Юлски деца-Тема 38

  • 28 342
  • 735
# 630
Обеззаразяването е лесно, ако ме питате мен... Ама факта, че вече са носени и "очупени" по нечий крак би ме притеснил. Крачетата и подохдката тепърва им се оформят на децата и не знам дали би било удачно да ги убем във вече оформена по определен начин обувка.
Аз имам едни по-високи обувчици от племенницата ми, но пък те не са носени, защото като са й ги купили са й били малки вече... Пък и май ги поизраснахме  Rolling Eyes

Преслава онзи ден се разсополиви /аз разбира се запсувах ваксината  Blush /, днес стана без грам сополче, но с 14ти зъб. Simple Smile
За сметка на това майка й киха и се сополиви, пък зъб не се показва от никъде.  Joy 

Фортунче, честит ви празник! Simple Smile Много щастие ви желая!   bouquet

За памперсите... избутвам последните бройки на Памперс и си купих голям кашон на Бейбилов /от ДМ/. Пробвахме 2-3 бройки и нямахме никакъв проблем. По-тънки ми се сотирха и от Памперс даже...
Виж целия пост
# 631

Адашче, на патерици, честита годишнина! Много да се обичате с половинката.


Никакви патерици Адаш, днес ни е празника! Laughing

Mалееее, Адаш, смятай колко съм изтрещяла. То верно с малко дете така е - все болести, чудеса, ама нещо в повечко май станаха напоследък.  ooooh!

Имаш много  Hug и  Heart Eyes от нас! Напълно ми е известно как се чувстваш Адаш! Hug То това си е безкраен кръговрат и докато не се примириш или влезеш в ритъм /с деца какъв ритъм , те са само по изненадите/, си е все такава лудница. Crazy

Благодаря на всички ви за топлите пожелания! Стоплихте ми душичката! Heart Eyes Hug Нооо празника се отлага във времето, защото Йоана ми се събуди от следобеден сън с Т.- 38,1. Tired Та така и при нас животът си върви и болестите и те....  Tired

За обувките: също смятам , че всеки човек е с индивидуален крак и индивидуална походка. Всеки трябва да носи негови си обувки , оформени от собственият му крак. Peace

Емили това с лапането е много гадно, особено ако ти се привиди , че дъвче нещо , пък не си видял добре. Йоана постоянно лапаше/сега по-малко, положих усилия да науча като види нещо непознато първо да ми го носи преди да го лапне Crazy/, не че сега не лапа също понякога , но доста по-рядко. Така съм я "психирала" както казва мъжа ми , че на въпроса "Какво имаш в устата?" -  тя широко си отваря устата и показва/обикновенно вътре няма нищо/ и така няколко пъти. Голям смях е с това , но пък е за предпочитане пред тайно дъвчене на неща и постоянно дебнене от моя страна. Не че пак не яследя , но все пак. Grinning Мисълта ми беше , че напълно те разбирам с това парче , как си си изкара акъла , че и даже си го опитала. Laughing
Виж целия пост
# 632
Здравейте, момичета,

Признавам отдавна не съм се разписвала, ама нещо все ме влече към пазарския подфорум.
Гледам аз вчера ибейската тема, за една "метла" си лафят мацките...връщам се мааалко назад и хоп гледам Миме-то подела темата. Ееее, викам, щом е тя, явно ще е някоя далавера и взех че и аз поръчах.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

При нас новото е, че не ми дава да го храня, 5-6 лъжички я вкарам, я не и почва да ми бута ръката. Като му дам паничката с лъжичката се ухилва и се почва едно мазало...опитвам се да не се нервя, ама не винаги ми се получава. Тъпото е, че рядко си уцелва устата и реално не може да се нахрани като хората. Дояждаме си с банан, който също сам си яде, но поне не го размазва навсякъде.

Fortune, честита годишнина!! Мнооого да се обичате още дъъълги години! Flutter

Сафо, кога щеше да идваш..нещо не можем варненки да се организираме напоследък... Tired

За обувките - и аз предпочитам да са нови...
 
