Идеи за бизнес - 9

  • 80 411
  • 751
# 645
Тази тук е Идеи за бизнес. Ако го кажа, ще е не по темата. Ще се изпоядосат момите търсещите идеи, ще ми се накарат и ще закрием бон-тона.
Ако има с подходящ нюанс, за неуспехите думам - ще се обадя.
ей ... не ми каза, защо не на гъбите или оранжерията ... моля те ....
Виж целия пост
# 646
Защото риска да не изкараш нищо , та даже и да си вътре е многоо голяма.
Виж целия пост
# 647
Защото риска да не изкараш нищо , та даже и да си вътре е многоо голяма.

ама то с кое не е така !? ако утре никой не ми купи нищо от произведенията, съм си яко вътре ... машини за обработка на дърво - няма да изброявам, но са няколко, бои, лакове, грундове - професионални - цените са стресиращи, разходи за опаковане, изпращане, тоци и тнт ...
Виж целия пост
# 648
Тази тук е Идеи за бизнес. Ако го кажа, ще е не по темата. Ще се изпоядосат момите търсещите идеи, ще ми се накарат и ще закрием бон-тона.
Ако има с подходящ нюанс, за неуспехите думам - ще се обадя.
ей ... не ми каза, защо не на гъбите или оранжерията ... моля те ....

предизвикваш ме Laughing
защото щеше да си първия пример в първото ми мнение в новата тема.
Виж целия пост
# 649
Незнам как да я пусна тази тема и това си е страх ме е да не объркам нещо и после....да не вземат да ме изхвърлят от тук ooooh!...ще ми е мъчно за вас Tired
Виж целия пост
# 650
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=535571.new#new
ето я темата, че напълнихме със спам предната.
Виж целия пост
# 651
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=535572.0

С Лоли сме се наговорили да пускаме еднакви теми  Grinning
Виж целия пост
# 652
Ей, страшни сте, пък сте и бързи  animal037
Виж целия пост
# 653
Ъхъм, по едно и също време, със секунди разлика.
И със специална покана към Дедо в моята тема.
Копирам я тук, докато не са я изтрили, може да се получи интересна дискусия, много полезна за начинаещи бизнесдами и мени.  Grinning

По идея на Флорисима от ей тази тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=527765.645
откривам дискусионното студио:
Защо бизнеса ми не потръгна или в очакване на Годо, пардон Дедо.
Дедо, ти си!


И докато не са ме изтрили, да доразвия темата - Кой е Годо? Двамата скитници, и различни, и еднакви, сякаш две половини на едно цяло, на едно човешко съзнание, са в капана на живота. Те живеят в един и същи ден, който се повтаря отново и отново, превръщайки живота в навик, очаквайки Годо.

Някои от нас са от поколението на порасналите момчета и момичета, на които отчаянието не им е чуждо.
Неудовлетворението е осезаемо и на много нива - разпад на ценности, погубени илюзии, погубен бизнес...
Виж целия пост
# 654
Хм, като гледам новата тема набира скорост, за добро или лошо в предвид заглавието и'
Виж целия пост
# 655
http://vbox7.com/play:31de533e изгледайте филмчето докрая, мисля че някъде към края може да си дадем отговор на въпроса как всеобщото ни генериране на идеи може да ни бъде полезно  Grinning
Виж целия пост
# 656
http://vbox7.com/play:31de533e изгледайте филмчето докрая, мисля че някъде към края може да си дадем отговор на въпроса как всеобщото ни генериране на идеи може да ни бъде полезно  Grinning
kleo_bulgaria, много полезно клипче Peace
Виж целия пост
# 657
tigar-migar, прочетох за завършването на бизнеса ти с двд-тата. А мислил ли си за video games? Как биха седяли нещата в тази сфера? Аз преди време имах такава идея - представителство на ЕА - Electronic Arts в България, но не съм въобще веща в това отношение. Просто имах много добър приятел, който беше Development Director в тази компания...
Виж целия пост
# 658
tigar-migar, прочетох за завършването на бизнеса ти с двд-тата. А мислил ли си за video games? Как биха седяли нещата в тази сфера? Аз преди време имах такава идея - представителство на ЕА - Electronic Arts в България, но не съм въобще веща в това отношение. Просто имах много добър приятел, който беше Development Director в тази компания...

Това е нещо съвсем различно... С игрите не мога да направя нищо - нито имам интерес, нито имам възможности.
Виж целия пост
# 659
kralsk, да ти кажа тук за Халите. Управителя разрешава тези промоции. Има и нещо като одобрение на продукта, дали е подходящ за такъв вид промоция. Ако продаваш винаги ти трябва касов апарат, следователно и някакъв подходящ данъчен ред. На мен не са ми давали касова бележка от такива колички или на изложение, но все пак си незаконен донякъде.

Не съм професионален консултант, само споделям личен опит. Също при нов продукт най-трудно се променя вкуса на човека, трябва доста усилия и за ПР или директни промоции и обяснения , за да решат хората да го купуват. А и с дистрибуцията и отчетите е много сложно.

Хареса ми клипчето на kleo_bulgaria , но за споделянето там го казаха в клубове от едно време. Основната разлика е, че хората са се познавали и са знаели с кого споделят. А сега в интернет има откровенни пързалки, или само гледат сеир на пишещите, рисково е  споделяне с малко познати, само общи приказки. Човек трябва да си поддържа реалните познанства за този вид обсъждане на идея. Вече в последна фаза може да се направи фокус група.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия