
Нашата бръмбарка пък врътка дупе отпреди да може да ходи.
А сега вече се е усъвършенствала много и даже си чака аплодисментите. 
Имаме 9-та годишнина от сватбата! Черпя с тортето , което спретнах набързо снощи.

Здраве и безброй красиви мигове с прекрасните около теб и много възможност за лични гъделчета! 
Хайде, със завръщането ти на работа да възмъжее бързо и да забравите всякакви тревоги! 

Грейката взехме от един спортен магазин в Сити центъра. Продават грейки, ски, бордове и за възрастни и деца. Тази, която взехме беше на Quiksilver. За момченцата най-малкия размер беше 2г. При момиченцата имаше и по-малки и по-интересни като като десени, разбира се



Май всички са в някакъв крив период.

което никак, ама никак не ми се искаше да е толкова рано. Просто финансово съм много притисната и нямаше как...
Ники беше на антибиотик миналата седмица,(вчера и беше последния прием) не ни се размина, че беше с бронхит, по предната пък батко и беше с ларингит...
Наложи се и четири дни не беше на училище...Та беше "весело" у дома- търча на работа, връщам се- вземам ги и двамата при педи, връщам ги и после пак на работа, че предната седмица ми беше много натоварена служебно!
Слава Богу сега са добре и двамата, от време на време кашлят, но ще отмине и това. 



Аз от вчера започнах да давам на Мишо Калкарея фосфорика и сакаш има светлина в тунела. Всъщност знам какво долу-горе ме очаква - кака му беше така - през първата си годинка беше най-доброто бебе, а после ми изпиваше енергията. И това, при положение, че аз като цяло си живея на педал и съм си нервак, та дреболиите само в количествено отношение започват да ми идват в повече. Хубавото е, че към края на третата година се надивяват и мирясват... или поне се надявам на това
И ти като мен къде съзнателно, къде не толкова, сравняваш Влади с Юлето
Мишо също не говори колкото кака си на тази възраст, но ми прави впечатление, че използва се обръщение - мамо, како, бабо, тате.
едни гумени ботушки, купувани от корекома някога и едни кожени с много вълна в тях. И двата чифта са в перфектно състояние, въпреки, че са ги носили и сестра ми и братовчед ми.
! Бъдете много здрави и се обичайте много!
Не за друго, ами щом и вълна имат, представи си какво живее в естествените материи. Това са повече от 20 г, Корекомите ги затвориха някъде 93- 94 г. Освен, ако можеш да ги обеззаразиш
Ще имам няколко дни загубени ей така. Препоръчани теми