Виж целия пост
# 633


За памперсите... избутвам последните бройки на Памперс и си купих голям кашон на Бейбилов /от ДМ/. Пробвахме 2-3 бройки и нямахме никакъв проблем. По-тънки ми се сотирха и от Памперс даже...

те как вървят като цена и бройки?Аз много го харесвам този магазин, но все каши купувам и не съм гледала памперсите.
Виж целия пост
# 634
108 броя /мега пак/ за около 35лв.  Peace
Виж целия пост
# 635
Ем, бе тя още си похапва кучешка храна  Laughing Но виж от акарите и другите животинки ме е страх. Ако можеше да се изперат хубаво, де да знам.
Ваня hahaha, знаеш ли колко дебна отзиви за това чудо и накрая викам ще попитам, че забравих кой я поръчва. Сега и аз ходих да внасям пари да я поръчам  Joy
За памперсите на ДМ, и мойта приятелка много ги хвали, някакви в кашонче съм виждала за взима.
Виж целия пост
# 636
Гледам аз вчера ибейската тема, за една "метла" си лафят мацките...връщам се мааалко назад и хоп гледам Миме-то подела темата. Ееее, викам, щом е тя, явно ще е някоя далавера и взех че и аз поръчах.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Много сме, силни сме  Mr. Green
Да ви кажа вече от Бг магазини не ми се пазари  Tired
Кукумявче, нямаме Некст във Варна. Ама съм сигурна, че и да има, цените пак ще са надути  Tired

Фортунче, честит празник!   bouquet

Сафо
, пиши като си във Варна да се видим за по кафенце  Hug

Я да обсъдим какви подаръци, ще купуваме за дечурлигата?


Виж целия пост
# 637
Радина, аз съм харесала дървено колело без педали

А вече бабите като кажат какво могат да отделят за подаръци ще мисля още. От тук не искам нищо, само скъпи грозотии  #Cussing out
Виж целия пост
# 638
Миме, много ме кефиш, да знаеш... Hug
Виж целия пост
# 639
Тан, ми да се взимаме  Joy
Без майтап, тези колела са страшни. Набелязала го бях за по-нататък, но скоро една мацка от темата за Ибей пусна клипче с него. Там попаднах на 18 месечно дете да го кара. Ето го
http://www.youtube.com/watch?v=zZKiuZhplYk&feature=related
След него се качват направо на голямо колело, а не на помощни да се мъчи. Аз навремето изкривих няколко калника на нашия паркинг докато баща ми ме научи на Балканчето  Laughing
Виж целия пост
# 640
Радина, аз съм харесала дървено колело без педали


Брат ми прави такива колела, така че и Елин ще бъде уреден Wink Но не са ли малки за това  Thinking
Племенника ми е направо виртуоз в карането му Wink Ще ви пусна клипче, ако искате.
Виж целия пост
# 641
Да, аз искам клипче. Много ми е интересно как се справят. А аз съм сигурна, че подобно начинание е мнооооооого далеч от Моника. Тя трудно се държи и на краката си. А пък като гледам как София се катери по пързалката, нищо чудно да се справи и с колелото. Wink
Виж целия пост
# 642
Радина, ама той дървени ли прави? Искам и аз клипче на племенника  Praynig
Виж целия пост
# 643
За колелата без педали другият вариянт е Пуки. Ние имаме такова подарък от кръщенето.

http://misto-bg.com/puky/kolelo-bez-pedali.htm

http://www.youtube.com/watch?v=OvVQyQfGdvM

Има ги и в mytoys, но тук цената е същата. Момичетата в темата за тойса много ги хвалят, много здрави.

http://www.---copy-paste-umenia---.com/showproduct.php?product=54642&cat=all
Виж целия пост
# 644
Миме виж в профила ми във Фейсбук, пуснах клипчето там Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия