, напълно подкрепям Миме-то, мисля, че всички ще проявят разбиране ако решиш, че обстановката не е добра за Кати.
Аз съм телеманяк, или по-точно бях. В къщи имаме 4 телевизора
С Кари имаме обратните проблеми - именно многото гледане на ТВ и затова нея ограничаваме разбира се. А по повод притесненията, и аз преди да имам дете, вадещо трудно зъби - много се чудех как другите се притесняват толкова от проблема със зъбите, както и преди да имам дете, което повръща - много се чудех на другите...
А и точната дума не е притеснение...



Лишена от каквато и да е задна мисъл , мисля че в случаят не е удачано да подсилваме драматизмът около болката им и личните им решения. Всички сме погребвали някога някой, но за съжаление това е живота , всички натам вървим и от едно място идем. Уважам светогледа ти да си здраво стъпила на земята, да отстояваш позицията в този живот, но понякога е нужен и такт.
Не ме разбирай погрешно, но мисля че в случаят съвета ти към нея не е много уместен /лично мнение/. 


Лекар наблизо няма.... то и това е едно от основните неща, които винаги е изтъквал като причина защо дете не е хубаво да се отглежда там, затрупа ли те снегът през зимата...Абе без да драматизирам, положението там не е много розово, но щом се налага.



Ясно е, че мъжът ти ще се подразни от молбата ти да запишете малката на ясла - просто в момента той не мисли рационално, а емоционално. Но си мисля, че като дойде време догодина ще склони
) Стискам палци за най-доброто решение за всички
А може ли и на свекъра друго да му кажат в София и притесненията на всички да са излишни 
,
Според мен проблемът ти сама си го споменала. Първо "в никакъв случай не мога да не подкрепя Краси в решението му да е близо до родителите си. а после "То той ще си е на работа, я се прибере веднъж седмично, я веднъж на две - три седмици.

Съгласна съм, че тв трябва да се ограничава, че не полезна за децата и т.н, но от друга страна всяка крайност е излишна - умереното гледане на подходящи неща може да бъде занимателно и образователно. Препоръчани теми