено е голямо предизвикателство кърмене по време на бременност и не е за мен  Stop
Миме, бъркам ли или София гледаше много ТВ като малка?  newsm78
Виж целия пост
# 111
Добро утро мами - аз днес трябва да черпя - ставам преди 9 часа за първи път от много време  Simple Smile
НИе вчера скитосвахме, каниха ни и на агне при брата на дядото на мъжо ( той дядото е починал отдавна). Ивето беше атракцията на вечерта. Направихме си ифотосесия с рози в цвета на рокличката. Взех и млак омесце завкъщи да гонаправя  на Ивето  с ориз.

Aлекcандрa - браво на Катето, че се е прибрала. Ива пък вчера за първи път се качи по стърби, но се държеше за стената, но като за наскоро проходили бива.

amanita - не се притеснявай толкова за кърменето, ако наистина имаш голямо желание можеш да продължиш да кърмиш Габ и след раждането на новото мъниче. Искам да те питам нещо: какво ти казоха докторите относно бременността и вдигането на малчо - все мак нашите мъници са по 10-12 кг, а пък вдиганена количка с малчо и багаж - около 20 кг  Shocked . Ива я нося сигурно ми се събират на ден по 2 часа в носене  ooooh! и  се чудя - за моя информация, ако ми потрябва за в бъдеще  Wink
Виж целия пост
# 112
Мен пък ме събудиха в 6.30. Обаче пък е най-сладкото събуждане по това време  Heart Eyes
Никой нищо не ми е казвал. Все пак детето ми е малко и да искам няма как да не го вдигам - я да го сложа в количка, я в столче, я в креват. Нося го и хич не се притеснявам. Казват, че тялото е свикнало с носенето на тази тежест и не оказва влияние. Друго е ако не си пипал нищо месеци наред и изведнъж вдигнеш 10кила  Grinning А количка + Габ никога не съм вдигала  Rolling Eyes Нямам толкова сила.
Не виждам смисъл да предлагам на Габи след раждането да суче - най-много да си усложня живота повече. Той не е пристрастен и чудесно се справя и без гърда, така че не виждам файдата  Laughing
Има ли и други диваци като нас, които в 8.15 излизат на разходка най-късно? Crazy Ние взехме да се каляваме яко с това излизане рано, но пък зимата не знам колко ще е удачно да го извеждам в този ранен час  Joy
Виж целия пост
# 113
Аманита вече усещаш бебо ли? Hug Или аз нещо не схванах... Crazy

Малко мрън:
За излизането напоследък ми е трудно, защото Борис е болен и извеждам Йоана в разни шантави часове , когато мога и разпокъсано. Но това е начинът, няма на кого да го оставя и си стои сам, а аз вися пред блока с дребната и с телефон в джоба. Tired
Малко на нагорно ми идва, защото ги държа разделени, т.е. Борис си седи в стаята и като му се налага излиза с маска. Имаме и някаква тип кварцова/има и още някаква си функция/ лампа и я пускам периодично в стаите, да моря бацила. Смешно звучи , но за сега има ефект, защото Йоана още държи фронта и не се капичнала от грипа. Дано я подмине, че вече ще ми дойде и тя в повече. Тя беше свикнала да играе с брат си , когато той не учи и сега ми идва нанагорно да играя, шетам, извеждам и обгрижвам болен дечко. Tired Нооо това са рисковете на "професията" и това ще премине все това си повтарям като ми се схване гърбът. Tired Crazy

Александра браво на оправната ти госпожица! Peace




 
Виж целия пост
# 114
Бебчо го усещам понякога, ама не той ме събуди. А "батко" му  hahaha
Виж целия пост
# 115
Бебчо го усещам понякога, ама не той ме събуди. А "батко" му  hahaha

Ясноооооо! Peace Имах съмнение, че не съм схванала правилната насока, та затова реших  да питам. Laughing
Виж целия пост
# 116
Здравейте!
Аз да се похваля, че Даниела вече напълно се възстанови  Party
Fortune, бързо оздавяване на Борис и дано Йоана да не се разболее  Praynig
Виж целия пост
# 117
Едно малко мрън от мен.Кати тази сутрин има сополки.Засега са слабички, ама туй шило като не може да спи завито...Явно и снощи е спала цяла нощ открита...
Най - накрая направихме тези просволути изследвания.Следобед ако мога ще ги занеса и на лекарката да ги погледне.Аз  погледнах само за хемоглобина - 114, предполагам не е зле.
Виж целия пост
# 118
Горе долу успях да ви изчета.
Александра, кураж, и аз не разбрах как хем той ще е близо до родителите си пък хем ще го няма и ще е на работа. А за яслите - направо се записвайте, да го имате като опция, аз така направих, макар че сега вече не съм сигурна дали ще я записвам. И да ти се обадят после, винаги можеш да откажеш.

Да се оплача Изабел много мрънлива е станала. По цял ден мрънкоти и иска да седи лепната за мен, особено ако ме види, че нещо работя на компютъра, имам чуството, че ревнува от него. Ако ходя някъде ходи след мен. Общо взето тези дни ми е доста изнервено и напрегнато покрай разни работни проекти, може би и тя го усеща и затова седи като лепка, все иска да я гушкам или да играем заедно. Та може би трябва тя да се оплаче от мен не аз от нея  Embarassed
Филмчета не гледа, не съм се сетила да й пускам бейби Айнщайн, но виж - реклами гледа с най-голям кеф. Аз също не съм фен много на гледането на ТВ, докато моя си го пуска за фон, но го намирам за доста изнервящо, особено, когато имам работа на компютъра и трябва да чета нещо важно на английски, еми нищо не мога да разбера. Даже напоследък забелязвам, че той се надвиква с телевизора, а Изабел се надвиква с него и се получава една абсолютна лудница, е как да не се изнерви човек?
 
Влезнах в албумчето и видях доста нови снимки, ще гледам и аз да се отчета, сега пак съм на гости при нашите, а в къщи като седна на компа все има какво друго да се прави  Rolling Eyes

Честит рожден ден на Сафо малко на патерици!  Blush
Виж целия пост
# 119
Някои да не се объркат, че по принцип ставамрано - прото  за първи път става толкова рано като в 9 часа - с бебка спим до 10,понякога до 11 часа.

amanita - браво на вас за ранното излизане, ние като станем в 10-11, закусваме и можем да излезем към 12-13ч, обаче е много топло, пък и в градинката няма деца. Затова излизаме към 17 часа  Hug
Значи детенце може да севдига, ама повече от 20 кила май не  newsm78 Аз редовно вдигам количката, като има стълби. Особено в Пловдив наподлеза на жп гарата. Има около 30-40 стъпала надолу,после още толкова нагоре. И си нося 20-те кила, после сърцето ми ще изкочи  Crazy , ама няма да седя и да чакам някой да благоволи да ми помогне, щом мога и сама. Тя Емили знае за какви стълби става въпрос  Rolling Eyes

Emily_ - и Ивето ревнува от компютъра, а през деня все иска да е с мен, като правя нещо идва и ме дърпа за крака или си забива лицето в мен и мрънка.

Fortune - брързо оздравяване  Hug

Да ви разкажа една смешна и малко гнусна случка от вечера, когато ходихме на агне  Mr. Green
Ивето се върти навън, наднича тук-там. По едно време отвори капака на една кофа, зяпа вътре любопитно, поглеждамен и тати и се усмихва. Мъжо отиде да види кое е толкова интересно, а то - вътре главата на агнето.  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия