Юлски деца-Тема 38

  • 28 343
  • 735
# 195
Лилчо, да не би да има конюктивит малката? newsm78
Виж целия пост
# 196
Лилчо, да не би да има конюктивит малката? newsm78
Днес я водих,каза че не е точно конюктивит, а сълзените каналчета на очите имали нещо общо със сополите,но какво точно,не разбрах. Та сега лекуваме окото с едни капки и доизлекуваме сополите  ooooh!
Виж целия пост
# 197
Лилчо, да не би да има конюктивит малката? newsm78
Днес я водих,каза че не е точно конюктивит, а сълзените каналчета на очите имали нещо общо със сополите,но какво точно,не разбрах. Та сега лекуваме окото с едни капки и доизлекуваме сополите  ooooh!
И как долекувате сополите, че ние изобщо не можем да ги преборим... Нико продължава да си ги има както и да кашля от тях...
Виж целия пост
# 198
karelia79[/b сменихме Виброцила с други. Но не мога да разчета рецептата  Mr. Green утре като ги купя ще се похваля  Crazy
Виж целия пост
# 199
Здравейте и от мен,

Много благодаря за съчувствието, момичета. Днес сутринта дойде жената и взе да ми обяснява, че това всъщност били пари за картата за октомври, разбирате ли... Явно е размислила, а и сигурно ми е проличало, че се изнервирах. Като се договаряхме, тя каза парите + 50 лв. за карта и всичко това на края на месеца. Как да ми хрумне, че за картата има предвид по-рано да се дадат. Ама и аз хич не ставам за търговец и да се карам с хората. Затова ми се качват на главата.

Засега не мисля да я сменям, защото като се прибирам Калина е спокойна и весела, извежда я всеки ден по един или два пъти, зависи от времето. Трудно се намира човек, на който да повериш детето си. Пък като знам, че добре се е грижила за детенцето преди нас. Беше го научила да пише разни буквички на 2 г. и т.н. Ще се постарая да съм малко по-строга за напред, за да избягваме такива неразбирателства. И ще си имам едно на ум, че може да ме послъгва за някои неща.

Лени, бързо оздравяване ви пожелавам. Инето почти се оправи от сополите - давах два дни Осцилококцинум, всеки ден по 3 Имунокинд, вит.Ц по една ампула и сребърна вода разредена 1:4 да си я пие през деня по малко - 2 дни.
Вирж, много сладък Кайо.
Ем, тези пък как са ви вкарали в такъв филм. Като връщаш модема, на който и да е от двамата, вземи си разписка, за да имаш доказателство поне за това, ако нещо ти се наложи.

Нещо сте ми залипсвали. Да вземем да организираме една съботна или неделна среща като се върнат Драга от меден месец, а?
Виж целия пост
# 200
Здравейте мамита!
Писах, писах на компютъра на таткото, че с моя проблема още не е решен и когато да публикувам хоп била ми изтекла сесията и всичко зачезна, сега в кратце да не изтече пак.
Маймун и аз като ви чета как си хапват дечицата се чудя Кати как ги прави тези мерки и теглилки, но факт. Иначе не се притеснявам, като не иска да яде, не замествам хранене, просто го пропускам и после предлагам направо следващото.
Джил може би жената си е свястна не я отписвай, че трудно се намират такива хора, покажи й че си наясно как стоят нещата, но по-деликатно, не влизай в конфронтация, че това може да рефлектира върху отношенито към детето, не смея да си го помислям. Аз вече ви казах, че жената която чистеше в къщи ме изостави и още не мога да намеря някоя на която да се доверя, а за гледане на детето не ми се мисли,вече е цяло предизвикателство да намериш подходящ човек.
Емили няма значение къде ще си подадеш молбата докато фирмата не е прекратила дейноста си, не е обявена в ликвидация или несъстоятелност те си остават съдружници и теб не те интересуват техните вътрешни взаимоотношения, какви дела водят помежду си и какви мизерии си правят. Пусни си молба за прекратяване на договора /можеш да посочиш и основанието/, адресирай я до управителя /който и да е той-пиши до управителя на .........еди кое си дружество/ пусния в който и да е офис ако много се притесняваш направи копие и я пусни и в другия офис, подготви си и приемо-предавателен протокол за модема /ако има някакъв номер посочи го/ и това е, застраховай се отвсякъде да нямаш проблеми.
Тан добре завърнала се и дано няма повече дупки, че са много неприятно нещо.
Лени, Лилчо оправяйте се бързо от тези болести.
Писах и други неща но вече ги забравих.
Виж целия пост
# 201
Здравейте мами,
Марулче, голяма сладурнка е кака Стефи! Пу-пу! И хич не се притесняваше от камерата!  Hug
Джил, важното е, че жената гледа добре Инето, това е най-важното! А, относно парите за картата, аз също смятам, че го приема като допълнителен бонус към заплатата и за това е премълчан факта, че използва пенсионерска карта. Надявам се, от тук нататък само да я хвалиш колко добре се грижи за Инето и на колко много неща я е научила.  Hug И аз съм "за" среща.
Лени, Лилчо, Карелия, бързо да оздравяват малчовците! Hug
Лени, Влади бързо ли се адаптира в яслата?
Вирджинити, Кайче е много хубав!  Hug
Тан, Hug Hug Hug Hug
Аз ви чета редовно, но няма с какво да се включа. Анди е добре, расте и лудее - става все по-забавна.  Joy Много ми е смешна от около месец насам както си спи и като чуе рекламата за Барни (някакви детски десерти) става започва да танцува в леглото и после си ляга и заспива. От снощи става да танцува и на рекламата на кола. Голяма е скица!
Хубав ден от нас!  love001
Виж целия пост
# 202
Привети и от мене мамита
Отдавна не съм ви чела и се записвам в темата когато имам време да ви прочета  Grinning
Покрай нас нищо ново -Илияна ходи на детска пренасят си вируси - боледуваме и се лекуваме  Confused Влади е много енергично дете и много усмихнато.
Сега му растат на куп 4 зъба и спим изнервено и пищящо или хич не спим Rolling Eyes
вече съм минала по този път и знам че ще дойдат и по спокойни и щастливи дни  Simple Smile
Целувки на всички пораснали дечица.
Веднага щом се сдобия с време ще ви чета  Hug
Виж целия пост
# 203
Здравейте и от нас, ние се прибрахме. Прекарахме си готино, имах по- големи очаквания, но като посвикнах съм много доволна. Яденето ясно, че беше невероятно, просто незнам колко кила качихме. Хотелчето си го биваше, гледката ни беше чудесна, много не можах да й се насладя, че само я следих да не падне или да не разшета нещо. Андреа супер се накефи и на басейна и на морето, просто не можехме да я изкараме от водата направо сама си влизаше, накрая се престраших и последният ден и под вода я пуснах няколко пъти. Ще я правим плувкиня явно. Хората страшно много й се радваха, а турците само я щипеха, целуваха. Хвана мишелински тен, на гънките е бяла, иначе леко по- мургава. В хотела отношението беше много добро, много любезни хорица, незнам дали са си такива или е маска за гостите. Най- смешното беше, че почти никой не говореше сносен английски, да не кажа никакъв, аз тъкмо мислех, че малко ще се поупражнявам, но се разбирахме с цялата интернационална група, всеки казваше по една дума основна, нататък с жестове и с три думи си провел много информативен разговор Joy. Само на рецепцията говореха добре. Една трета бяха българи, другата трета руснаци и третата немци, с малки полски, холандски примеси. Нас ни мислеха за какви ли не, говореха ни на няколко езика и супер ги обърквах защото на почти всички отговарях, накрая единият аниматор ни попита от къде сме, защото съм учила немски, френски, английски, руски, италиански разбирам покрай френския, та на всичко си отговарях. Не че ги знам да пиша и говоря свободно, но с тези две три думи, които използваха нямах грижи.
Ние ще излизаме, целувки на всички, после ще гледам малко по-обстойно да се включа.
Виж целия пост
# 204
И ние сме отбор сополи, но владея положението, включих и капки с Цитросепт, всъщност Влади мога да кажа, че е ок, не знам наивна ли съм, но мисля, че е заради кърменето държи фронта.
Иначе правих сутринта палачинки с тиква и той хапна с кеф, за втори път яде нещо с цяло яйце (първия път беше баница) и вече мога да давам по-спокойно и в супа примерно. Прясното мляко в палачинките днес му е за пръв път.

Оля, много се смях на Анди!! Hug Heart Eyes Направете й клипче.
Вили, привет! И ние така - една седмица на градина и веднага.. но няма как..
Джил, всичко ще е наред с жената, все пак не е случайна, повтаряй си това, че не е истина какви има! За среща сме на линия и ние за другата седмица, живот и здраве..
Драга, добре завърнали се! Hug Чудесно звучиш! Браво на Андреа, явно добре й се е отразило и на нея! Аз съм със същите впечатления от турците, такива са си!
Ех, изпуснах да гледам Стефи, ама нали телевизорът вкъщи е прашасала вещ..
Виж целия пост
# 205
Аз пък днес специално седях пред ТВ-то давидя Стефи, но така и не я видях... Всъщност май в началото на предаването, когато камерата обхожда децата я мярнах сякаш, но после не и не мога да разбера изпуснала ли съм я...
Виж целия пост
# 206
Явно си я изпуснала, седеше на двуетажното легло на първия етаж в дъното... пя за Жаба Жабурана и ще става балерина! Simple Smile  Heart Eyes
Виж целия пост
# 207
Карелия, във ФБ има клип  Peace
Виж целия пост
# 208
Здравейте и от мен - не пиша, само ви чета, защото няма почти нищо интересно при нас.
Онзи ден Ивето за първи път се изгори. Бяхмепуснали една голяма печка и тя минаваше покрай нея, нещо се олюля и залитна леко. За да не падне се подпря с длан върху печката. Имаше 5 големи мехура, 3 вечесе спукаха. Горкото плака цял час - това никога не й се е случвало - май имаше един подобен път с коликите  newsm78
Вече е добре и си ползва ръчичката.

Карелия, във ФБ има клип  Peace

Вече го гледах - много добре се представи. Simple Smile

Драга - честито завръщане   bouquet Сигурно бая смях е паднал около интеркултурния диалог с комшувците  Joy Чакаме още историйки от там. Спокойно пак ще е топло. Вечра пък на обяд отидохме до един парк в Пловдив и седнах на слънце - направо умрях от жега, вече ми омръзна лятото, ама и студено не обичам  Rolling Eyes


Виж целия пост
# 209
Карелия, във ФБ има клип  Peace
Вече го гледах - много добре се представи. Simple Smile
Аз, пък, не го видях  Sad

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия