Седни и разговаряй с тази жена. Българите сме ужасно племе,гледаме да измамим някой или да изкрънкаме аванта. ( разбира се че всяко правило има изключения,дано не съм обидила някой
) Аз много мразя да ме лъжат. Последно се карах със свекърва ми (понеже живеем заедно) ,бях и казала че не давам на малката пържено (особено пържени картофи в заведение) и една моя позната се оказала на съседната маса. И един ден се срещаме и тя ме пита от кога даваш на малката пържени картофи
И с майка ми се карам като ме послъгва за яденето на малката
! Днес Стейси изяде цялата си порция киноа, елда и просо за закуска и даже допълнително й дадох. Дори си стоеше на стола, този път не искаше да се разхожда и яде
. А тукашния кускус ще взема да го пробвам. Не знам как е при вашите деца, но Стейси страшно много ака от тези зърнени храни, даже се притеснявам дали фибрите не й идват в повече
. Сиси, а каква е тази пълнозърнеста юфка? Ще проверя в българския магазин дали няма такава.

Честит прощапулник на Моника!

Знам , че не е редно да възпирам поривите и, опитвам се да не я спирам, но ежедневието ми е доста натоварено. Има случаи, когато нямам време да я изчаквам и започвам да я храня аз, защото после ме чакат и други задачи покрай баткото.




Звучи много грозно тази дума. За първи път опитох преди 4 години, но не ми направи някакво впечетление. Иначе варена царевица как хапвам 




Видя ми се адски тежък.


кво да ти "кажа" ти повечето си ги знаеш/ солен разтовор, за промивка , клеева тинкутура, ако хремата не е за капки за нос, витамин С за пиене/, но с този пресипнал глас, по-добре и док. да ги види. Това с болестите е много гадно.
Знам! Бързо да минава на малкото човече и да не го мъчи много гадната хрема.

Надявам се да останете доволни от новото училище!
Паднах да се хиля...
Ампули Витамин С, Осцилкокцинум, клеева тинктура 3-4 пъти дневно по 1-2 капки, сребърна вода, физ. р-р..
Въобще много потъвам в био магазините и съм си набелязала още неща за пробване, но постепенно.. дадох си сметка колко неща съм научила и променила в храненето от захранването на Юлиана насам и сега продължавам.. преди години като чух за брашно от рошков ми беше смешно, а сега го ползвам успешно като заместител на какаото, въобще чудесно е, че има алтернативи за по-полезно и здравословно хранене.
, и започва да се буди поне 2-3 пъти и на практика спи при нас. Сутрин се събужда към 7-8.30 най-късно.
Да не стане като с евроком - щом не си подал молба ти се начисляват такси и след 6 месеца да ми цъфне някаква сметка за плащане и при двамата
Съдът още явно нищо не е решил а и аз като потребител изобщо не съм длъжна да следя какво по дяволите е решил съда за техните глупости и не знам какво да правя.
.Вчера сутринта много се изплаших (в 6 часа я взех в нашето легло ,защото се размрънка) ,гледам едно топче с големина на грахово зърно на оченцето
,светнах лампата и какво да видя ,събрал се секрет и миличката беше с полуотворено око. Направо изтръпнах,защото вечерта и нямаше нищо като я слагах да спи. Днес сме по добре,след като вчера постоянно ходех с тампонче с дестилирана вода и с капки.
А през деня ,понякога си сутрин по 1 час,примерно от 10 до 11 часа, и после от 14 и нещо до 16 часа. А има дни когато изобщо не спи през деня и стане ли 20 часа започва да мрънка и да и се спи зверски,но заспи ли тогава,после се събужда към 2 часа почти наспана

Препоръчани теми