
Ето снимки






Така, че моя проблем е решен. Събирам багажа и тръгваме с моето момче за гората.
. Страхотни сте всички!


, без грам драми. Но ме виждаше през леко отворената врата. Сега понякога вика мамо мамо мамоооууу, аз му казвам, че съм тук той да заспива и така 
Обаче напоследък пада голямо забавление докато заспи,понякога откарва по 2 часа,нещо си пее,приказва си...в тъмното,абе златно ми е детето,пу
, без грам драми. Но ме виждаше през леко отворената врата. Сега понякога вика мамо мамо мамоооууу, аз му казвам, че съм тук той да заспива и така
Но това рядко се е случвало, трябва да е много уморена, иначе просто става и тръгва нанякъде. Много малко съм го правила, обикновено все още си лягам до нея, разказвам й за Косе Босе или четем за зайчето, а тя разглежда картинките на книжката, после загасям, тя се обръща на другата страна и заспива 
Препоръчани теми